Baner
10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
2168

Wydarzenia

czy mozemy poznac place asystenta pana burmistrza Mola

exkalibur 2013-01-07 17:58:09
mysle ze ten etat w UM jest niepotrzebny , a wrecz mozna zaoszczedzic i przesunac wydatki na inne cele ,poniewaz oile sie niemyle ten pan ma juz emeryture ,czy pan redaktor jest mi w stanie pomoc?dziekuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy mozemy poznac place asystenta pana burmistrza Mola
12lp 2013-01-07 23:13:02
a gdzie on ma ten plac ?? to jakis dobry plac jest?? to on ma wiecej tych placów??czy to moze o placek chodziło?? ale jak cos to tylko z truskawkami:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy mozemy poznac place asystenta pana burmistrza Mola
maxijazz 2013-01-08 08:09:09
Pan Mól wspierał moje działania związane z impreza sylwestrową za co jestem mu bardzo wdzięczny, a także poddał wspaniały pomysł z ogniskami, które były rozpalone podczas nocy sylwestrowej obok LDK. Rozmawiałem z nim kilka razy i uważam, że ma bardzo dobre pomysły organizacyjne, a także wspiera wiele inicjatyw osób, które chcą działać w Limanowej. To jest moje zupełnie prywatne zdanie, które wyrobiłem sobie podczas kilku rozmów z panem Molem, a co za tym idzie dla mnie nie jest ważne ile zarabia ale ważne jest to, że wspiera inicjatywy i ma otwarty umysł. Pozdrawiam wszystkich z nadzieją, że przestaniemy oceniać innych przez pryzmat tego kto ile zarabia tylko będziemy oceniać ludzi za to jaki mają charakter i co sobą reprezentują...wiem, wiem....jest to mało możliwe ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy mozemy poznac place asystenta pana burmistrza Mola
exkalibur 2013-01-08 19:51:27
@maxijazz ja poznalem tego pana od bardziej brzydkiej strony a moze mial zly dzien i mialem pecha ,mysle ze do jednej rzeczy to faktycznie by sie sprzydal moglby by kontrolerem,oczywiscie na parkingu na zmiane z panem zastepca wtedy mozna uznac ze uczciwie zapracowali i sa potrzebni a najwazniejsze skonczylyby sie intrygi ,pociezkiej pracy niema checi na pierdoly ,pan burmistrz mialby mniej przez to towarzystwo wpadek i notowania wzrosna same plusy ,prosze to przemyslec z wyrazami szacunku podatnik i mieszkaniec limanowej .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy mozemy poznac place asystenta pana burmistrza Mola
bearchen 2013-01-08 21:19:31
podejdz i zapytaj osobiscie Pana Mola. Chyba nic nie stoi na przeszkodzie. Nie sadzisz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy mozemy poznac place asystenta pana burmistrza Mola
exkalibur 2013-01-08 21:56:33
@bearchen dzieki za dorade ale przypuszczam ze tak tez niezostane odpowiedzi ,czuje ze pan redaktor Top i pan burmistrz nieudziela mi odpowiedzi a szkoda,tak to jest w tej polityce zwykly szarak moze sobie ...........
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy mozemy poznac place asystenta pana burmistrza Mola
EarlGrey 2013-01-08 23:03:46
@exkalibur, chodziłeś do szkoły? Jeśli tak, to czy nie opuściłeś zbyt wielu godzin j. polskiego? Może warto skorzystać z kursu uzupełniającego? Jest to bardzo przykre, ale prawdziwe.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy mozemy poznac place asystenta pana burmistrza Mola
konto usunięte 2013-01-09 08:05:30
Ex .. jeśli Cię to tak żywo interesuje i bez przerwy o to pytasz to może rzeczywiście powinieneś podejść i porozmawiać z Panem Mólem albo wysłać do niego oficjalne zapytanie.
Myślę jednak, że po prostu odgrzewasz temat licząc na to, że społeczeństwo będzie chciało się dowiedzieć ile zarabia Mól i zrobi się z tego jakaś mała aferka która przykryję temat zarobków Asystenta ds. Mediów przesuniętego do Wydziału Odrzutów https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy mozemy poznac place asystenta pana burmistrza Mola
NOSTRADAMUS777 2013-01-09 09:28:08
Zwykły szarak może sobie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy mozemy poznac place asystenta pana burmistrza Mola
exkalibur 2013-01-09 15:32:32
@earlgrey mozna pisac poprawnie gramatycznie i byc debilem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in