Środa, 19 czerwca
Gerwazy, Protazy, Romuald, Sylwia
994

Hyde Park

Chwilówka na dowód

Witam, t, chciałbym się dowiedzieć czy dostanę gdzieś chwilówkę albo jakaś pożyczkę tylko na dowód, poniewaz pracuję nielegalnie w sensie na czarno Czy chwilówki nie sprawdzają dochodów?
RE: Chwilówka na dowód
pożyczki, - Piłsudskiego 20, Limanowa
Są internetowe gdzie nie potrzebują dochodów, ale musisz mieć konto w banku.
Najpierw musisz przelać złotówkę ze swojego konta na ich konto, aby mogli je zweryfikować.
Jak udzielą ci pożyczkę to przelewają ją na twoje konto i zwracają ci złotówkę.
Co wy z tymi pożyczkami? To już 3 temat jaki ostatnio widzę na temat pożyczek.
Ja Wam powiem tak, jak przypili to się bierze i tyle. Tylko podstawowa zasada - trzeba oddać! I wtedy żadnych problemów nie ma. Ja raz brałam pożyczkę w lendon i polecam. Jako, że nowym klientem byłam, to kosztów pożyczki nie miałam, oddałam tylko tyle ile wzięłam. Wszystkie formalności można załatwić przez Internet, wszystko jest czytelnie i jasne, tylko trzeba czytać.
jak można wgl samemu dawać się wciągać w takie problemy!??!?!
W banku Raiffeisen można dostać na dowód kredyt gotówkowy bez odsetek. Prowizja banku zależy od ilości rat a wszystko jasno przejrzyście i przede wszystkim tanio.
O ile oczywiście ma się zdolnosć do wzięcia takiego kredytu bo aby wziąć pożyczkę w banku trzeba mieć zdolność kredytową.Zdolności tej wiele ośób nie ma tak wiec sięgają po pożyczki prywatne....

Sugeruję przed decyzją porównać sobie to wszystko na takiej stronie:
http://twojapierwszachwilowka.pl/

Znajduje się tutaj porównanie chwilówek.Dzięki temu będziecie mogli wybrać dobra ofertę.
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in