12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1205

Hyde Park

Co powiecie na temat zbiorki pieniedzy z wydawnictwa Klaudia Press.

OLaOO 2011-12-09 17:56:37
Ostatnio 2 razy do roku krąży ktoś po domach zbierając pieniądze /a właściwie sprzedając obrazek ze św. /jak twierdzi na chore dzieci.Wiem jak wygląda oficjalna zbiórka dla chorych i niepełnosprawnych -prowadzi się no konto w fundacji.Czy ktoś wie czy istnieje takie wydawnictwo Klaudia Press w Nowym Sączu i czy to możliwe aby za ich pośrednictwem można było zbierać kasę?Mam już dosyć legitymowania takiej osoby która pokazuje dowód osobisty i obrazek ze zdjęciem jakiegoś dziecka.
A może nie mam racji i jest to faktycznie oficjalna zbiórka na chore dziecko:?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co powiecie na temat zbiorki pieniedzy z wydawnictwa Klaudia Press.
palos12 2011-12-09 18:32:25
Dzisiaj oszustów nie brakuje.A jeżeli ktoś zbiera na chore dziecko,to powinien przedstawić nazwę fundacji z numerem konta i imię tego dziecka na które mają być przelane pieniądze.Do ręki bym nie dawał,chyba,że znam to chore dziecko czy konkretną osobę. Każdy kto może powinien pomagać chorym,bo jak się nie ma pieniędzy ,to i nie ma zdrowia.Trzeba tylko być czujnym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co powiecie na temat zbiorki pieniedzy z wydawnictwa Klaudia Press.
konto usunięte 2011-12-09 21:54:39
mnie tez niedawno odwiedziła pani z tego własnie wydawnictwa i zbierała po minimum 7zł i zostawiała takie obrazki ze św Piotrem mówiła że zbierają na kombinezon dla chłopca aby mógł chodzić . czytałam pózniej na forum gdzie kilka osób chyba z Nowego Sącza pisało o tym wydawnictwie jedni pisali że jest takie coś a inni że to już dawno nie istnieje więc myślę że najlepiej to pytać o imię dziecka i nr konta i wpłacić bo wtedy jest szansa że to dziecko otrzyma tą pomoc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co powiecie na temat zbiorki pieniedzy z wydawnictwa Klaudia Press.
konto usunięte 2012-01-03 19:28:14
U mnie dziś był gość z tym tematem. Próbując znaleźć coś w necie wyświetlił mi się ten link. Ciekawe czy znajdę coś więcej?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co powiecie na temat zbiorki pieniedzy z wydawnictwa Klaudia Press.
staszek1 2012-01-03 19:37:43
ja też sie dalm nabrać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co powiecie na temat zbiorki pieniedzy z wydawnictwa Klaudia Press.
konto usunięte 2013-03-04 17:28:25
a u mnie dzisiaj była bardzo miła pani z "KlaudiaPress"
- sprawdziłem w necie
firma i owszem istnieje ale to żadna fundacja
zwykła działalność gospodarcza prowadzona przez osobe fizyczną p. Grzegorz Mazurek ul magazynowa 7 N. Sącz.
regon : 651500603
NIP : 7952104420
według wpisu PKD firma prowadzi działalność : "4799Z - POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI"
można to sprawdzić po nr. REGON lub NIP na stronie : http://www.stat.gov.pl/regon/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co powiecie na temat zbiorki pieniedzy z wydawnictwa Klaudia Press.
majcia 2013-03-04 18:57:05
Mojej babci"bardzo miła pani" z "Klaudia Press" ukradła w zeszłym roku ciśnieniomierz. Dwa dni wcześniej go kupiliśmy. Babcia trzymała aparat na stole,bo bardzo często go używa. W tym roku zamiast pani przyszedł już pan.Odprawiłam go w drzwiach-nie mam ciśnieniomierza na pozbyciu!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co powiecie na temat zbiorki pieniedzy z wydawnictwa Klaudia Press.
konto usunięte 2013-05-18 11:15:54
wydawnictwo to NIE fundacja !

dzisiaj znów była pani.
powiedziała że jeżeli ktoś nie wierzy w ich pomoc dla chorego dziecka to może pieniążki wpłacać bezpośrednio na konto i podała mi numer
jak zapytałem czy konto należy do tego dziecka czy do wydawnictwa KlaudiaPress to pani sie zmieszała i stwierdziła że oni na siłe nie wyciągają :)
nie potrafiła też odpowiedzieć na pytanie jaki procent z przekazanej sumy idzie na pomoc choremu :?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in