8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
2168

Wydarzenia

cenzura

konto usunięte 2013-03-28 08:47:57
ten portal i jego możnowładca przeszli już sami siebie.
Zadałem pytanie co sądzicie o nowym portalu mLimanowa,

pełne zaskoczenie ktoś tam krytykuje,a potem w ogóle usuwa się temat,to działanie świadczy tylko o braku kultury dziennikarskiej,o lęku,strachu przed konkurencją.
Podejrzewam iż za chwilę ten temat też zostanie usunięty,no ale jaki dziennikarzyna takie działanie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
Dunior 2013-03-28 09:30:36
a czego się spodziewałeś dając linka promującego inny serwis www?

reklama na tym serwisie kosztuje, a próba darmowej reklamy niedokończonego portalu usiłującego być konkurencją jest takie trochę eeee nie bardzo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
buba13 2013-03-28 09:42:19
A mi się w sumie mlimanowa podoba.Bo maja tam nie tylko wydarzenia ale i kilka ciekawych porad,chcą miec kontakt z ludźmi.Zobaczymy co im z tego wyjdzie,są nowi więc nie biczujcie ich tak od razu.Pozdrawiam!:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
konto usunięte 2013-03-28 09:47:14
Przecież nikt tu nikogo nie trzyma.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
konto usunięte 2013-03-28 10:51:00
Ja na przykład jestem tutaj przede wszystkim, ze względu na etyczną postawę Moderatora/ów, gdybym miała być w towarzystwie ludzi np. pokroju "Elwira" z TV 28, to już by mnie dawno tu nie było...
Poza tym, gdzie mogłabym znaleźć tak doborowe Towarzystwo:)?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
konto usunięte 2013-03-28 10:58:15
Dunior to jak bym spytał co sądzicie o portalu eeeeeeeeeeeebbbbbeeeee itp to też byś zarzucał iż mi jakąś nieudolną pseudo reklamę. O ile pamiętam to w moim pierwszym zapytaniu co sądzicie o mLimanowa Terrorist poddał druzgocącej krytyce,reszty nie wiem bo temat został wykasowany i to właśnie źle świadczy o Limanowa.in,pomimo iż jest to konkurencyjny portal,a ludzie i tak do niego trafią
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
Dunior 2013-03-28 16:42:56
tego typu prób reklam było i tutaj i na forum.limanowa.net już sporo.
I nie ja zdjąłem ten wątek z forum ale rozumie dlaczego został zdjęty
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
Janek64 2013-03-28 17:09:57
@kolorowymotylku a ja wlasnie czekam na odpowiedz moderatora i ta etyczna postawe .Wtedy zajme stanowisko odnosnie tej portalowej etyki co napisalas :)Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
ABS0LLUT 2013-03-28 19:06:19
To ja zdjąłem temet, z powodów opisanych już przez Duniora.
Chodziło oczywiście o sam link.
Każdy z nas by go zdjął, ale wypadło tak, że byłem pierwszy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
Doradca 2013-03-28 20:15:20
To teraz czekamy na stanowisko Janka64 w sprawie portalowej etyki.
;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
czarnywdowiec 2013-03-28 21:38:46
Hmm a ja rozumie-m,że konkurencja jest potrzebna w mediach i nie tylko bo wymusza jakość,rzetelność i profesjonalne podejście do przekazywanej treści.Tylko czekać pozostało na pojawienie się kolejnych portali o zupełnie przykładowych nazwach typu: "Limanowskiklęcznik" lub "Malinowalandrynka."
:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
czarnywdowiec 2013-03-28 21:48:24
ABSOLUT> HEELOOOŁ :D Nie przejmuj się tym,że zdiąłeś.Zdejmowanie jest teraz w modzie.Zdejmuj i się nie przejmuj bo teraz wszyscy zdejmują.Dołączyłeś więc do elity ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
czarnywdowiec 2013-03-28 22:45:26
Janek gra pewnie teraz w czterech pancernych 8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
ebi 2013-03-29 08:56:20
king - czemu jeszcze tam nie piszesz?
idź tam razem z vv i nie wracaj.
https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
Janek64 2013-03-29 09:12:52
Witam. Panie redaktorze podzielam stanowisko Pani kolorowymotyl dlatego tu jestem :)

@Doradco moje postulaty spelnione to i stanowisko jasne :)
Pozdrawiam moderatorow portalu Limanowa .in
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
namoR 2013-04-03 21:04:07
Ja czerpie wiadomosci tu i tam, klikam tu i tam, komentuje tu i tam...mam na mysli dwa portale LIMANOWA.IN i MLIMANOWA.PL

Jak myslicie, wolno mi tak? A moze jest to "nieetyczne" zachowanie z mojej strony...?

