Baner Baner
15°   dziś 20°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1994

Tematy archiwalne

Co z Moniką B-B?

konto usunięte 2010-11-27 14:57:52
Wiadomo co u niej słychać? we czwartek miną rok gdy wszystko wyszło na jaw.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
konto usunięte 2010-11-27 15:27:54
chyba siedzi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
konto usunięte 2010-11-27 16:09:50
właśnie ciekawe, bo miała areszt do 25 lub 26 listopada?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
Janek64 2010-11-27 16:11:07
i się śmieje. Wkrótce wyjdzie za dobre sprawowanie pieniążki odkopie będzie piękna i bogata.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
konto usunięte 2010-11-27 18:33:42
może i będzie bogata .. tylko czy potrafi się cieszyc krzywdą innych .....?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
stanlimek 2010-11-27 18:34:50
pozyjemy zobaczymy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
myszka1 2010-11-27 19:02:21
egoiści, potrafią się cieszyć nie patrzą że kogoś krzywdzą, wydaje im się że to im się od świata należy, to choroba...potrafią się jeszcze przy tym nieźle bawić nie widząc problemu swojego zachowania..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
myszka1 2010-11-27 19:06:09
egoizm to też tendencja do działania egoistycznego z pominięciem zasad moralnych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
matylda13 2010-11-28 08:28:12
Ja uważam,że egoizm bardziej dotyczy ludzi idących w politykę.W kampaniach obiecują góry a tak naprawdę chodzi im tylko o stołeczki.Monika B. przecież z początku wypłacała swoim klientom procenty, wiec aż tak wielka egoistka chyba nie była?!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
Misiek001 2010-11-28 08:47:48
To że wypłacała to nie znaczy że nie była egoistką. Trzeba było biznes rozkręcić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
madziar 2010-11-28 11:37:44
Monice przedłużono areszt o kolejne 3miesiące...wkrótce poznamy wyniki z analizy komputerów,które posiadała...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
myszka1 2010-11-28 19:18:57
matylda13 czyżby ty też najpierw zachowujesz się uśmiech dla wszystkich a później jak czarna Gdowa bo tak nazywam ( M B ) wbijasz szpony i okradasz ofiary tak robiła M B i to nie był egoizm, myślała tylko o sobie..W duszy miała że ktoś cierpi, sad da jej na pewno odpowiednia kare za to oszustwo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
matylda13 2010-11-28 20:39:31
Myszka1 jak to okropnie brzmi - nic się nie bój nie jestem czarownica i szponów nikomu nie wbijam - ja tylko myślałam że trochę odpuścisz sobie po tych wyborach i dasz odpocząć forumowiczom od Swoich komentarzy bo sama nie wiem jak się do Ciebie zwracać myszka1 czy może jeszcze kontaktowy2???? I kto tu zmienia login????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
myszka1 2010-11-29 08:11:43
matylda13- nie czytaj komentarzy jak Ci się to nie podoba świat nie kreci się wokół Ciebie tylko est dla nas wszystkich. Widzisz każdy ma inny punkt widzenia. I niestety musisz się z tym pogodzić. Widze ze dożo osób atakujesz i ustawiasz. Cos naciskało na odciski...Od czarownic Cie nie wyzywałem sama się tak nazwałaś. A kontaktowy2 to nie ja. Zadałem Ci pytanie czyżby ty też najpierw zachowujesz się uśmiech dla wszystkich a później jak czarna Gdowa bo tak nazywam ( M B ) wbijasz szpony i okradasz ofiary tak robiła M B i to nie był egoizm, myślała tylko o sobie..W duszy miała że ktoś cierpi, sad da jej na pewno odpowiednia kare za to oszustwo. A ty wzięłaś to do siebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
myszka1 2010-11-29 08:18:12
ale z drugiej strony Monika B powinna mieć tez obrońców są jej potrzebni bo na swój sposób szkoda mi dziewczyny może ona tez została oszukana przez jakaś mafie któż to wie... i musiała działać jak oni je kazali bo odstawili by ja od koryta, ale w porę to wyszło...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
konto usunięte 2010-11-29 14:56:39
myszka co ty pleciesz! nikt jej na siłę nie kazał się układać z mafią, a tekstem w stylu "odstawili by ją od koryta..." to sobie du... podetrzyj! Ona sama dokonała wyboru, omamiła innych, którzy jej zaufali i oddali oszczędności czasem całego życia... życzę jej wyrzutów sumienia do końca życia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
myszka1 2010-11-29 17:33:47
egoiści nie maja sumienia jak wcześniej pisałem - egoizm to też tendencja do działania egoistycznego z pominięciem zasad moralnych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
gazda 2010-11-29 18:37:32
Ona jest zwykłym pasożytem i złodziejem na grubą skale . Tłumaczenie jej nie usprawiedliwia,bo robiła to świadomie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
matylda13 2010-11-29 19:30:15
kaka - myszka1 tłumaczy Ci zachowanie M.B. w sposób pedagogiczny i powtarzać to będzie jeszcze setki razy i nic na to nie poradzisz.Jak mówi to wszystkim to jej punkt widzenia i musisz się z tym pogodzić.A jak Ci się coś nie podoba to nie czytaj komentarzy ha ha.Ja już się do tego przyzwyczaiłam - a co do Moniki B. mam chyba zdanie jak większość i ani troszke nie jest mi jej żal - robiła to wszystko z premedytacją i mam nadzieje, że zapłaci za to i to solidnie!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
konsekwentny 2010-11-29 19:48:57
He he na myszke1 to trzeba dobrego "kocura" co by jej wytłumaczył dobroduszne i szlachetne działanie Moniki B.Dla mnie to też perfidna oszustka i tyle.Ale jeśli ktoś zebrał w porę swoje procenty i wypłacił lokatę nie powie na nią przecież złego słowa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
princesa 2011-12-01 20:16:13
I mijają 2 lata ...a Monika B. no właśnie co z nią???? Jak sprawa, jest wyrok??? bo nic nie słyszałam...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
Doradca 2011-12-01 20:45:18
Panie miłe o co te kłótnie ?.
Żeby to byli jej wielbiciele nie zdziwiłbym się, nie jeden szlocha do poduszki wspominając te wspaniałe chwile, te luksusy i leczy niezatarte rany:)i brak pieniędzy na koncie popatrując w stronę śpiącej małżonki wzdycha- och nie było to jak,och tak, och tak. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co z Moniką B-B?
konto usunięte 2011-12-01 20:56:46
Siedzi w pace i liczy dni do wyjscia, gwizda na wszystkich naiwniakow, ktorzy sie chcieli dorobic a nie orobic! W krotce wyjdzie na wolnosc i bedzie sie cieszyc luksusem jaki sobie zapewnila. Cwana baba nie ma co. Jak dla mnie, to powinna zgnic za kratkami, plakac po niej nie bede...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in