7°   dziś 8°   jutro
Wtorek, 16 kwietnia Cecylian, Bernadeta, Julia, Ksenia, Erwin, Biruta
1994

Tematy archiwalne

czwarta sprawa do TOP-a

StraznikTexasu 2010-07-06 21:38:21
kolego czemu nic nienapsałes o wczorajszym wypadku w Łososinej G.na ul Starodworskiej samochodu osobowego z udziałem motocyklisty byłes na miejcu zdarzenia i fotki robiłes.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
adzik 2010-07-06 21:43:38
Strażniku, skoro byłeś na miejscu, to po co robisz szum na forum?? Może np. poszkodowani (o ile byli) nie życzą sobie, żeby coś takiego publikować? Pomyśl.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
top 2010-07-06 23:06:24
Nie mialem czasu, a przy ilosci dzisiejszych wydarzen sprawa stala sie malo aktualna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
odessaxxx 2010-07-06 23:08:05
TOP !TY jestes jednak zawsze na TOPIE.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
dionelwa 2010-07-07 07:20:40
V sprawa dla Top-A VI sprawa dla Top-A VII Sprawa dla Top -A-A ...... ......... ............ itp,itd,etc, ....... Kuba Toporkiewicz - redaktor naczelny Jacek Bugajski oraz współpracownicy: JOMB, SZCZM, PapaSmerf, Carlos, Enigma - Gazeta Limanowska, Lukas, Tomek Serafin, PETRA, Dunior, Indiana. Jak ci się skończy numeracja to masz jeszcze kilku innych do męczenia i zawracania głowy. Oto osoby które też będą odpowiadać na Twoje B.Ważne pytania jakże ważne dla istnienia Twojego Świata.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
konto usunięte 2010-07-07 08:41:11
dionelwa Ty jestes dziwny(a) kazdy moze zapytac,czy juz nie??TOP udzielił odpowiedzi i wszystko jasne tylko Tobie to przeszkadza.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
konto usunięte 2010-07-07 09:35:22
TOP zatrudnij ludzi...! nie zrobisz wszystkiego sam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
konto usunięte 2010-07-07 09:37:42
dionelwa piszesz głupoty.Proponuje zrobic jakis odnosnik pod tyt :pytania do TOPA.Forum to faktycznie nie jest miejsce najbardziej odpowiednie .Ale dobre i takie .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
konto usunięte 2010-07-07 09:44:28
dionelwa - numery się nie kończą :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
Bogdan 2010-07-07 09:51:07
top,mniej zamieszczaj informacji o sporcie,a znajdziesz miejsce i czas.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
konto usunięte 2010-07-07 10:04:20
i bardziej selekcjonuj zdjęcia bo nie da się oglądać tak dużej ilości zdjęć niewiele co się różniących, po kilkunastu z reguły większość wyłącza galerię--> już o tym pisałem ;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
HiKrush 2010-07-07 12:06:21
Skąd wiesz co robi większość?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
konto usunięte 2010-07-07 12:18:08
wynik przeprowadzonych badań socjologicznych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
przemowrc 2010-07-07 14:45:22
To nie badania. Tak jest najłatwiej powiedzieć, bo to tak fajnie brzmi - skoro ja tak robię, to większość też... Tak na marginesie, ja jednak należę do mniejszości (dobrze, że nie narodowej;p ), bo oglądam całe galerie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
loleklima 2010-07-07 16:31:30
większość chodzi do pracy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
mariusz88 2010-07-07 16:56:34
a kiedys ktos sie czepial ze TOP pisze o samych wypadkach a jak nie napisal o jednym to tez sie czepiacie zdecydujcie sie w koncu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
konto usunięte 2010-07-07 21:25:16
zwracałem juz uwage TOPOWI a propo sporu.Mowilk , ze pomysli.JA proponuje osobny dzial tylko dla tych co lubia sport.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
jaludz 2010-07-07 22:25:03
właśnie interesował mnie ten wypadek mógłby ktoś napisac dokładniej co sie stało?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
dionelwa 2010-07-08 09:56:26
niedługo żeby iść do ubikacji będzie pytanie do Top-a ciemnogród , zaściankowa wiocha może jeszcze ktoś ma pytanie. Qupa numery się nie kończą ale jest napisane iż jak mu" się numery skończą" dlatego iż nie wiemy do ilu on umie liczyć. :))))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
StraznikTexasu 2010-07-08 10:26:10
dionelwa masz problem, to przyjdz do mnie a dowiesz się co znaczy kopnięcie z połobrotu w mordę. A widze że siedzisz na tym internecie i nic nie robisz, tylko same głupoty wypisujesz. Jesteś bezczelny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
dionelwa 2010-07-08 15:26:42
WIEDZA JEST DROGA - NIE JESTEM BESZCZELNY - JESTEM MALKONTENTEM I AROGANTEM.POWIEDZ GDZIE A DZIŚ BĘDĘ JAK SAMARYTANIN NADSTAWIĘ DRUGI POLICZEK
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
StraznikTexasu 2010-07-08 15:27:34
Nie mialem czasu, a przy ilosci dzisiejszych wydarzen sprawa stala sie malo aktualna. -TOP wykrecasz mi sie? wiem kto tam był wiec czegos lub czegoś sie obawiasz ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
StraznikTexasu 2010-07-08 17:00:51
W TEXASIE małolacie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
top 2010-07-08 19:22:16
Nie, nie obawiam sie nikogo i niczego, chyba, ze wlasnego cienia :) A skoro nie wierzysz, to juz Twoj problem :) Dzieciakowi na szczescie nic powaznego sie nie stalo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
dionelwa 2010-07-08 19:53:09
ok to się widzimy - kto kupuje flaszkę a kto przepitę ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
StraznikTexasu 2010-07-08 22:01:26
dionelwa Strażnik Texasu nie pije alkoholu! ze Strażnikiem Texasu jeszcze nikt nie wygrał, więc mam propozycje dla ciebie- ZOSTANIESZ MOIM KAPUŚIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
StraznikTexasu 2010-07-08 22:01:50
dionelwa Strażnik Texasu nie pije alkoholu! ze Strażnikiem Texasu jeszcze nikt nie wygrał, więc mam propozycje dla ciebie- ZOSTANIESZ MOIM KAPUŚIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
dionelwa 2010-07-09 07:36:19
Rozumiem - ale dlaczego piszesz dwa razy.Strażniku a czy ty przypadkiem nie jesteś jakimś zakamuflowanym UB-kiem albo Zomowcem, oddział polska KGB że rekrutujesz Kapusiów, Bo zrozumiem ewentualny błąd w pisowni i mam zostać Twoim TaTusiem -ale to już pod molestowanie podchodzi więc się nie piszę nie nie zostanię nawet kapuśniaczkiem z ziemniakami. Strażniku proponuje badania zrobić okresowe ale troche szersze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czwarta sprawa do TOP-a
zeniu 2010-07-15 10:49:37
dionelwa; powiedz gdzie bedziesz dzisiaj wieczorem to sam cie chętnie pierd..e. jestes na 100% pedałem i spotkamy się niedługo pajacu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in