10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

Czego boi się Jarosław Kaczyński?

skorpion 2010-06-01 12:41:53
---nie bierze udziału w odsłuchaniu zapisów "czarnych skrzynek" na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego,dlaczego???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
konto usunięte 2010-06-01 12:56:58
bo pewnie wyjdzie na jaw ze to lesiu naciskal zeby ladowali....juz raz probowal w sierpniu roku pamietnego...wtedy mu sie udalo tylko dzieki temu ze pilot odmowil ladowania ....teraz juz nie poszlo..... a przypomne ze straszyl wtedy pilota ze jak wroca do kraju to sie policza....po czym go zdegradowal. !!! i co wy na to pisiorki ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
niepis 2010-06-01 13:38:37
wyczerpujący artykuł na temat okolicznosci katastrofy był w piątek w gazecie krakowskiej.Wiadomo ile pózniej wylecieli z Warszawy ,kto ostatni wchodził na pokład,dlaczego,jak traktowano w pałacu pilotów samolotów i wogóle jaki był klimat w momencie wylotu.Gdyby samolot wyleciał zgodnie z planem to po pierwsze pogoda w Smoleńsku była lepsza, a po drugie był czas na wyladowanie na lotnisku zapasowym i dowiezienie pasażerów w odpowiednim czasie do Katynia.Nasz kraj wzbogacił się za to o nowych bohaterów i kandydatów na ołtarze a normalnie to powinno sie nazwac sprawę po imieniu i nie rozwalać publicznych pieniędzy bo to bohaterowie no to trzeba na koszt państwa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
111ksiadz 2010-06-01 14:15:02
Czy Lesiu,czy inny jego człowiek-co to za różnica? Błasik był w kabinie pilotów-po co? Tatuś pana generała w środkach przekazu stanowczo twierdzi ze jego syn nie wywierał nacisku.Ciekawostka-leciał z nimi? Lepiej tatuś mógł powiedzieć dzięki komu synuś tak błyskawicznie awansował?15sierp.2005-gen.bryg.19kwiec.2007-gen.dyw.15sierp.2007-gen.broni. Nawet FLASZK GŁÓDZ nie awansował tak szybko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
piotrlimano 2010-06-01 14:40:01
Przewielebny-a to ciekawe.Nawet za komuny po ukończeniu Akademii Sztabu Generalnego w Moskwie nie awansowało się tak szybko. Szybciej awansują tylko kapelani Kościoła Katolickiego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
konto usunięte 2010-06-01 14:44:57
111 ksiadz przeciez prezydent nie bedzie sie fatygowal do pilotów.ma od tego ludzi zeby przekazali co lesiu chce a czego sobie nie zyczy...a co do tych stopni to rzeczywiscie blyskawicznie poszlo...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
Imhoteph 2010-06-01 15:22:47
Jarek sie boi ze trzeba bedzie wykopac Leszka i Maryśke z wawelskiej miejscowki, bo ludzie nagle stwierdza ze wcale nie byl taki zaje...ty jak to mowili po jego smierci :) zreszta Polacy to dziwny naród... Leszek lecial tam jako ofiara narodu, zakała Polski... a wrocil jak krol, i pochowali go jak krola... GZ Rodacy waszej umiejętnosci zmiany poglądów :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
zdrajca 2010-06-01 15:28:00
Nie boi sie niczego ciemny ludku! U niego emeryturka ze hej a ciemnocie episkopat zaspiewa fałszujac dobry jezu a nasz panie.!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
loleklima 2010-06-01 16:02:09
ooooo!!!! ile nowych nicków....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
kapitan 2010-06-01 16:42:10
no... cóż oto Polska właśnie.,,,,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
konto usunięte 2010-06-01 18:39:02
