Poniedziałek, 01 czerwca
Jakub, Justyn, Konrad, Hortensja, Aniela, Gracja
4133

Porady

Co na prezent slubny zamiast kwiatów?

Witajcie,
tydzień przed ślubem kolegi dowiedziałam się, że jestem również zaproszona na wesele (zwolniło się miejsce - wujek zachorował). Co mu kupić na prezent?
RE: Co na prezent slubny zamiast kwiatów?
Na Twoim miejscu wogole bym nie poszedl! Zwolnilo sie miejsce- wow i dzieki temu mozesz i Ty uczestniczyć w uroczystosci. Jakże bezczelni potrafia być ludzie... jakby kolega Cie szanowal to nie w zastepstwie by zapraszal!!przemysl to-pozdr
Nic nie kupuj i nie idź. Od kiedy idzie się na ślub na zwolnione miejsce. Albo kogoś chcę mieć na ślubie i go zapraszam albo wypycham kimś dziurę żeby szmal się zgadzał. Beznadzieja.

A ja bym poszła. Nie ma co się obrażać i unosić dumą - ty się możesz wybawić, a kolega nie straci wolnego miejsca. Jako prezent kupiłabym coś mniejszego niż normalnie - dobre wino, zestaw kieliszków, może jakaś ozdoba do domu, ewentualnie mniejsza suma pieniędzy jakoś ciekawie zapakowana, na przykład jak tu: 

Iść i wręczyć kopertę z informacją, mam nadzieję, że prezent dostałeś od wujka. :P:P:P
Portret, obraz, inne rekodzieło przygotowane pod slub. Galeria - ul. Piłsudskiego 20 I pietro. Coś wybierzesz.:)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in