Środa, 18 września
Irma, Józef, Irena, Stanisław, Stefania
1991

Tematy archiwalne

Chirurg stomatolog Limanowa.

Szukam dobrego chirurga słyszałam ze Pan Jerzy Dorożyński przyjmuje na ul Kopernika 19 Chciałam zaczerpnąć kilka informacji czy jest dobry? ktoś u niego był usuwał zęby pozostałości po nich lub jakieś inne zabiegi? Proszę o opinie i doradę.
RE: Chirurg stomatolog Limanowa.
P. Dorożyński to bardzo dobry chirurg, szczególnie polecam opcję z kolegą anestezjologiem, którego chyba raz w miesiącu przywozi z Krakowa. Pełne znieczulenie, bez bólu i stresu, wszystko sprawnie i profesjonalnie.
Z własnego doświadczenia potwierdzam opinię "logina" Jednak Jego usługi nie należą do zbyt tanich, ale warto!!!
Warto wybrać Panią czy Pana chirurga stomatologicznego w Przychodni Stomatologicznej znajdującej się przy ul. Piłsudskiego 61 tel.18-3378378.
Byłam u niego niedawno.Jestem zadowolona bo jest profesjonalistą i zna sie na tym co robi,mimo że tani nie jest.Usuwanie zęba to koszt od 50 do 250zł. Ja nestety zapłaciłam tę maksymalną stawkę:( a anestezjolog to dodatkowo 300 zł. Myśle że bez niego da się przeżyć,bo tak czy inaczej jest znieczulenie.
no i oczywiście niektóre zabiegi pod 183378378 są refundowane.
ja osobiście polecam doktora Obrąpalskiego przyjmuje koło biedronki jest solidny i nie zdziera kasy
no fundusz cokolwiek robi koło biedronki
dziękuje za szczere odpowiedzi :)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in