ic zemu terqaz zaden pisiok sie nie odezwie --- pytam sie??>? tepaki z pisu to bylo takie oczywiste , ze byl nacisk na pilotow-- na nic teorie spiskowe itd, glupie gadanie , ze to wina Tuska itd oraz jego wspolpracy z rucholami! masakra jakie pisoki sa tepe i prymitywne..taa jakby ruscy chieli usunac Kaczynskiego to i tak by to zrobilli, nie wiem czemu,ale pisowcy kojarza mi sie troche z talibami.. taka grupa tepakow, ktorym mozna wmowic wszsytko-a oni beda robic wojny klotnie i zabijac sie tak naprawde nie wiedzaz za bardzo po co..., Pisioki wam mozna wmowic, ze gowno to kielbasa krakowska a wy to zjecie!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
rolnik88 2010-06-01 21:36:14
didda ,każdy sądzi wg.siebie a ty tu z kiełbasą wylatujesz.Czas wszystko pokaże ,głupio ci bedzie za parę lat
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
konto usunięte 2010-06-02 08:45:11
Didda zobaczymy co PO zrobi, z takimi jak ty inteligentne osoby dyskutować nie będą...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
konto usunięte 2010-06-02 11:31:09
a o kurde jakie to candy inteligentne jest!! zal mi was!! a to u was pisiory typowe jezeli nie jestem za pisem to odrazu zakladacie,ze ktos jest za PO!! wy nie nadajecie sie do demokracjii!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
konto usunięte 2010-06-02 16:15:32
Zal mi poniektorych z was!!! Po co mial Kaczynski brac udzial w odsluchiwaniu czarnych skrzynek, skoro i tak to oryginalne skrzynki nie sa (Rosjanie mieli je prawie dwa miesiace u siebie - wystarczajaco dlugo by je spreparowac w dogodny dla nich sposob). Ale nawet Rosjanie "mowia", ze nie potwierdzaja autentycznosci nagran!!! To co teraz udostepnili jest smiechu warte,a nie dowod na jakiekolwiek naciski, winy kogokolwiek itp!!! ale oczywiscie pan skorpion wszechwiedzacy wierzy we wszystko co w mediach zaslyszy lub przeczyta. Powiedzenie Diddy (nieco zmienione) pasuje tu do wiekszosci z was (wlaczajac skorpiona): "... wam mozna wmowic, ze gowno to kielbasa krakowska a wy to zjecie!!!"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
konto usunięte 2010-06-02 19:29:32
Rolnik a niby czemu ma mi byc glupio?? widze, ze na sile niektorzy szukaja sensacjii nie mogac sie pogodzic, ze to byla "zwykla" tragedia... bronicie wszyscy swoich partii jakby nie wiadomo co wam daly -- przeciez pomijajac okres przedwyborczy, w ktorym wszystkie te malpy obludne pokazuja sie ze zwylkymi ludzmi takimi jak my -rozdajac nam ulotki opowiadajac pierdoly i obiecujac niestworzone farmazonyi maja wsyzstkich gleboko w Dupie.... i tak gowno z tego wszyscy macie, nikt o Was nie mysli ani o waszych problemach -- a wiekszosc ludzi i tak chodzi glosowac nie po to, aby ktos wygral,.. tylko po to , aby nie wygral ten drugi-- niezaleznie po ktorej stronie sie jest!!! tylko , ze te pisioki to naprawde najbardziej zacofane sa i naiwne oczywiscie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
zdrajca 2010-06-02 19:35:25
Didda - Bingo!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
konto usunięte 2010-06-02 22:13:51
a dlaczego pani didda kulturalniej sie nie umie wypowiedziec?! Z calym szacunkiem, ale to jest portal publiczny, ogolniedostepny - rowniez dla dzieci - wiec pomysl, ze jakis 8-10 latek czyta te wulgaryzmy!!! Troche kultury, a potem sie powymadrzaj! No ale najwyrazniej to zbyt trudne!!! Krzyczec potrafi kazdy, madrze odpowiedziec juz nie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
