18°   dziś 18°   jutro
Niedziela, 19 maja Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona
1994

Tematy archiwalne

Chamscy politycy, dno społeczeństwa

Fever 2010-06-25 09:22:06
Jak śp Prezydent Lech Kaczyński żył nie zgadzało się z nim 65 % społeczeństwa. Po tragedii smoleńskiej nagle poparło by go 65 % społeczeństwa. Czy nie ma tu jakiejś przewrotności. Właśnie jest dno społeczne, ludzie pod wpływem nastrojów społecznych zachowują się jak głupiutkie kurczaki, biegną tam gdzie aktualnie więcej zboża sypią, a przecież po ludziach można się spodziewać więcej: jakiejś rozwagi, stałości poglądów itp. Co do polityków to z jednej i z drugiej strony są hamscy i nie ma co wyłuszczać tylko polityków PO bo i po stornie PIS tacy byli ( śp pan Gosiewski) i są (pan Kurski, czasami pan Mularczyk też wyskoczy z dobrym tekstem).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chamscy politycy, dno społeczeństwa
skorpion 2010-06-25 10:15:41
/popieram,popieram -święta racja !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chamscy politycy, dno społeczeństwa
konto usunięte 2010-06-25 11:24:38 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chamscy politycy, dno społeczeństwa
borek 2010-06-25 11:45:46
Fewer;dobrze napisałeś,ale Ameryki nie odkryłeś,bo wszyscy to widzą i tak samo odbierają jak Ty.Czy nie uważasz że to zachowanie udziela się każdemu z nas?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chamscy politycy, dno społeczeństwa
Fever 2010-06-25 13:06:20
Wiem, że to nie Ameryka, ale staram się sam sobie nie zaprzeczać. Nie darzyłem sympatią śp Lecha Kaczyńskiego i po tragedii nie zmieniłem swojego zdania i nie boję się tego mówić głośno ale też niestosownym było kierowanie obelżywych słów w stosunku do byłego prezydenta, choćby z szacunku do urzędu który piastował. Teraz o ile wygra J.Kaczyński - czego nie chcę - to też to uszanuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chamscy politycy, dno społeczeństwa
konto usunięte 2010-06-25 20:01:28
pijar ty pisiorkowy slugusie....ale co tam Ciemny lud to kupi jak powiedzial pan kurski i z Ciebie tez tumoka robia a ty sie na to godzisz....ot elektorat pisuarów
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chamscy politycy, dno społeczeństwa
111ksiadz 2010-06-25 20:03:00
W polityce to raczej normalka,gorsze jest to co wspomniał borek-to się udziela wszystkim.Chamstwo jest wszędzie z jednej strony Niesiołowski,Palikot z drugiej Kurski i inni.Niebezpieczne jest natomiast też(ja to nazywam)k....w rękawiczkach,które tak ładnie prezentuje Gowin,dawniej Marysia Rokita,Rakowski,Urban.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chamscy politycy, dno społeczeństwa
skorpion 2010-06-26 06:11:19
Palikot nie bierze ani grosza pensji {diety} więc jedzie na własny koszt-mówi co chce za swoje-wypłatę oddaje na cele charytatywne i dla mnie z tej strony jest o,key!!!najgorsi ci co przesiadują w Toruniu u swojego ojca dyrektora i sieją-sieją-sieją a Słopniczanie słuchają i mamy takie wyniki wyborów nie mówiąc o polskich "murzynach" baraczka w Chicago -po prostu ciemny zapracowany lud to kupuje i to jest grożne -historia to potwierdza....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chamscy politycy, dno społeczeństwa
despero 2010-06-26 21:54:32
w Toruniu jest potężna sekta z którą POLACY powinni walczyć! Ściąga tylko haracz od prostych ufających ludzi - w zamian ofiaruje kurs o tematyce : Jak zostać antysemitą i opluwać ludzi, inaczej myślących! Wstyd!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chamscy politycy, dno społeczeństwa
despero 2010-06-26 22:03:30
w Toruniu jest potężna sekta z którą POLACY powinni walczyć! Ściąga tylko haracz od prostych ufających ludzi - w zamian ofiaruje kurs o tematyce : Jak zostać antysemitą i opluwać ludzi, inaczej myślących! Wstyd!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chamscy politycy, dno społeczeństwa
111ksiadz 2010-06-26 23:14:34
Skorpion-ci za wodą słuchają Radia Maryja i oglądają Trwam,jak ja przed 40laty Free Europe,wiec efekty widać.Tak to buraczki z Chicago w większości pochodzenia ciemnogrodu galicyjskiego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chamscy politycy, dno społeczeństwa
111ksiadz 2010-06-26 23:18:04
O,-despero,z przyjemnością czyta się takie posty,chociaż to przecież tylko prosta prawda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chamscy politycy, dno społeczeństwa
konto usunięte 2010-06-28 18:10:59
111 ksiądz i ciemnogród z ciebie straszny i jeszcze kilku loginów używasz tak jak komorowski lubisz sztuczny tłum...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chamscy politycy, dno społeczeństwa
despero 2010-06-28 22:31:38
na ciemnogrodzie opiera J.K. swój elektorat ! Omamić, zniewolić, i p......., takie "masło" się dobrze smaruje ! Żaden sztuczny tłum - TO POLSKA !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in