14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__

konto usunięte 2011-03-20 19:35:13
Znalezione w Ł-onet.pl

CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia
autor kat__

Bredzisław Bul-Komorowski z ruskiej łaski rezydent Polski, wielki książę ruskiej budy, namiestnik kraju prywiślańskiego i ziem: krakowskiej, sandomierskiej, sieradzkiej, łęczyckiej, kujawskiej, kijowskiej, ruskiej, wołyńskiej, pruskiej, mazowieckiej, podlaskiej, chełmińskiej, elbląskiej, pomorskiej, żmudzkiej, inflandzkiej etc. syn i dziedzic chłopa Szczynukowicza. Władca żyrandola i barierek na krakowskim przedmieściu. Odkrywca praw wodnych i autor traktatu geologicznego ?O rzekach co do morza wpadają? Wraz ze swoją drużyną żyrandola przejął tron po zwycięstwie Smoleńskim ,kiedy to władza spadła mu z nieba. Wybitny ortograf i badacz języka Polskiego. Stał na czele hunów i czerni platformianej gdy dobywał pałac namiestnikowski. Znany wielbiciel bigosu i kaszalotów. Z nadania dożywotnio może używać tytułu ?Strażnik Żyrandola? .Opublikował książkę ?Kariera Rudego Dyzmy? pod pseudonimem literackim Bredzisław Niedołęga Gafowicz. Oprócz Victorii Smoleńskiej jednym z ważniejszych zwycięstw za jego PO-nowania była Victoria gazowa ?pod KDT?.

Zwolennik reform i wyrównania cen do 5 zł. W drużynie żyrandola Bul-Komorowskiego udzielają się byli działacze PZPR,WSI i wszelkiej maści czerwoni Hunowie. Nosi również tytuł ?Latającego na drzwiach od stodoły? oraz ?łączącego się w bulu? cdn???



