10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1994

Tematy archiwalne

czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?

LP3 2010-11-08 09:00:00
czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?
konto usunięte 2010-11-08 11:07:00
przyjmuje codziennie prywatnie!!! przewaznie gdzies od 16-20, ale i tak trzeba zadzwonic i sie umówic na konkretna date i godz,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?
limka 2010-11-08 11:13:22
całym sercem odradzam tego Pana i wiem co mówię tylu jest ginekologów ......... a że ten jest ordynatorem to wcale nie znaczy że sie toba przejmie, wręcz przeciwnie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?
bibilak1 2010-11-08 12:23:21
limka w pytaniu ktoś chce się dowiedzieć jakie są godziny przyjęć a nie twoje głupie i napewno nieuzasadnione odradzanie nie ma lepszego lekarza wiem to z doświadczenia jak nie masz co pisać to nie pisz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?
konto usunięte 2010-11-08 12:55:01
limka a czemu go odradzasz???jesli mozna wiedziec?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?
LP3 2010-11-08 14:14:17
a czy ktoś posiada nr telefonu do doktora?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?
konto usunięte 2010-11-08 15:31:20
693469293 pod tym nr.umuwisz sie na wizyte
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?
LP3 2010-11-08 16:40:53
dzięki b22
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?
ktos 2010-11-08 17:31:14
droga limko myślę, że powinnaś pozwolić innym samodzielnie ocenić danego lekarza, ja osobiście tez byłam przekonywana do zmiany lekarza tylko tych argumentów na pytanie DLACZEGO? jakoś brakowało....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?
matylda 2010-11-09 22:08:18
chodzę do P. Pieniążka od 5 lat i jestem bardzo zadowolona:) tak więc polecam:))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?
limka 2010-11-10 16:36:48
To forum jest od wyrażania opinii i wymieniania się nimi. Moje argumenty: chodziłam do tego Pana przez cały okres ciąży co 3 tygodnie płacąc niemało, nigdy nic niem można się było od niego konkretnego dowiedzieć,wylądowałam w szpitalu w 7 dniu po terminie, leżałam tam kolejne 3 dni i nic ze mną nie robili, w 11 dniu ten Pan kazał mi podłączyć test Reja i wtedy się zaczeło. Dodam że to było moje pierwsze dziecko a ja mialam wtedy 29 lat. Mój poród trwał 36 godzin z czego po odejściu wód 17 godzin . w/w doktor miał dyżur / zresztą mąż był u niego z prośbą żeby się mną zajął / pomyślałam sobie że to dobrze, że jest na dyżurze bo mi pomoże, nic bardziej mylnego, tylko szkodził. Dziecko urodziło się po 36 godz. w 12 dniu po terminie niedotlenione, z olbrzymim krwiakiem na głowie, który musiało mieć po kilku dniach usuwany. Pan doktor po porodzie nawet się nie zapytał jak się czuję, a na korzytarzu udawał że mnie nie widzi. Nigdy już u niego nie byłam i nie będę, kolejne ciąże prowadził mi ktoś inny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?
hawkeye 2010-11-12 23:07:09
limka myslisz ze ktos moze Ci zapewnic urodzenie zdrowego, pieknego dziecka bo placisz wizyty? to jest medycyna - a w medycynie nic nie ma pewnego. mozesz do pieniazka miec zal jezeli dziecko jest uszkodzone - krwiak na glowie to rzecz w poloznictwie normalna i nie strasz ludzi ta "straszna choroba". co do prosby meza - oczekiwalas cesarki na zyczenie? takie mam odczucie po przeczytaniu tego postu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Pieniążek ?
marchewka919 2010-11-15 21:46:08
Tak długi poród mógł zakończyć się śmiercią dziecka a niedotlenienie upośledzeniem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in