8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1205

Hyde Park

Cudze chwalicie :)

peppa 2012-12-12 07:41:13
Muszę to napisać, bo jestem pod ogromnym wrażeniem. W ostatnim czasie miałam kilka spraw do załatwienia w Limanowej. Ze względu na odległość załatwiałam to drogą telefoniczną i e mailową. Sprawy dotyczyły US i Starostwa Powiatowego - wydział geodezji. Spotkałam się z niespotykaną perfekcją i działaniem "frontem do klienta". Nie wiem, czy to moje szczęście, czy wszystkie instytucje w Limanowej tak działają, ale chylę czoła przed organizacją i doborem personelu. Wiem, ze tak powinno być zawsze i wszędzie, ale po wielu "kłodach" w innych miejscowościach, a w szczególności w Krakowie, taki sposób zachowania był dla mnie niezwykle miłym zaskoczeniem. :):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cudze chwalicie :)
namoR 2012-12-12 15:22:32
To bardzo dobra wiadomosc, z tego wynika ze nie jest tak zle w tych roznych urzedach, mimo iz wielu narzeka. Wszystko mozna zalatwic, czasami potrzeba tylko troche cierpliwosci, zyczliwosci i usmiechu... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cudze chwalicie :)
peppa 2012-12-14 10:19:39
To nie jest żaden wpis sponsorowany:) Naprawdę bardzo kompetentni i życzliwi ludzie.I co najważniejsze daną sprawę od początku do końca załatwia jedna osoba, która podaje wszelki, możliwy kontakt do siebie, orientacyjny czas załatwienia sprawy i całą procedurę.Żyje juz trochę na tym świecie i niestety cały czas mam kontakt z urzędami, ale tu zostałam bardzo miło zaskoczona i stąd ten wpis. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cudze chwalicie :)
crusader 2012-12-14 13:33:28
to bardzo bardzo dobra wiadomosc, chcesz jeszcze kogos z rodziny pozdrowic?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cudze chwalicie :)
renesa 2012-12-14 17:52:39
"crusader" jak zawsze górą..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in