Baner
22°   dziś 16°   jutro
Poniedziałek, 06 maja Filip, Judyta, Jan, Jakub, Benita
1994

Tematy archiwalne

CYFROWY POLSAT

konto usunięte 2010-06-10 18:50:56
Czy ktos wie, ile kosztuje sama karta do dekodera.Z góry dziekuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
sencio 2010-06-10 23:27:12
Mogę się mylić ale w POLSACIE nie można było kupić samej karty ponieważ były "parowane" z dekoderami. Przełożenie karty do innego dekodera nie umożliwiało oglądania na nim programu. Jeśli chcesz oglądać POLSAT na tunerach z czytnikiem "CI" musisz kupić kartę z modułem "CI" i będzie ona przypisana tylko do tego jednego modułu. Gdyby coś w temacie się zmieniło to proszę o sprostowanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
borek 2010-06-12 07:15:02
Kiedy karta kończy ważność,kartę przysyła polsat bezpłatnie tzn do odbioru z polsatu płacąc abonament.Kartę przysyłają w takiej cenie jaką uprzednio spisałeś z nimi umowę na odbiór kupując umowę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
borek 2010-06-12 07:16:45
Przepraszam;kupując DEKODER.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
borek 2010-06-12 07:19:33
177 wyświetleń i nikt nie odpisał? a może ktoś zna jeszcze inne wyjście.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
limonka 2010-06-12 11:13:44
Nie ma innego wyjścia. Karta CP jest sparowana z dekoderem Cyfrowego Polsatu lub z modułem CI. Sama karta jest bezużyteczna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
dionelwa 2010-06-12 12:49:25
Potwierdzam -karta sparowana z dekoderem. Karta działa tylko w jednym dekoderze i numery się muszą zgadzać.Tłumacząc to na polskie Karta widzi dekoder i kluczem rozkodowania jej są numery dekodera i na odwrót - dekoder musi mieć dokładnie kartę o właściwych numerach. Albo jak z samochodem jeśli jest silnik na benzynę to nie wlewasz do baku ropy .Czy rozumiesz już coś bliżej. Czy jeszcze to jakoś ci wytłumaczyć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
borek 2010-06-12 13:36:48
No,ruszyło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
konto usunięte 2010-06-15 19:02:03
jak chcesz to ja mam kartę z dekoderem Joz po umowie wystarczy tylko zaplacic rachunek i ogladac
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
SALWADORE 2010-06-17 00:28:05
Wabank a jak się z tobą skontaktować ja takiego szukam dostaw dla mnie ja biorę dla młodego...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
SALWADORE 2010-06-17 00:28:43
Wabank a jak się z tobą skontaktować ja takiego szukam dostaw dla mnie ja biorę dla młodego...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
oskarczan 2010-06-17 23:32:35
daj sobie spokój dekoder polsatu ze względu na to co mówili poprzednicy jest warty grosze około 20-30 zł , jedynie co można z nim robić to po skończonej umowie oglądać same kanały FTA , ale karta musi być ta co była , jak chcesz sie nie wiązac umową to pomyśl nad telewizją na karte.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
SALWADORE 2010-06-18 14:43:14
oskarczan czytaj co napisał kol wabank zapłacic i oglądać a poco mam sie umową wiązać czytaj a nie komentuj odrazu ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
rena88 2014-04-04 18:03:10
potrzebuje numer w limanowej do kogos kto ustawia polsat na juz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
konto usunięte 2014-04-04 18:51:28
Co chcesz ustawić antenę, czy dekoder?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
Julek 2014-04-09 21:32:10
Mam dwa dekodery Polsatu na strychu, obydwa sprawne z kartami. Polsat powinien byc obciążony dodatkowymi opłatami za utylizację elektrośmieci, bo mimo, że dekoder powinien odbierać kanały free, to jest co pewien czas blokowany, wiec trzeba powisieć na infolinii (to niezgodne z umową bo ma być bezterminowo wolny odbiór), a na dodatek dekoder jest bezużyteczny dla kogoś, komu odbiornik się zepsuł, a kartę ma aktywną. To zapełnia śmietniki sprawnymi dekoderami dla widzimisię Solorza!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
konto usunięte 2014-04-09 21:57:27
Mam biały dekoder ze starej n-ki, który był sprzedawany do wypożyczanego czarnego dekodera w usłudze multiroom.
Odbiera również kanały dvbt, niestety bez połączenia z czarnym dekoderem cały czas wyświetla się "podłącz czarny dekoder" i odtwarza tylko eskę.
Nie można go sparować z innym czarnym dekoderem, ani odblokować konieczności połączenia z nim.
Chyba że ktoś potrafi zhakować biały dekoder, tak aby nie domagał się czarnego i móc sterować kanałami dvbt?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CYFROWY POLSAT
konto usunięte 2014-04-10 02:04:36
A nie lepiej dokupić ten czarny dekoder? Podobno jest wart "grosze".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in