20°   dziś 23°   jutro
Niedziela, 28 kwietnia Paweł, Waleria, Ludwik, Piotr, Bogna, Witalis
1994

Tematy archiwalne

Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?

konto usunięte 2010-06-28 23:43:53
Jak wyzej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
czarownica 2010-06-28 23:53:20
W tych klasach jest niski poziom..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
konto usunięte 2010-06-29 00:06:56
a tam niski poziom, nie zniechęcaj od razu, ja tam chodziłem na mat-inf do Ekonoma i nie narzekam a do I LO to to nie wiem dokładnie ale podobno poziom wysoki jak noszą te całe naszywki na plecakach to pewnie mają być z czego dumni:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
czarownica 2010-06-29 10:52:31
Zi2po91 - wiesz chyba jednak mało kto nosi, pewnie tylko pierwszaki żeby mieć spokój od dyrektorki..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
konto usunięte 2010-06-29 12:35:26
no w sumie to tam nie chodziłem do szkoły ale zawsze jak ktoś z tej szkoły wychodził to w grupie ludzi myślę że koło połowy te naszywki miało, a dosyć często przechodziłem obok tej szkoły albo bulwarami;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
on1 2010-06-29 13:22:05
mat- inf, mat- fiz są ok ale mat- geogr raczej taki sobie ;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
konto usunięte 2010-06-29 14:05:27
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.. ;) Cóż,tak czy siak już na ten profil, do tej szkoły złożyłam podanie i jakos to będzie, heh..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
NapalonyRider 2010-06-29 17:13:07
Głupie gadanie, że niski poziom. Uczyć się masz sama. W szkole pokazują Ci mniej więcej o co chodzi w danym zagadnieniu, reszta należy do Ciebie. Oczywiście z takiego założenia musisz wyjść, jeżeli chcesz w życiu coś w ogóle osiągnąć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
assssiulka 2010-06-29 18:18:24
ja właśnie teraz skończyłam pierwszą klasę ii ten profil tj. ekonomiczny ma rzeczywiście niski poziom.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
ironiczna 2010-06-29 18:41:45
ja uważam, że to jest idealny wybór, masz zawsze większe możliwości mając rozszerzoną geografię. taki mat-inf spoko, maja jedną godzinę matematyki więcej, ale raczej szans na maturę z informatyki nie ma. w prawdzie jest trochę więcej fizyki, ale nie na maturę rozszerzoną, zaś na mat-geo-ang, oprócz zwiększonych godzin z matematyki, geografii i angielskiego jest chemii więcej niż w innych klasach. ...i klimat panujący w klasach ekonomicznych. polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
konto usunięte 2010-06-29 22:43:16
to tak do ironicznej jedna uwaga, popatrz sobie na ofertę z AGH na przykład i żeby się dostać na jakiś kierunek trzeba zdawać jeden z wyznaczonych na nim przedmiotów-na wszystkich jest matematyka a liczy się właśnie tylko jeden z tych wymienionych, tylko na wydziale Socjologia i Kulturoznawstwo jest jakoś inaczej, a ja miałem 6 godzin matematyki w tygodniu na mat-inf a w trzeciej klasie łącznie z dodatkowymi i kursem AGH wychodziło koło 10 tygodniowo, w zależności jak wypadło, więc nie wiem po co zdawać rozszerzoną fizykę lub informatyką jak wystarczy majca
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
konto usunięte 2010-06-29 23:03:21
Dzięki za komentarze. ;) Ironiczna : uf , trochę mnie Twój komentarz podniósł na duch, dlatego dziekuję. W sumie dla mnie w tym profilu najbardziej liczy się angielski. NapalonyRider: no tak, masz 100% rację, sama muszę się uczyć żeby coś osiągnąc i to własnie zamierzam robic. :) Dzięki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
NOSTRADAMUS777 2010-06-29 23:33:13
a co Ci po tej szkole?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
konto usunięte 2010-06-30 00:01:26
jak masz dziewczyno takie nastawienie to gdzie byś nie poszła będzie OK, pozdrowienia i powodzenia w nowej szkole:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
konto usunięte 2010-06-30 08:54:49
zi2po91 : Nie dziękuję ; ) heh, a tak serio to dzieki. ; ]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co myslicie o profilu mat-geogr-ang w I LO?
Dziku 2010-06-30 22:47:45
Nie polecam, no chyba że nie zależy Ci na matmie aż tak bardzo. W każdym razie szału tam nie ma. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in