Baner
7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1205

Hyde Park

Czy będzie nowy przetarg na wywóz odpadów komunalnych?

spoon 2013-09-22 16:01:01
Jak w temacie. Interesuje mnie to niezmiernie. Wywóz jeden raz na miesiąc to stanowczo za mało. Ostatnio jakiś zwierz wpadł mi w te worki i miałem taki porządek wokół domu, że szkoda mówić. Dlaczego w Gminie Limanowa nie można zrobić tak jak np. w Laskowej, gdzie śmieci wywożone są dwa razy w miesiącu?
Z tego co wiem, to opłata w przypadku większych rodzin jest relatywnie niższa, a w przypadku rodzin mniejszych niewiele wyższa (20 zł od gospodarstwa domowego. Znając gospodarność pani Wójt z Laskowej to zapewne o mniejsze rodziny też się zatroszczy, bo kobieta chce żeby w gminie było fajnie.
Zatem: kiedy można zmienić warunki panujące w Limanowej?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy będzie nowy przetarg na wywóz odpadów komunalnych?
emka 2013-09-22 19:23:16
a co np. z pampersami? przecież to jest chore a nawet niebezpieczne, żeby takie odpady miesiąc trzymać w domach. zresztą już kiedyś mówili w radiu kraków, że gmina limanowa dostała upomnienie m.in. za te pampersy, ale chyba żadnego odzewu, reakcji, przemyśleń, popiołu na głowę, dalej syf i burdel, paździoch.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy będzie nowy przetarg na wywóz odpadów komunalnych?
exkalibur 2013-09-22 20:36:38
prosta zasada jezeli gospodarz ,wojt ,burmistrz itd niedba o swoich wyborcow nalezy wymienic przy najblizszych wyborach amen
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy będzie nowy przetarg na wywóz odpadów komunalnych?
nataliach 2013-09-24 16:09:48
Nasi urzędnicy mają nas w głębokim poważaniu, wiec wątpię aby coś się zmieniło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in