8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Co i gdzie kupić zamiast kwiatów

annskar 2011-02-22 15:37:31
Niedługo wybieram się na ślub i Młodzi życzą sobie czegoś (czego nie sprecyzowali) w zamian za kwiaty...co po za słodyczami mogę im kupić? I gdzie w Limanowej mogę to coś znaleźć8) jakieś oryginalne pomysły? Może z własnego doswiadczenia ktoś coś poradzi;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
Mary27 2011-02-22 15:45:42
Kup im losy na Totolotka:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
tryl 2011-02-22 15:46:13
ja byłem na weselu na którym młodzi prosili o kupony lotka zamiast kwiatów;P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
annskar 2011-02-22 15:50:49
Też już byłam na takim weselu:) Ale w tym wypadku wolałabym coś innego - brat P.M. życzył sobie właśnie Lotto więc po co się powtarzać >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
neon282 2011-02-22 16:04:18
Dużo Młodych prosi również o zabawki,maskotki zamiast kwiatów,które potem oddają do Domów Dziecka.A zakupem tego nie ma problemu.Duża radość dzieciaków które to dostaną.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
naatalinkaa 2011-02-22 16:27:27
los bardzo fajny i popularnyteraz;P Można kupić jakiś kosz ze słodyczami, często też daje się wina czy nawet filiżanki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
roxy 2011-02-22 17:07:20
ja polecam zakup książki lub albumu :) w środku koniecznie dedykacja! to będzie na pewno milsza pamiątka niż bukiet czy los :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
aAaAaAa 2011-02-22 18:32:27
...ja zażyczyłam sobie "książki" tzn "my" i powiem Wam świetna sprawa - napradę!!! Mam całą biblioteczkę różnych ksiązek np. poradników o ciąży, facetach :P, książki kucharskie, literaturę współczeną a nawet bajki :) 8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
konto usunięte 2011-02-22 18:47:40
...a może Kamasutrę...?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
Frann 2011-02-22 19:58:28
annskar Podpowiedziałabym Ci ale mam jakieś przeczucie, że spotkamy się na tym samym weselu..Acha-filiżanek nie kupuj, bo może się okazać, że już to mają. Podobno jak się kupuje garnitur w jednym z limanowskich sklepów to się dostaje filiżanki na nową drogę życia. Album książka z wierszami czy słodycze to pomysł całkiem ok. Ewentualnie jeśli masz zdjęcie tej pary to u Natanka robią np układankę, którą można oprawić w ramkę itp. Sami dostaliśmy taki prezent i powiem Wam, że wisi na ścianie w miejscu widocznym:) To fajna pamiątka:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
fiolekkk 2011-02-22 21:31:17
My będziemy prosić o książki i wino lub filmy DVD. Uważam, że to lepsze niż 80 bukietów kwiatków, które zaraz zwiędną (uwielbiam kwiaty lecz nie takiej ilości).
Jestem blisko związana z kilkoma Domami Dziecka i Ośrodkami Adopcyjnymi w Krakowie i ludzie nie kupujcie maskotek! Oni naprawdę nie mają co z tym robić. Co innego jakieś wyprawki szkolne czy gry planszowe, ale te zabawki to naprawdę niewypał. Ośrodki wprost mówią, że ich nie chcą.. I uważam, że para sama musi sama poprosić o takie gadżety, a nie kupujemy, bo inne pary o to kiedyś prosiły...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
konto usunięte 2011-02-22 23:40:52
kup im bociana maskotke
;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
music 2011-02-23 10:23:36
kup wino z "wyższej półki"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
marzenie7 2011-02-23 10:42:05
A ja mam inny pomysł a generalnie musisz miec jakas fotke przyszłych państwa mlodych i poszukaj na necie kogos kto rysuje ze zdjęcia obrazy ale koniecznie żeby rysował ołówkiem i gwarantuje że pieknie to wygląda:) można nawet podac jakis cytat i on tez bedzie na tym obrazie:) uważam że to sliczna pamiatka:) albo w sklepach sa koszyczki w których znajduja sie smoczki zamiast kwiatów i ile tych smoczków jest tyle państwo młodzi beda miec dzieci, he to taka niby wróżba:P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
Megi 2011-02-23 10:49:57
może jakieś ładne kubki z datą ślubu i imionami państwa młodych?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
annskar 2011-02-23 12:16:28
Dziękuje za wszelkie porady;) cokolwiek związanego z ich zdjęciem niestety niewykonalne bo nie mam:| co do prezentów dla Domów Dziecka to zgadzam się z fiolekkk domy dziecka nie potrzebują maskotek bo mają ich pod dostatkiem, fajnym pomysłem byłoby ne pewno przekazanie przyborów szkolnych czy np rzeczy dla domów małego dziecka typu kosmetyki, pieluchy itd...no ale to tylko na wyraźną prośbę P.Młodych. W każdym razie dziękuje za różne sugestie na coś się zdecyduję:-)a jeśli jeszcze ktoś jakieś pomysły ma...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co i gdzie kupić zamiast kwiatów
Vitaliss 2011-03-01 23:28:56
Na jesieni byłem na ślubie kolegi. Zamiast kwiatów zafundowałem młodym ich portret-karykaturę. Zagrałem ich zdjęcia i udałem się do Krakowa w okolice rynku. Tam pewna miła pani namalowała piękny obraz. Młodzi byli bardzo zadowoleni. Obraz wisi na ścianie u nich w domu na honorowym miejscu. :) Jak się okazało prezent był bardzo trafiony i miły.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in