dodo2100 2010-06-02 23:41:40
Lądowanie w Gruzji - czy autor tematu sugeruje że bratni naród rosyjski miał zamiar zestrzelić samolot ? W Gruzji była dobra pogoda a lotnisko sprawne Jak narazie nie ma dowodów że ABW nie przerobiła odpowiednio samolotu. W końcu to rząd miał interes w pozbyciu się np. szefa NBP Oczywiście fanatycy PO już kilka minut po katastrofie twierdzili ze to dosłownie prezydent siedział w kabinie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
skorpion 2010-06-03 08:25:13
ta Marysia1985 wszędzie widzi wulgaryzmy-widać że bardzo mało zna rzeczywistość-posłuchaj języka dzieci i młodzieży zwłaszcza tej najbardziej katolicko-prawicowej i wtedy oceniaj-powodzenia!!!Didda-brawooo!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
jaludz 2010-06-03 12:08:50
Śmiać mi się chce z zagorzałych fanatyków PiS-u tylko teorie spiskowe snujecie a na scenogramach wyraźnie zaznaczone ze "prezydent jeszcze nie zadecydował" co on miał do gadani !! myslał pewnie ze jest nie śmiertelny ale pewnie zaraz jakis pisiorek napisze ze Rosjanie sfałszowali czarne skrzynki śmiech.... a to ze nie był Jaruś na zebraniu RBN to kpina wiedział o tym zebraniu od tygodnia a 15 minut przed ustanowił pełnomocnika mimo ze kazdy głupi wiedział ze on wejsc nie moze... mądrzejsi ludzie ode mnie komentowali to tak ze Kaczyński znów wywołuje celowo konflikty bo mu notowania nie rosną bo zamiast naród dalej zyć sprzyjającą dla niego katastrofą ( bierze ludzi na litość) to żyje powodzią i o Jarusiu zapomnieli....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
konto usunięte 2010-06-03 14:52:01
Oczywiście że to był zamach. Podobno dzień przed katastrofą tego lasu tam nie było! Jak widze ile ekspertów od lotnictwa pojawia się na forach, to mi się niedobrze robi, niestety brylują w tym zwolennicy PIS. PIS to taka sama zakłamana partia jak wszystkie inne. My, szarzy ludzie mamy nadzieję że po wyborach się coś zmieni, a tak naprawdę to zmieni się nic, NIC. Politycy dalej będą mysleć o własnej kieszeni, przeciez z własnego podrówka mamy przykłady, np Poseł Ziemii Limanowskiej z PSL. Cóż on takiego zrobił dla regionu? A przed wyborami pojawiał sie wszędzie, robił zdjecia, interesował się problemami. A teraz co? Po prostu jako społeczeństwo jesteśmy kompletnymi głupkami wierząc w polityków
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
konto usunięte 2010-06-03 15:54:14
Ja rzeczywistosc znam dosc dobrze i nie rysuje sie one zbyt dobrze niestety... Czyli twoim zdaniem skorpion to rzecz zupelnie normalna, prawidlowa, ze dzieciaki posluguja sie takim jezykiem?! A czyja to wina? Wlasnie takich jak ty, ktorzy na takie wypowiedzi odpowiadaja: brawooo!!! I jezeli, my dorosli, podobno madrzejsi, nie bedziemy dawac dobrego przykladu, to kto ma to robic? jaludz, slowa wyrwane z kontekstu moga wiele szkody narobic... I jak ktos bedzie chcial to niewiadomo jakie bajki z tego zrobi... "prezydent jeszcze nie zdecydowal" w calym kontekscie raczje znaczy: prezydent jeszcze nie zdecydowal, na ktore z zapasowych lotnisk samolot mialby odleciec, jesli proba ladowania nie powiedzie sie. No ale tak jak padaja oskarzenia pod adresem zwolennikow PiS-u (i nie tylko) ze teorie spiskowe snuja, tak samo mozna by oskarzac przeciwnikow PiS-u, ze za wszelka cene chca zwalic wine na prezydenta! A skad wiecie, dlaczego Jarek nie przybyl na to spotkanie? Powodow moze byc tysiac (rowniez wymowek i tego nie wykluczam)! Ale oczywiscie pan skorpion musi szum robic wokol tego, wokol czego nie robic! Juz raz go spytalam, dlaczego troche obiektywniej nie bedzie pisal, skoro uwaza sie za tak wszechwiedzacego i doswiadczonego, ale jakos juz nie potrafil na to pytanie odpowiedziec, a tymbardziej przejsc do czynow!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