(łac. Sigismundus Bredzisław Dei gratia residentus Poloniae, magnus dux ruskiej budy, nec non terrarum Cracoviae, Sandomiriae, Siradiae, Lanciciae, Cuiaviae, Kijoviae, Russiae, Woliniae, Prussiae, Masoviae, Podlachiae, Culmensis, Elbingensis, Pomeraniae, Samogitiae, Livoniae etc. dominus et haeres.).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-03-20 19:59:01
Pewnym urzędom, czy stanowiskom szacunek należy się z racji tego, że istnieją, każdą głowę każdego państwa, wybraną w demokratycznych wyborach lub sprawującą władzę w ramach monarchicznego dziedzictwa (choćby symboliczną, jak w Wielkiej Brytanii) należy szanować.... I kwita…Brak szacunku dla prezydenta świadczy o kryzysie państwa... Prezydent nie jest urzędnikiem. Urzędnikiem (choćby nawet najważniejszym) jest premier.... Prezydent jest głową państwa i, ujmując to pompatycznie, reprezentuje Majestat Rzeczypospolitej.... Nie oznacza to, że jest nietykalny i nie można mu wyrzucać tego i owego, zwłaszcza jeśli sobie zasłużył. Ale kiedy ktoś mówi takie bzdury o Prezydencie, to ludzie na całym świecie nie mówią źle o Prezydencie tylko o nas Polakach... bo to świadczy o nas samych. Nawet jeśli komuś brak szacunku dla osoby, powinien jednak mitygować się nieco z uwagi na szacunek dla urzędu właśnie…
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-03-20 20:09:56
zelman powiem wprost nie podoba mi się to i nigdy mi się nie podobało...nie powiedziałbym tak o żadnym z Prezydentów Rzeczpospolitej... nie pozwoliłbym aby moje dzieci się tak wypowiadały i szacunku do Rangi Prezydencji uczę też Moje Wnuki...https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-03-20 20:10:27
To nie jest i nie będzie mój prezydent, tak samo jak nie jest to moje dzieło. Tym którzy wybrali z łaski cara namiestnika niech zostaną w bulu i nadzieji :)
Nie traktuj tego osobiście :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-03-20 20:14:14
@ zlosciwiec jak już to zAlman :)
swoją drogą na króla Polski mianowało się kilku carów ..zapytaj się tych polaków czy też wtedy go uważali za swego władcę
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-03-20 20:16:39
Bierut i Jaruzelski też byli "Prezydentami"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-03-20 20:25:53
zAlman...widzę że daremna jest z Tobą dyskusja...ja powiedziałem swoje Ty obstajesz przy swoim...zobacz...to też nie jest wybrany przeze mnie prezydent ale reprezentuje RP to znaczy każdego z nas gdyby o Tobie tak mówiono wymieniając Cię z Nazwiska czuł byś się nieswojo a tak właśnie jest… tak mówią o mnie o tobie i o nas wszystkich...przez to… że mówią o Głowie Państwa Polskiego…
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
janko 2011-03-20 20:27:14
nie moga sie pogodzic pisiorki ze polacy nie dali sie nabrac na ,,przyjacół rosjan " i inne chwyty:) ciemny lud okazal sie nie taki ciemny jak to kurski uwaza:) smiem twierdzic ze jak jarek prochowski na koniec kadencjii oznajmilby ze nic nie pamieta z tego okresu co sie dzialo i co mowil bo mu ktos prochy podsuwal zeby lykal:) kartofelek nie zna nawet hymnu polski a prezydentem chcial byc:)ale to ziemia polska nie WOLSKA panie prochowski:)teraz moze sobie zaspiewac najwyzej ,,gdzie sa moi przyjaciele z dawnych lat..przyjaciele rosjanie";) hah
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-03-20 20:29:51
OK... jasne ale widzisz wstawiłem to jako ciekawostkę twórczości internetowej.... mnie się podoba i przy tym zostaję. To A zaznaczyłem żebyś e nie pisał...
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
janko 2011-03-20 20:29:59
aaa zalman ,jak smakowal niedzielny ,,obiat" ?buhahahaha :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-03-20 20:34:28
Napisałem "Nie oznacza to, że jest nietykalny i nie można mu wyrzucać tego i owego, zwłaszcza jeśli sobie zasłużył" ale uznaj że powiedzenie że zrobił paskudny błąd i ośmieszył nas na forum międzynarodowym swoim wpisem wystarczy...to mi się też nie podoba...lecz nie ma mojej zgody na to co zamieściłeś powyżej...jest wolny Kraj ja tak uważam Ty uważasz inaczej...niech każdy uważa po swojemu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-03-20 20:35:19
@janko...już wróciłeś z narady? Podzielili koledzy koryto w Pe-łO i co ci zaproponowali.... jeno sznur?
:) Ave Bredzisławie Janko herbu Bul w Nadzieji.:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
janko 2011-03-20 20:44:41
a obiad dobry mialem :) to jak to z tymi przyjaciólmi z rosjii zalmanku jest? sa oni czy nie?no tak teraz juz nie ..kampania sie skonczyla ....zal wam wiem ze polska ma normalnego prezydenta :) a nie nawiedzonego goscia na prochach szukajacego wszedzie ukadu:) no to milego wieczorku zycze widzisz zegnam sie z toba kulturalnie ...a nie jakies tam spieprzaj pan ,spieprzj dziadu jak mial w zwyczaju TWOJ niby prezydent:)hejka!!:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-03-20 20:54:18
zalman powiedz po co to robisz...widzisz na podstawie takich zachowań nas oceniają...jeszcze tak nie było żeby Pana Prezydenta wybrano jednogłośnie...zawsze będą tacy co bronią jednego atakując drugiego tu widzisz pomiędzy Was dwóch jest przykład i już nikogo nie powinno dziwić że powstają takie "poematy" gdzie dwóch… tam dwie opinie… dwa zdania…nie dałem w taki sposób mówić o Panu Prezydencie Kaczyńskim, Wałęsie, Jaruzelskim, Kwaśniewskim i nie ma mojej zgody do teraz bo mówiąc tak o Głowie Państwa mówi się o nas wystarczy dodać z przodu Synu Córko i pojechać tym samym tekstem…zalman bez urazy taki już jestem a starego nic nie zmieni…Janko sam widzisz że to nic dobrego...opanowania dobrze że nie stoicie na przeciw siebie...a portal wszystko przyjmuje…
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
