20°   dziś 23°   jutro
Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał
1994

Tematy archiwalne

co z naszą limanowską "biznezłoman"??

roxy 2010-07-09 14:12:19
strasznie mnie ciekawi jak się potoczyły losy moniki B-B? co z ludzmi, którzy stracili pieniądze? czy komuś udało się coś odzyskać? i dlaczego sprawa tak nagle przycichła????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co z naszą limanowską "biznezłoman"??
mecenas 2010-07-09 15:45:41
Widziałem ją w zeszłym tygodniu bodajże w środę na lotnisku Balice w ręku miała bilet a na nim palmy. Domyśleć się można że zrobiła sobie szczęściara dłuższy urlop. Acha i miała pokaźnych rozmiarów walizkę a w nich stroje kąpielowe i wasza gotóweczka....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co z naszą limanowską "biznezłoman"??
despero 2010-07-10 00:17:03
mecenas ! Ja też widziałem wiele, ludzi tak zrozpaczonych, że twój żart mógłby się zamienić w piekło..... Co do "roxy" : Pani M. ma wakacje , prawdopodobnie to najbezpieczniejsze miejsce dla niej. Zamiast ścigać i "doić" złodziejkę, ma zapewnioną super ochronę. Koledzy po fachu bawią się na całego, bo jakże !? Ludzie, którzy byli naiwni, ale zarazem perfidnie wykorzystani - rodzina, lub sami najbliżsi znajomi,koledzy,etc - muszą żyć dalej, mają spłaty kredytów,mają do utrzymania rodziny,różne sytuacje tragiczne -wręcz nie do pojęcia /media informowały o dziewczynce z ciężką chorobą,itd/, chcą zapomnieć i jakoś żyć! nie poddawać się, nikt chyba? nie odzyskał żadnej kwoty, oprócz znanych doniesień prasowych i domniemania, że ktoś tam...,Sprawa przycichła bo : Śledztwo w toku - pozamykali "gęby" w imię prawa - bo sprawa w toku! , Adwokat Pani M. pogroził palcem, a że jeden z lepszych/tak mówią?/ ludzie włożyli głowy tam, gzie struś wkłada jak się boi, etc. Nie ma szajbusa-janosika, który w imię interesów "teraz biednych" ludzi nadstawił kark! Miejmy nadzieję, że znajdzie się taka osoba jak : Prokurator Roberto Scarpinato.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co z naszą limanowską "biznezłoman"??
roxy 2010-07-10 10:04:51
qrde no to jaja, zapewne się skończy jak w historii mecenasa jeśli chodzi o monike b-b, bo co z ludzmi, którzy potracili to wiemy. swoją drogą wspaniały kraj mamy, nie ma co!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in