Juz to wczesniej pisalem, ale mimo wszystko powtorze:

...nie bede pochopny we wnioskowaniu lub wydawaniu negatywnej opinii na temat czegos lub kogos na poczatku swojej dzialalnosci. Zawsze popieram i niezmiernie cieszy mnie to, ze mimo kryzysu, bezrobocia i ciezkich czasow, sa osoby w powiecie limanowskim, ktore nie narzekaja, mimo konkurencji nie boja sie i rozpoczynaja nowe e-biznesy lub dzialalnosci gospodarcze, otwieraja sklepy, pizzerie, strony internetowe, portale itd.., po prostu maja pomysl i probuja cos robic na wlasna reke. Narzekanie i wytykanie bledow innym, szczegolnie na poczatku jakiejkolwiek dzialalnosci jest rzecza bardzo prosta i latwa....

W kazdej pracy, zawodzie czy dzialalnosci poczatki nie sa latwe, wymagaja duzo wysilku i samozaparcia, a doswiadczenie i sukces czesto przychodzi z uplywem czasu. Jednym sie to udaje a innym nie.

Osobiscie zycze wszystkim powodzenia w redagowaniu, cierpliwosci, dobrej wspolpracy z wieloma, zrozumienia, usmiechu na twarzy i oczywiscie jak najwiecej czytelnikow i wyswietlen...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
Dunior 2013-04-03 21:52:24
namoR: czym innym jest podać nazwe jakiegoś serwisu tak jak Ty to zrobiłeś a czym innym podać aktywnego linka do konkurencji.
Pisać możesz gdzie chcesz, to Twoje prawo i korzystaj z niego do woli ku chwale Ojczyzny.
Ale nie jest za bardzo etyczne podawać aktywne linki do konkurencji, które pozwalają się wypromować w googlach. Takie działanie podchodzi pod czyn nieuczciwej konkurencji.
I nie chodzi tylko o to że to jest(?) jakaś konkurencja na lokalnym rynku (agregat newsów konkurencją?) ale o fakt promowania jednego serwisu z niskim pagerank w serwisie z wysokim pagerank za darmo, bez porozumienia z właścicielem serwisu.

Tego typu zachowania są i będą w ten sam sposób traktowane niezależnie od linków do których one prowadzą
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
konto usunięte 2013-04-03 22:08:21
Prawdziwa cnota krytyki się nie boi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
namoR 2013-04-03 22:57:43
@Dunior
Masz calkowita racje, przeciez nikt z nas nie moze przyklejac bez zezwolenia wlasciciela kartki na drzwiach np. do sklepu z informacja ze tu i tam jest lepsza i tansza o 50 groszy kielbasa, ale kazdy z nas moze (tak mi sie wydaje https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png"> ) chodzic sobie w okolicach tego sklepu z taka kartka w rekach lub przyklejona np. na plecach lub na czole.....oczywiscie dopoki go wlasciciel tego sklepu nie przegoni gdzies dalej... :D .... a ludzie i tak wiedza do kogo isc i z jakiej masarni, gdzie i w ktorym sklepie dobra, swieza i tania kielbasa jest...:D

Ja to kupuje raz tu, raz tam a czasami to wprost z masarnii, zalezy jaki mam dzien, a przeciez wiesz ze nie na samej kielbasie czlowiek zyje, czasami lubie np. kaszanke, dobry salceson lub dobrze uwedzony boczek...:D
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura
namoR 2013-04-04 20:01:29
Jeszcze tylko dodam ze wolowine, kurzyne, baranine, owoce i warzywa tez lubie..:-):P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in