15°   dziś 20°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1205

Hyde Park

co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu

junak83 2013-05-21 23:25:50
ja mam mieszane uczucia bo z tego co widać to ma być mniej miejsca do poruszania się autem a jak coś większego wjedzie to ... może się nawet korków doczekamy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
gocha90 2013-06-10 18:12:27
no ten granit robi wrażenie bardzo przyjemne, cena też musi być za to bardzo przyjemna, tylko zastanawiam się co oni zrobią z tą kostką brukową położoną po drugiej stronie ulicy niż szpital, koło szkoły itp., to chyba było w zeszłym roku układane, a jeśli granitowe chodniki, to pewnie będą likwidować... co świadczy wg mnie o zwykłej niegospodarności...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
junak83 2013-06-14 00:36:58
no ciekawe co będzie ?na pewno będzie gorzej przejechać
a jak się ludzie nie nauczą że na drodze się nie parkuje, a przeważnie jak jadą drogą tak stają czasem z prawej i lewej ale szkoda gadać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
gocha90 2013-06-17 14:37:12
no i koło kościoła też zrobili rewolucję, a tam przecież busy zawracały... słyszałam, że podobno mają to jeszcze przebudowywać...
trzeba uważać, bo ktoś chce do sklepu podskoczyć, to tak byle gdzie zaparkuje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
bearchen 2013-06-17 14:49:08
Bylam tam. Jednym slowem dziadostwo.
:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
Doradca 2013-06-17 15:03:26
Jak możesz @ bearchen tak pisać. W Szczyrzycu jest wszystko na najwyższym światowym poziomie.

PS. Jeszcze obrazisz Pana Tomasza i dopiero będzie :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
bearchen 2013-06-17 15:34:53
No nie podobalo mi sie @doradco, to nie bede pisac inaczej :).
Ale fajna knajpe maja tam i dobra kawe serwuja, jezeli to jakos zalagodzi sprawe:).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
konto usunięte 2013-06-17 18:49:09
@bearchen w Zaciszu????8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
bearchen 2013-06-17 19:25:17
Restauracja Regionalna Marysia :) :) :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
junak83 2013-06-18 07:42:26
ma ktoś potwierdzoną inf że Szczyrzyc ma być trasą dla tirów ? bo ja ma tylko zasłyszaną
ps zacisza już dawno zamknięte
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
konto usunięte 2013-06-18 09:45:19
@junak83 przecież za grube pieniądze jest remontowana droga Dobra - Dąbie. Mam nadzieję że przez Szczyrzyc nie będzie ograniczeń do 2,5T, ani nawet 16T.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
junak83 2013-06-18 16:48:47
wszystko fajnie tylko jak sie mijałem z tirem ostatnio bo czekałem aż przejedzie, niech ni ktoś wytłumaczy poco jest węziej ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
konto usunięte 2013-06-18 20:16:54
To dlaczego jest węziej to mało kto wie, jednak skoro tir przejechał kolo Ciebie to miejsca było na tyle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
junak83 2013-06-28 15:26:36
ale był dziś korek w szczurzycy jak nigdy może ktoś sie więcej wypowie.
Zastanawiam się czy projektant rynku był wo gule na miejscu jeśli nie to zapraszam od poniedziałku do piątku w godzinach 7,8-10,no16 albo niedziel 8-13 niech sam zobaczy jak uprzykrzył jazdę. teraz powstaje kolejna pomyłka czyli zmniejszenie parkingu pod starą piekarnią o braku ronda już nie wspomnę i o busach kombinujących jak zanucić wstrzymującym tym samym ruch i zwiększając zagrożenie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: co myślicie o remoncie rynku w szczyrzycu
junak83 2013-07-09 08:22:10
kolejny koszmarek powstaje skrzyżowanie z rynku na pogorzany, przed remontem było tyle miejsca że samolot mógł tam wylądować i nie tamował by ruchu a teraz szerokie skrzyżowanie zmienia się w takie gdzie ledwo wda samochody się mijają a żeby włączyć się do ruchu na główną drogę trzeba mocno się wychylić autem bo z lewej strony kompletnie nic nie widać powodując tym zagrożenie ruchu
mam nadzieje że ta przebudowa jest po to żeby za polowe roku wszystko jeszcze raz przebudować https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in