Poniedziałek, 16 września
Edyta, Kornel, Korneliusz, Kamila, Cyprian, Jagna
998

Hyde Park

Chwilówka na dowód

Witam, t, chciałbym się dowiedzieć czy dostanę gdzieś chwilówkę albo jakaś pożyczkę tylko na dowód, poniewaz pracuję nielegalnie w sensie na czarno Czy chwilówki nie sprawdzają dochodów?
RE: Chwilówka na dowód
pożyczki, - Piłsudskiego 20, Limanowa
Są internetowe gdzie nie potrzebują dochodów, ale musisz mieć konto w banku.
Najpierw musisz przelać złotówkę ze swojego konta na ich konto, aby mogli je zweryfikować.
Jak udzielą ci pożyczkę to przelewają ją na twoje konto i zwracają ci złotówkę.
Co wy z tymi pożyczkami? To już 3 temat jaki ostatnio widzę na temat pożyczek.
Ja Wam powiem tak, jak przypili to się bierze i tyle. Tylko podstawowa zasada - trzeba oddać! I wtedy żadnych problemów nie ma. Ja raz brałam pożyczkę w lendon i polecam. Jako, że nowym klientem byłam, to kosztów pożyczki nie miałam, oddałam tylko tyle ile wzięłam. Wszystkie formalności można załatwić przez Internet, wszystko jest czytelnie i jasne, tylko trzeba czytać.
jak można wgl samemu dawać się wciągać w takie problemy!??!?!
W banku Raiffeisen można dostać na dowód kredyt gotówkowy bez odsetek. Prowizja banku zależy od ilości rat a wszystko jasno przejrzyście i przede wszystkim tanio.
O ile oczywiście ma się zdolnosć do wzięcia takiego kredytu bo aby wziąć pożyczkę w banku trzeba mieć zdolność kredytową.Zdolności tej wiele ośób nie ma tak wiec sięgają po pożyczki prywatne....

Sugeruję przed decyzją porównać sobie to wszystko na takiej stronie:
http://twojapierwszachwilowka.pl/

Znajduje się tutaj porównanie chwilówek.Dzięki temu będziecie mogli wybrać dobra ofertę.
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in