1015

Hyde Park

Cytat dnia dzisiejszego.

Tak jak w temacie, jezeli macie jakies ulubione, interesujace i ciekawe cytaty dotyczace czegokolwiek, wklejajcie je tutaj codziennie podajac autora.

No to zaczynamy...:)

"Milczenie jest tak ciekawym tematem, że można o nim mówić godzinami" - Jules Romains
RE: Cytat dnia dzisiejszego.
"Na pewno przygotujemy wspaniałe powitanie. Jestem w kontakcie z wójtem Mszany Dolnej, bo to on będzie gospodarzem. Będzie wielki huczny powrót!! "
J.P ;)
"Oczko mu się odkleiło. Temu misiu."
Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spotkanie swoich marzeń./Wojciech Cejrowski
"Przyszłem wcześniej, gdyż... nie miałem co robić";)
Pozostając w knwencji *Misia*:
*Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie, skąd się wziąłem?! Jestem wesoły Romek! Mam na przedmieściu domek, a w domku wodę, światło, gaz! Powtarzam zatem jeszcze raz: jestem wesoły Romek!...*
"Jedyną wartością, która odróżnia jednego od drugiego
kluczem przenoszącym jednych w kierunku ich dążeń,
gdy drudzy grzęzną w bagnie przeciętności
nie jest talent, wykształcenie lub błyskotliwość intelektualna;

jest nim samodyscyplina.

Z samodyscypliną wszystkie rzeczy są możliwe. Bez niej nawet najprostszy cel wydaje się nieosiągalnym marzeniem." -Teodor Roosevelt
"A ja to proszę Pana mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia, latem to już widno...":D

Powrócę znowu z *Co mi zrobisz jak mie złapiesz* do *Misia*:

*Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy, i prawda ekranu, która mówi: „Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera”. Zróbcie mi przebitkę zająca na gruszy… Nie, nie! Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu. Niech on nie miauczy…*

Maciek Frączyka – Zeznania Niekrytego Krytyka.

"Chwila, chwila, a kto ci wmówił, że w swoim życiu będziesz akceptowany przez kogokolwiek? A tym bardziej, że powinieneś dążyć do tego, żeby być akceptowanym? Uważasz, że brak aprobaty twoich kolegów i koleżanek, nieważne czy z podwórka (czytaj: Facebooka), ze szkoły, studiów, czy z pracy, to coś złego? Jeśli ktoś nie podziela twoich poglądów, a ty wciąż pozostajesz przy
swoim, to znaczy, że rozpoczął się u ciebie jeden z najważniejszych procesów, jakie mogą spotkać człowieka. Samodzielne myślenie."
No no no...widze ze kazdy z nas ma diametralnie rozniace sie swoje ulubione cytaty...;)

Mamy juz nowy dzien, wiec oto dzisiejsza dawka ode mnie:

"Więcej osiągniesz uśmiechem, niż wyrąbiesz mieczem."-William Shakespeare

"Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka. Może mu tylko dopomóc wyszukać prawdę we własnym sercu, jeżeli ją posiada."-Św. Augustyn

"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić."-Mark Twain

Milego dnia :)
"Każdemu, kto podniesie rękę przeciw władzy ludowej, władza tą rękę odrąbie " - Józef Cyrankiewicz :D

Zrobiło się tak klimatycznie i nastrojowo :P Tutejszym sługusom namiestnika SW łezka się w oczach zakręciła :D
Nigdy nie odkładaj do jutra przyjemności, którą możesz mieć dzisiaj. /Aldous Huxley

Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku. /Lao-tzu
Przecie to tak zwana strefa ekonomiczna
Nie chce mi się z Tobą gadać
"Mam to w d.pie, jestem na urlopie"
~Wacław Zoń

:D
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy."

wiecie z czego to? ;-)
Panie/i @Gagol - klasyk "Rejs" oczywiście. A jak już przy tym dziele jesteśmy:

"Pan mówi o tekście, ale pan ma na myśli wyłącznie treści, których tu nie ma. Aha. No więc jeśli to jest forma bez treści, to nie ma to waloru obiektywności, no więc jest to formalizm. I to jest groźne (...)"

B)
no tak formalizm jest groźny bo....." jak nie ma tam treści, to po prostu można tam sobie podkładać różne treści i może nawet takie, które by nam tu nie odpowiadały"....a w ogóle najważniejsze zeby były "aplauz i zaakceptowanie".......

A to?
"My z kolegą, często wędrujemy w powietrzu samolotami. A pani? Jak się czuje, pani Regino, w powietrzu?
– Całkiem, nie powiem. Całkiem możliwie".........

ja też - w powietrzu całkiem nie powiem, całkiem możliwie ;-).
"Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium." -Józef Piłsudski

"Pa­mięć jest straszli­wa. Człowiek może o czymś za­pom­nieć - ona nie. Po pros­tu odkłada rzeczy do od­po­wied­nich przegródek. Przecho­wuje dla ciebie różne spra­wy al­bo je przed tobą skry­wa - i kiedy chce, to ci to przy­pomi­na. Wy­daje ci się, że jes­teś pa­nem swo­jej pa­mięci, ale to od­wrot­nie - pa­mięć jest twoim panem." - John Irving
"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."- E. Hemingway

"Gdybyś w ciągu roku jedną tylko wadę z siebie usunął, prędko stałbyś się świętym"- św. Augustyn

"Jeżeli nie wiesz do jakiego portu masz dopłynąć to nie licz, że wiatry ci będą sprzyjać"- Seneka
"Burmistrz ma przystanki, ale nie ma busow.
Przewoznik ma busy ale nie ma przystankow.
Takie rzeczy tylko w Polsce, nie, nie.. tylko w Limanowej"- bearchen

...;)
CO POLICJA NIE MOŻE TO PORTAL JEJ DOPOMOŻE ...I WINNEGO WSKAŻE,;)
"Umiem czytac ze zrozumieniem :)" my number one na dzisiaj :)
"Piłka jest okrągła,a bramki są dwie" no chyba każdy wie kto wypowiedział te słowa,oczywiscie GÓRSKI
"Mała, obejmij mnie...nie rękoma waryiatko" oczywiście Psy
"Żeby chłop mie mógł z gołą babą w windzie..."
"Ciemność, widzę ciemność!""Liga broni,liga radzi,liga nigdy was nie zdradzi"
No to jeszcze jedno nie filmowe,ale takie które też wszyscy znają KARTEZJUSZ "Myślę,więc jestem (Cogito,ergo sum)
- To było dla nas niezrozumiałe. I to można potwierdzić. Naprawdę, byliśmy w grupie i tak głęboko prądy przeszły, jak my patrzymy na pewne sprawy patriotyzmu i co jest ważne dla nas - mówił, jak sam twierdził, „na marginesie”, Wojciech Włodarczyk, zachęcając jednoczesnie do uczestnictwa w zjeździe ponad podziałami.

Zabrakło jeszcze niech się pieski wyszczekają.

Ponad podziałami. Koń by się uśmiał.
- Całowałem dziś pierwszy raz dziewczynę .
- Tak ? I co mówiła ?
- Nie wiem , bo mi uszy ścisnęła udami !
"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapki wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino... dług"

Ps. Ostatni wyraz cytatu zmodyfikowany na potrzeby aktualnej sytuacji w Powiecie

>:-D
"Ch*j, dupa i kamieni kupa"

Minister Spraw Wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz przedstawia sytuację Limanowej po następnej kadencji Biedy :D
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in