14°   dziś 15°   jutro
Środa, 08 maja Liza, Stanisław, Wiktor, Marek, Miron, Kornel
1994

Tematy archiwalne

Co z ogródkiem na rynku

przemowrc 2010-05-21 09:55:58
Czy ktoś się orientuje co będzie z ogródkiem na rynku w Limanowej? Bedzie otwarty, czy też może ze względu na tą całą budowę nie będzie go w tym roku???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z ogródkiem na rynku
domi919 2010-05-21 09:58:38
Było mówione, że ma być normalnie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z ogródkiem na rynku
konto usunięte 2010-05-21 22:15:01
Będzie ktoś bardzo odważny biorąc ten interes zważywszy że lato ma być do d..y pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z ogródkiem na rynku
przemowrc 2010-05-22 11:29:20
Nie no Habibi, ja ciagle wierze w cieple i sloneczme lato... W koncu ilez tej wody sie moze wylewac z gory ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z ogródkiem na rynku
jerycha 2010-05-23 22:05:56
było w artykule na stronie: "Teren jaki wykonawca ogrodził plac budowy zajmuje prawie pół powierzchni rynku. - Rozmawialiśmy już o tym z wykonawcą i zgodził się przesunąć ogrodzenie o 5 metrów od strony środka rynku, w stronę Buzodromu – mówił w poniedziałek Rudolf Zaczyński, zastępca burmistrza miasta Limanowa. – Potrzebne jest to ze względu na wykorzystanie rynku w wakacje na imprezy artystyczne, jak również dla ogródka piwnego, który chcemy, by w tym roku również powstał. W trakcie rozmów wykonawca zobowiązał się także powywozić śnieg, który utrudnia przechodniom przejście przez płytę rynku od strony Bazyliki." czyli ogródek będzie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z ogródkiem na rynku
massaro99 2010-05-26 23:14:09
Ja słyszałem że miasto zażyczyło sobie sumę większą niż rok temu, a ze względu na remont i utrudnienia jakie mogą być , ogródka w tym roku nie będzie. Taki słuch doszedł mnie od konkurencji;] W sumie dziwnie byłoby siedziec sączyć piwko i patrzeć na blachy....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z ogródkiem na rynku
kot 2010-05-27 22:00:12
zawinił Ceczótka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in