7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Cierpliwy instruktor pływania dla dziecka

Fibi 2014-02-09 01:34:34
Jeśli ktoś z Was korzystał z usług instruktora pływania(cierpliwego), to bardzo proszę o namiary. Moje dziecko troszkę juz pływa, ale niecierpliwy nasz pan instruktor zaproponował lekcje w grupie (ja takich niestety nie chcę). Pozdrawiam i proszę o poradę :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cierpliwy instruktor pływania dla dziecka
miro 2014-02-09 10:26:20
Bardzo miły i cierpliwy jest pan Bartek Włodarczyk, tel. 604933958, uczył córkę przez cały rok, do tej pory miło go wspomina. Terminy ustalał tak jak mi pasowało, więc polecam.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cierpliwy instruktor pływania dla dziecka
nemezis 2014-02-09 12:49:17
Świetny instruktor p. Bogdan Rosiek (733-493-030)
miły, cierpliwy i przede wszystkim ma podejście do dzieci.
W każdym razie moją 7-letnią córkę nauczył:)
W odróżnieniu od większości nauczycieli pływania w Limanowej nie tylko interesuje się sportem, ale ma również wykształcenie w kierunku wychowania fizycznego. Ma nie tylko chęci do pracy, ale też sprzęt wspomagający oraz górę pomysłów (córa dużo chętniej bawiła się w wyławianie diamentów niż nurkowanie do granic wytrzymałości). Jestem wdzięczna również dlatego, że wskazał wady postawy mojego dziecka. Dzięki Niemu wiem na co zwracać uwagę.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję Panu Bogdanowi!
Jola
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cierpliwy instruktor pływania dla dziecka
kromka1 2014-02-14 09:32:05
ooo super, dzięki za namiary :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cierpliwy instruktor pływania dla dziecka
konto usunięte 2014-03-11 19:51:12
Polecam Joanna Sachadyń 663-760-688 najlepsza instruktorka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cierpliwy instruktor pływania dla dziecka
konto usunięte 2014-03-13 18:27:59
tylko nie sachadynkahttps://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cierpliwy instruktor pływania dla dziecka
Justynaaa95 2014-03-13 18:44:59
Można zadzwonić na basen w Limanowej i zapytac, widziałam, ze często zajmują się dzieciakami :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cierpliwy instruktor pływania dla dziecka
konto usunięte 2014-03-14 18:52:39
Ludzie nie dzwońcie na pływalnie, bo tam podają tylko jeden numer,a przecież aligator nie ma monopolu. Jest to najdroższa firma więc nie polecam. Przykład za 1 osobą biorą 40 zł inne firmy mają 30 zł a klub limanowa swim 20 zł. W grupach biora 25 zł od osoby inni 10
tel do profesjonalistów
Michał Majka - 666-346-499
Joanna Sachadyń 663-760-688
Monika Kaim 694-265-975
oraz klub Limanowa swim
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cierpliwy instruktor pływania dla dziecka
radanadzoru 2014-03-14 19:16:57
A Fibi gdzie Twoje dziecko pływało- aligator? Czy dzieci dostają rachunki lub fakturę po zajęciach, bo różne skargi dochodzą co do tej firmy . Zeby problem rozwiązać najlepiej niech basen zatrudni swoich instruktorów i będą ludzie uczyć za niższą cenę, a pływalnia będzie zarabiała na tym. Trzeba Staroście podsunąć pomysł:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cierpliwy instruktor pływania dla dziecka
limanowianka33 2016-11-13 17:52:38
Poszukuje lekcji pływania dla moich dzieci. Jedno dziecko średniozaawansowane i jedno zaczynające. Kogo polecacie na dzisiaj?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cierpliwy instruktor pływania dla dziecka
zosiak 2016-11-14 08:19:45
W lecie korzystałam z usług szkółki pływania Delfin, bardzo mi się podobało jak uczą dzieciaki. Panowie byli bardzo cierpliwi, część dzieci zaczynało pływać a reszta była zaawansowana. Na pierwszej lekcji dzieciaki zostały podzielone na grupy.
To było 8 lekcji a po dzieciakach na prawdę można było zauważyć szybkie postępy i efekty.
Polecam pana Maćka jest mega cierpliwy:)
Po za tym super jest kontakt z właścicielem, miałam nietypowe zlecenie a on bardzo szybko wszystko załatwił. Jak nie może odebrać to oddzwania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in