14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

Co na prezent slubny zamiast kwiatów?

kerrs 2016-07-05 10:35:08
Witajcie,
tydzień przed ślubem kolegi dowiedziałam się, że jestem również zaproszona na wesele (zwolniło się miejsce - wujek zachorował). Co mu kupić na prezent?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co na prezent slubny zamiast kwiatów?
LIMANOWAAA 2016-07-05 19:10:57
Na Twoim miejscu wogole bym nie poszedl! Zwolnilo sie miejsce- wow i dzieki temu mozesz i Ty uczestniczyć w uroczystosci. Jakże bezczelni potrafia być ludzie... jakby kolega Cie szanowal to nie w zastepstwie by zapraszal!!przemysl to-pozdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co na prezent slubny zamiast kwiatów?
Manuella 2016-07-06 10:51:40
Nic nie kupuj i nie idź. Od kiedy idzie się na ślub na zwolnione miejsce. Albo kogoś chcę mieć na ślubie i go zapraszam albo wypycham kimś dziurę żeby szmal się zgadzał. Beznadzieja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co na prezent slubny zamiast kwiatów?
helka132 2016-07-06 13:48:10

A ja bym poszła. Nie ma co się obrażać i unosić dumą - ty się możesz wybawić, a kolega nie straci wolnego miejsca. Jako prezent kupiłabym coś mniejszego niż normalnie - dobre wino, zestaw kieliszków, może jakaś ozdoba do domu, ewentualnie mniejsza suma pieniędzy jakoś ciekawie zapakowana, na przykład jak tu: 

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co na prezent slubny zamiast kwiatów?
sweetfocia 2016-07-15 15:39:47
Iść i wręczyć kopertę z informacją, mam nadzieję, że prezent dostałeś od wujka. :P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co na prezent slubny zamiast kwiatów?
konto usunięte 2016-07-15 17:30:43
Portret, obraz, inne rekodzieło przygotowane pod slub. Galeria - ul. Piłsudskiego 20 I pietro. Coś wybierzesz.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in