niepis 2010-06-03 16:09:12
ja nie lubię przesadnego wulgaryzmu,ale zachowania typu Marysi są dla mnie jeszcze bardziej denerwujące.Nic poza PIS nie widzi,żadnej alternatywy dla zachowania Kaczyńskich nie dopuszcza,a to oznacza,ze wybrana przez nią grupa/nie przez Pana Boga/,może uprawiac każdą podłośc lącznie z koalicją z Samoobroną i będzie święta.Oczywiście kto nie z PISem to za PO w jej główce i całkiem be.Ktoś słusznie zauważył,ze to zachowanie podobne to Talibów.Moim zdaniem głównym winnym katastrofy jest ten co mu się wydawało,ze ma najlepsze notowania u Pana Boga , a na ziemi poza tą sitwą która była na pokładzie /z drobnymi wyjątkami/ są same nieudaczniki.Pan Bóg jak widac jeszcze do PIS nie należy .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
niepis 2010-06-03 16:13:19
Mnie się wydaje,ze Marysi już skrzydełka wyrastają bo takie zapatrzenie sie w PIS i Kaczyńskich musi tak się skończyc .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
niepis 2010-06-03 16:14:28
Mnie się wydaje,ze Marysi już skrzydełka wyrastają bo takie zapatrzenie sie w PIS i Kaczyńskich musi tak się skończyc .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
niepis 2010-06-03 16:14:56
ja nie lubię przesadnego wulgaryzmu,ale zachowania typu Marysi są dla mnie jeszcze bardziej denerwujące.Nic poza PIS nie widzi,żadnej alternatywy dla zachowania Kaczyńskich nie dopuszcza,a to oznacza,ze wybrana przez nią grupa/nie przez Pana Boga/,może uprawiac każdą podłośc lącznie z koalicją z Samoobroną i będzie święta.Oczywiście kto nie z PISem to za PO w jej główce i całkiem be.Ktoś słusznie zauważył,ze to zachowanie podobne to Talibów.Moim zdaniem głównym winnym katastrofy jest ten co mu się wydawało,ze ma najlepsze notowania u Pana Boga , a na ziemi poza tą sitwą która była na pokładzie /z drobnymi wyjątkami/ są same nieudaczniki.Pan Bóg jak widac jeszcze do PIS nie należy .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
konto usunięte 2010-06-03 17:05:25
Aj niepis i tu sie mylisz, bo ja za kaczynskimi bynajmniej nie jestem. Odpowiem w twoim stylu: w twojej glowce jak juz ktos nei jest za PO to jest za PiSem i calkiem be! Ale nie szczekam na kazdym kroku jaka to jedna albo druga partia beznadziejna i glupia jest i nie wyzywam jej czlonkow od niewiadomo kogo itd. Kazda partia ma swoje plusy i minusy i to nasza wlasna subiektywna ocena i wybor, ktora partie popieramy, a ktora nie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
niepis 2010-06-03 17:30:06
zgadza się ,kazda partia ma swoje plusy i minusu tylko,ze to z Twoich wypowiedzi nie wynika.Ja mam swoje zdanie o PIS dlatego,że żadna inna partia nie weszła mi pod kosciół.Swiatynia ma służyc wszystkim którzy mają potrzebę się pomodlić.Ciągle prowadzisz rekolekcje na forum to może byś sobie zrobiła dokładny ogląd sytuacji wśród swoich najbliższych-napewno wszystko w porzadku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
konto usunięte 2010-06-03 18:51:26