kryzys 2011-03-20 21:32:43
KOMOROWSKI I INNE TUSKI RUSKI SMIEJA SIE Z NASZEJ NAIWNOSCI,NAWET NIE CZEKALI NA POTWIERDZENIE SMIERCI SWIETEJ PAMIECI PREZYDENTA LECHA KACZYNSKIEGO A JUZ OBJELI SWOIMI MACKAMI FOTEL PREZYDENCKI
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
wiedzacy 2011-03-20 21:47:10
Drogi zelmanie, gdyby ten tekst byl o bylym nieodzalowanym prezydencie wszechwolaku zapewne bys juz rozmawial z prokuratorem o obrazie majestatu prezydenta... obecny jest troszeczke mniej wrazliwy na swoj temat wiec prowokuj dalej, jego to nie rusza ;D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-03-20 21:52:08
"....zal wam wiem ze polska ma normalnego prezydenta" REZYDENTA? :D @janko taki on "normalny" jak Obama rodowity USA-man. Demokracja to system idiotów ... zgadzam się z Korwinem ... kogo jest więcej na świecie mądrych czy głupich? Idioci wybierają (cwaniaków)idiotów. Czasami tylko są wyjątki...ale one kończą często tragicznie.. historia się kłania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-03-20 21:55:19
@ wiedzacy czytaj ze zrozumieniem ..a strasz sobie babcie w parku:) zamieszczona biografia niestety nie jest moją twórczością podany jest autor oraz źródło więc możesz mi skoczyć..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
kryzys 2011-03-20 22:14:27
"PREZYDENT I PREMIER" SPECJALNEJ TROSKI A POLACY NIECH SE "RZADZA"SAMI
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-03-20 22:43:35
wpiszcie sobie ten temat w Google i zobaczycie jak to wygląda znowu chcecie żeby limanowa była jeszcze bardziej słynna...kryzys...przesadzasz ale to twoja sprawa...zalman prosiłem " niestety nie jest moją twórczością " dobrze że nie jest twoją twórczością co do reszty nie będę się więcej wypowiadał bo to tak jak by grochem o ścianę rzucał…
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
AwM 2011-03-20 22:54:40
zalman - uważasz, że ta druga połowa która zagłosowała na Kaczyńskiego to też idioci czy nagle zmieniłbyś zdanie, gdyby to on wygrał?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
hava 2011-03-21 08:38:10
Zgadzam się z zlosciwcem że "Pewnym urzędom czy stanowiskom należy się szacunek", ale z przykrością stwierdzam, że ogromną niesprawiedliwością ze strony mediów było przedstawianie Państwa Kaczyńskich, jako osób które kompromitowały nasz kraj. Nie mi oceniać Państwo Komorowskich, jednak osobiście uważam, że nie mają niestety startu do tych pierwszych (na każdym poziomie życia, poczynając od pochodzenia, przez wykształcenie, po poziom inteligencji).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-04-04 11:52:56
Prezes Jarosław i jego Barany(zalman), a na barany wole se popatrzeć jak sie pasą na łące...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
Xull 2011-04-05 10:59:47
AwM - TEŻ :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
AwM 2011-04-05 11:40:29
Xull - Trudno zaprzeczyć ;D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
nabuchodonozor2 2011-04-05 16:19:03
Kaczyńskiego można było na każdym kroku poniżać, obrażać go przy byle okazji, nawet po śmierci nie dawali mu spokoju, że nie godzien leżeć na Wawelu. Tylko na Komorowskiego nie można nic powiedzieć co to jakiś nowy bóg czy co? Co ta POlszewikowa propaganda robi z ludźmi, już nawet nie wolno mieć własnego zdania w demokratycznym kraju. Współczuje tylko tym co wierzą w ten kit który wciska ta POkomuna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-04-06 18:23:03
marekmintal ...synku wysmarkaj nos i zmień pampersa bo coś ci cieknie po nogach. Mamusia nie posłodziła kaszki bo PO-cukier z 5 PLN... biedaku baranki tylko w snach (oby nie w mokrych) :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
1234567 2011-04-06 19:15:26
Zastanawiałem się co tu napisać, ale doszedłem do wniosku, że nie napiszę NIC - to najlepsze rozwiązanie w tym temacie dla jego autora!!!B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
hawkeye 2011-04-06 22:28:33
zalman wez sie kurwa do jakiejs sensownej pracy a nie zasmiecaj debilnymi komentarzami i tak zasyfialego juz internetu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-04-08 18:48:12
hawkeye ty jak twój bredzi-bul masz nadzieję że za wierność PO i całej tej budoruskiej bandzie ...wymienią ci tik-taka na mózg owczarka kaukaskiego byś mógł obszczekiwać wszystkich PIS-owców :B
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-04-08 20:56:48
zalman proszę chłopie to już zaczyna być niebezpieczne...tłumaczyłeś mi że to nie Twój artykuł "OK... jasne ale widzisz wstawiłem to jako ciekawostkę twórczości internetowej" ale to co piszesz teraz to już Twoja twórczość...daj na wstrzymanie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
preczczerwoni 2011-04-09 12:22:22
Zalman popieram, dla reszty: połowa polaków nie wybrała komora. I ja byłem w tej grupie a Komor nie będzie moim prezydentem, bo się wstydzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-04-23 09:14:51
Bulw Nadzeji znów się popisał ... jako rasowy "historyk" najpierw zaliczył wpadkę z konstytucją trzeciego maja...ale nie dla niego dzień bez wtopy to dzień stracony ...mianowicie stwierdził w Krakowie że Kurlandia należała do Estonii. Łotysze do tej pory oczy przecierają ze zdziwienia
Facet jest jedyny w swojej głupocie... no ale to w końcu mgr historii po UW któremu teść UB-ek w tydzień pracę magisterską napisał jak sam z dumą kilkakrotnie twierdził. Pozostaję w bulu i nadzieji że następne gafy będą mniej debilne...choć szczerze wątpię
Tak się zastanawiam co by zrobiły GW,WSI24, czy TVN jak by choć jedna taka przydarzyła się L.Kaczyńskiemu a tak Bul Komoruski może robić co chce i brednie głosić ...jak tam jego
wyborcy macie KACA

