Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

Czy na stanowisku kierowniczym w Urzedzie lub starostwie można dorabiać na innym stanowisku.

konto usunięte 2010-01-31 18:11:22
Wiem że służby mundurowe nie mogą pracować jestem ciekawy czy pracownicy na kierowniczych stanowiskach w Limanowej mogą dorabiać jak i radni jak sie to ma do prawa czy mi ktoś wytłumaczy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy na stanowisku kierowniczym w Urzedzie lub starostwie można dorabiać na innym stanowisku.
mb3 2010-01-31 19:03:14
Radni na pewno mogą. Przecież obowiązki radnego to zaledwie kilka sesji w miesiącu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy na stanowisku kierowniczym w Urzedzie lub starostwie można dorabiać na innym stanowisku.
Piotr 2010-02-01 09:13:54
urzędasy wg prawa nie mogą
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy na stanowisku kierowniczym w Urzedzie lub starostwie można dorabiać na innym stanowisku.
mysza 2010-02-01 19:25:53
chyba mogą bo spora grupa ma albo swoją działalność, albo jest u kogoś jeszcze zatrudniona.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy na stanowisku kierowniczym w Urzedzie lub starostwie można dorabiać na innym stanowisku.
konto usunięte 2010-02-10 19:20:39
generalnie nie mogą, zwłaszcza ci co należą do słuzby cywilnej - jesli dorabiaja to albo maja zgode przelozonego co sie rzadko zdarza bo nikt nie chce byc jeleniem i brac na siebie konsekwencji za taka zgode albo robia to "nieoficjalnie" w zazwyczaj BARDZO OFICJALNY sposób...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in