Co nie wynika? Ot co, staje a i owszem w obronie PiSu bo nie uwazam, ze na takie najazdy z waszej strony zasluzyl? Co tez nie znaczy, ze w pelni go popieram. Sa sprawy ktore bym im zarzucila, ale nie wyszczekuje tego na kazdym kroku, przy kazdej okazji. A takich na tym forum jest wielu: przjejzyj je sobie dokladnie i zobaczysz, ze wiekszosc postow na forum na tym posrtalu jest antypisowskiech, z czego znaczna wiekszosc autorstwa pana skorpiona!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
Xull 2010-06-03 19:42:50
Czego? Wilka ZŁEGO :D Przecież wszyscy zgodnie ze mną się zgodzę że samolot TU-iTAM wpadł w poślizg na drzewach których igły nie były dostosowane do lądowania. Można się więcej dowiedzieć co ruski zrobili z samolotem tutaj http://www.nierzetelna.pl/1,131,Najlepsi-blacharze-wyklepia-nasz-samolot :D. A ja i tak na jakiegoś PiSiorka będę głosował - jak to się mówi - mniejsze zło. Tu debile, tam złodzieje - tych pierwszych zdecydowanie więcej. Jakoś PiŚ mi się wydaje najmniej obarczoną partią zespołem downa oraz innymi chorobami wenerycznymi. P.S. Dajcie sobie już spokój - zorganizujmy akcje WYBOROM NIE i niech nikt nie idzie do wyborów :D Może wtedy rządu nie będzie :D Będzie nami rządził Urząd Skarbowy i wszyscy będziemy szczęśliwi :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
niepis 2010-06-03 20:02:52
no jak się ma taki poziom intelektualny albo śmieszne wykształcenie to faktycznie trzeba bronic tych co ilościowo są bardziej atakowani a nie za co.Istotnie najlepszym ripostantem będzie arogancja a nie treśc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
Xull 2010-06-03 20:26:49
ojejej ktoś ciotkę ma chyba. Z moich odczuć co do obecnej, dotychczasowej oraz prawdopodobnie wybranej w kolejnych wyborach(jaka by nie była) partii wynika, że jak to mawia pewien Polski poeta "dawniej rządzili debile a teraz złodzieje" (albo na odwrót). W chwili obecnej nie mam zamiaru podnosić do rangi nie wiadomo jak wyniosłej ani poczynań PO ani PiSuaru gdyż w żaden sposób nie zasłużyli sobie na to. Żadna obecnie kandydująca partia nie nadaje się do tego, takie jest moje srrrromm-ne zdanie. Z uwagi jednak - to co napisałem - lepszego zła będę głosować za PiSkiem. I nie dlatego, że "braciszek" zmarł tragicznie jak to część strasznie twierdzi że zostaje to wykorzystane w kampanii wyborczej, tylko z tego powodu gdyż pozostali posiadają dziwne skłonności do flagi tęczowej i tyrania się w poślady. Po prostu nie chcę pewnego dnia wyjść na limanowski rynek i oglądać dwóch cieci obmacujących się. To jest jeden z wielu powodów dlaczego tak wybiorę, a jest ich jeszcze wiele. A apropo katastrofy - wyraźnie uwidacznia się tutaj zazdrość partii nie-PiS - niech się nie martwią, na przyszłe wybory niech wyślą samolotem swoje rodziny tylko niech dobrze upozorują wypadek :D:D:D niepis :*
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
piotrlimano 2010-06-04 08:07:41
Czego?Upublicznienia jego ostatniej rozmowy z śp.bratem z pokładu TU.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
konto usunięte 2010-06-04 12:45:56
zgadza sie piotrlimo!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
Fabri 2010-06-07 22:54:59
A Tusk bierze cie na obiecanki cacanki ;p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czego boi się Jarosław Kaczyński?
ship 2010-06-08 00:22:15
marysiu 1985-czarne skrzynki to nie aktowka na dokumenty,z ktorej mozna cos wyciagnac i zamienic na inne.No,ale ty tkwisz chyba ciagle w tym 1985 i dlatego nie mozesz sie polapac w technice
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in