Może by mu tak Inflanty ofiarować i tam by mógł założyć Ubekistan jako monarchię dziedziczną (mawiał Zagłoba) i tam wszystkich UB/SB-ków i ich pociotki wysłać mieli by czerwony raj....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
leon 2011-04-23 10:24:52
Sierżancie Oddball mamy teraz Wielki Tydzień, jutro wielkie święto, a ty nawet do spowiedzi nie poszedłeś. Idz lepiej poświęcić pokarmy, po drodze do apteki i zajmij się rodziną. Zdrowych świat ci życzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
konto usunięte 2011-05-10 13:52:16
Tw. "Litwin" - dossier Barbara 16.05.2010r. 18:43

Gigantyczne malwersacje finansowe dokonane przez oficerów WSI z Bronisławem Komorowskim na czele. Kilka dni temu przeczytałam teczkę personalną Bronisława Komorowskiego.
Udostępniona została ona w cyfrowych archiwach Instytutu Prawdy Obywatelskiej.
W związku z tym coraz poważniej zastanawiam się, co jest nie tak z naszą
polityką? Dnia 25 czerwca 1991 została założona teczka personalna Bronisławowi
Komorowskiemu (ur. 1952). Otrzymał on pseudonim "Litwin". Na pierwszych
stronach można przeczytać krótki życiorys, gdzie żył i kim byli jego rodzice.
Dowiedziałam się, że jest synem hrabiego Zygmunta Leona Komorowskiego, który
był profesorem nadzwyczajnym afrykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim.
Jego matka - Jadwiga Szałkowska, była doktorem socjologii pracującym w
Instytucie Filozofii i Socjologii PAN. W 1977 roku Bronisław Komorowski
ukończył studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Bronisław
nie poszedł jednak w ślady rodziców i nie kontynuował kariery naukowej. Zaraz
po studiach w latach 1977 -1980 był stażystą w redakcji "Słowa Powszechnego".
Pismo było krytykowane przez większość katolików, a przede wszystkim przez
Episkopat Polski. Pismo za aprobatą władz PRL osiągało nakład 100 tys.
egzemplarzy. Od roku 1980 wchodzi do polityki. W latach 1980-1981 pracował w
Ośrodku Badań Społecznych NSZZ "Solidarność" Regionu Mazowsze. Od 1990 r. do
1993 r. pełnił funkcję cywilnego wiceministra obrony narodowej ds. wychowawczo-
społecznych. Poseł na Sejm I, II, III, IV, V i VI kadencji. W pierwszej
połowie lat 90. związany był z Unią Demokratyczną i Unią Wolności. Od 1993 r.
do 1997 r. przewodniczył sejmowej Komisji Obrony Narodowej. Pełniąc funkcję
wiceministra obrony narodowej odpowiedzialnego za WSI w latach 1992-1993
nadzorował inwigilację Radosława Sikorskiego. W wyborach w 1997 r. Komorowski
zdobył mandat poselski jako kandydat AWS (z listy SKL). 2001 r. Komorowski
wraz z częścią działaczy SKL związał się z Platformą Obywatelską. 5 listopada
2007 roku został wybrany marszałkiem Sejmu VI kadencji.
W jego teczce personalnej, dostępnej w cyfrowych archiwach Instytutu Prawdy
Obywatelskiej, zostało opisanych szereg afer, w których był jednym z głównych
bohaterów.
http://teczki.obserwowani.pl/8561.html

