12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

co sądzicie o WOśP

tetra 2010-01-08 22:23:57
czy w łimanowej bedzie coś organizowane w związku z tym
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co sądzicie o WOśP
loleklima 2010-01-09 09:08:00
a gdzie leży "łimanowa"????....;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co sądzicie o WOśP
odessaxxx 2010-01-09 09:19:21
TO WLADZE KRAJU POWINNY ZAPEWNIC OPIEKE ZDROWOTNA DLA RODAKOW !A NIE LUDZIE !TAK MOWI KONSTYTUCJA RP .GDZIE SA NASZE SKLADKI ZDROWOTNE !!! PODATI NASZE TO ODDZIELNY TEMAT .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co sądzicie o WOśP
limka 2010-01-09 12:41:55
Ja właściwie jestem za tą akcją, ale osobną sprawą jest to iż oni przekazują ten super sprzęt do szpitali a tam żeby się dostać trzeba i tak dać łapówę!!!! to jest porażka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co sądzicie o WOśP
mb3 2010-01-09 13:54:25
Akcji nie popieram, nigdy nie daję ani złotówki. Zgodnie z postem powyżej jestem przekonany, że Państwo ma wszystkim zapewnić opiekę zdrowotną na odpowiednim poziomie. Co do łapówek to żeby ktoś wziął to ktoś musi dać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co sądzicie o WOśP
limka 2010-01-10 10:26:42
mb3- jak masz do wyboru dać i żyć lub nie dać i nie żyć to chuba wybór jest oczywisty, zwłaszcza gdy chodzi o życie dziecka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co sądzicie o WOśP
mb3 2010-01-10 14:05:27
Bez przesady! Nie uważasz chyba, że łapówka może uratować dziecku lub dorosłemu życie? Znasz takiego lekarza, który mam możliwość uratować życie, ale tylko wtedy gdy otrzyma łapówkę?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co sądzicie o WOśP
konto usunięte 2010-01-10 20:46:43
Najbardziej wku...a mnie to, że społeczeństwo w pewnym sensie wyręcza państwo z obowiązku uposażania szpitali w sprzęt medyczny, a mimo to niektóre sposoby dołączenia się do akcji, jak np poprzez smsa, obarczone są podatkiem vat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co sądzicie o WOśP
stokoni 2010-01-10 22:08:17
Realnie to budżet państwa składa się głównie z podatków obywateli i po zatoczeniu kręgu ma do obywateli wrócić,chyba że częściowo zostanie skonsumowany przez skorumpowanych urzędników lub skierowany w miejsca gdzie zostanie zatracony(źle spożytkowany)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in