10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Ciastkarnia/piekarnia/cukiernia na wesele

JustMe 2011-05-15 15:37:11
Polećcie skąd najlepsze ciasto na wesele...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ciastkarnia/piekarnia/cukiernia na wesele
asik 2011-05-15 17:32:50
ten temat był juz poruszany, ale ja gorąco polecam Nawojową - Grześ, super cena, ciasto, jedzenie i obsługa fantastyczna, sprawdziłam wielokrotnie. Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ciastkarnia/piekarnia/cukiernia na wesele
konto usunięte 2011-05-15 19:10:46
A ja serdecznie polecam pana Janie z kasiny malej sklepy rowniez w limanowej ma ale tort i ciasta bardzo dobre byly gosciom smakowaly a to najwazniejsze :):)Dobre tez sa z Golkowic z firmy Raj maja nawet chyba swoja strone internetowa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ciastkarnia/piekarnia/cukiernia na wesele
nastka 2011-05-15 20:10:54
ja zamawiam w cukierni Ptyś w limanowej polecam sprawdzone
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ciastkarnia/piekarnia/cukiernia na wesele
JustMe 2011-05-16 19:36:15
dzięki za info. Tematu nie znalazłam w archiwum, dlatego zapytałam. A coś na temat prywatnych piekarek?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ciastkarnia/piekarnia/cukiernia na wesele
Lena207 2011-05-17 20:31:47
Moim zdaniem w Wiklkowisku są świetne prywatne piekarki,placki pieką przepyszne zwaszcza pani Łazarczyk:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ciastkarnia/piekarnia/cukiernia na wesele
konto usunięte 2011-05-31 08:36:24
dobre ciasta są w ciastkarni ptyś ale również u Pani Celinki Wojnarek w Słopnicach:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ciastkarnia/piekarnia/cukiernia na wesele
JustMe 2011-06-01 20:18:28
...Ktoś mi powiedział, że ciasta z piekarni Raj ładnie wyglądają ale nie są smaczne, prawda to? Stestowałam już ciasto od Jani, z Jasia i od jakiejś piekarki prywatnej. Wszystkie są ok. Obawiam się, że mój żołądek nie jest w stanie wypróbować ciasta z wszystkich okolicznych ciastkarni... :) Help me
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ciastkarnia/piekarnia/cukiernia na wesele
miki789 2017-12-20 15:21:51
Współpracuję ostatnimi czasy przy różnych eventach z cukiernią Iza ze Stanisława Górnego. Robią wszystko – od ciastek, przez ciasta po wysokie wielopiętrowe torty. Dobrze się z nimi współpracuje przy różnego typu bankietach, pieką na lepszych składnikach, zwłaszcza na jajka zwracają uwagę a jak wiadomo bez dobrych jaj nie ma dobrego wypieku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in