* Afera "Uczelniana"
* Afera "Gruntowa"
* Afera "Offsetowa"
* Afera "Marszałkowa"

Afera "Uczelniana" przedstawia gigantyczne malwersacje finansowe dokonane
przez oficerów WSI na Wojskowej Akademii Technicznej. O interesach WSI na
majątku WAT jest mowa w Raporcie z Weryfikacji WSI w rozdziale 10 (strona 133):

"Aktywność oficerów WSI niejednokrotnie przybierała charakter przestępczości
gospodarczej na wielką skalę, wskutek której Skarb Państwa tracił
wielomilionowe sumy. Bardzo często środki finansowe należące do podmiotów
gospodarczych lub instytucji związanych z wojskiem były transferowane bądź
malwersowane za pośrednictwem firm, fundacji bądź innych instytucji tworzonych
z inicjatywy oficerów WSI lub mających z nimi ścisłe powiązania."

Afera "Gruntowa" według śledztwa "Gazety Polskiej" z marca 2007 roku w
artykułach "Ministrowie obrony prywatnej spółki" i "Klinika pod specjalnym
nadzorem" Leszka Misiaka i Piotra Nisztora, opisany zostaje proceder
wyprowadzenia przez Bronisława Komorowskiego i Janusza Onyszkiewicza
atrakcyjnych gruntów z terenu Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Afera "Offsetowa" dotyczy przetargu na wielozadaniowy samolot i offset.

Afera "Marszałkowa" dotyczy próby wykradzenia aneksu do raportu Macierewicza i
za wszelką cenę ochronę
interesów przyjaciół z WSI.
Czy w związku z wyżej przedstawionymi faktami, prezydentem nie powinien zostać
człowiek krystalicznie czysty?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
Jinxx 2011-05-10 19:16:38
Jak się komuś nie podoba, to zmieńcie obywatelstwo. Jak ma być w kraju normalnie, skoro cały czas wszyscy potrafią jedynie narzekać i komentować...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
malka3 2011-05-10 20:55:33
nie mówimy o narzekaniu lecz o analfabetyzmie.
W czasach młodości obecnego prezydenta przepisy nie przewidywały takiej "niesprawności" jak dysleksja.
W jaki sposób udało się zdać maturę Panu Prezydentowi? Jeśli w pracy maturalnej znalazły się 3 błędy ortograficzne była ona oceniana negatywnie.
Czy ktoś wie, którą z renomowanych szkół średnich ukończył obecny prezydent?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CHRABIA BUL-KOMOROWSKI WŁADCA ŻYRANDOLA-biografia autor kat__
andy11 2011-05-10 23:19:46
Panie zalman jest Pan bardzo odważnym człowiekiem, pragnę Panu przypomnieć że osoba prezydenta RP jest ustawowo chroniona a jej obrażanie jest zagrożone karą wiezienia, Prezydent na mocy władzy ustawodawczej zostaje wybrany większością głosów w wyborach bezpośrednich, czytając pana wpisy pragnę powiedzieć że Pana podziwiam za odwagę lub głupotę-bo sprawę karną za te brednie ma Pan gwarantowaną, niniejszym udostępnię drogą mailową link do w/w pańskich teorii kancelarii prezydenta RP, sądzę że odczuje Pan skutki swoich myślowych wywodów pisanych na forum publicznym,szczerze pozdrawiam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in