7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1205

Hyde Park

cenzura wypowiedzi

clemenza 2012-09-01 07:57:56
To nie o to chodzi :) Kazdy sie boi teraz wyrazac wlasnych pogladow, bo kochana terazniejsza wladza, lubi w niedlugim czasie wysylac w listach wezwania do sadu o zniewazenie i takie tam pierdoly. Stad ludzie troszke bardziej uwazaja na to co pisza. Prawie jak za komuny 8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura wypowiedzi
konto usunięte 2012-09-01 09:57:59
tak nie wolno na przykład napisać że cały ten holocaust bogate żydki zrobiły same dla siebie,że idea była taka wymordować biedotę żydowską,ale Pan Adolf poszedł dalej bo wziął się później za nich samych,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura wypowiedzi
exkalibur 2012-09-01 10:41:25
nonstop spotykam sie w komentarzach z ludzmi ktorzy pilnuja zeby nienapisac przypadkiem czegos lub nienarzekac na obecna elitke ciekawe czy robia to za darmo jezeli ktos sie wypowie niefortunnie zaraz jest atakowany i jest to pare osob ktore bronia zajadle swoich mocodawcow niewolno miec wlasnego zdania oni mysla zanas niewiem czy niektorzy mysla ze na sile moga wciska ludziom ciemnote i nikt sie niezorientuje poprostu jest na to jedno okreslenie MAFIA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura wypowiedzi
ABS0LLUT 2012-09-01 10:59:56
@exkalibur: Bardzo Cię proszę, podaj przykłady/przykład na to, że ktoś z administracji portalu namawiał bądź wymuszał, by *nienarzekac na obecna elitke*.

Jako osoba, na którą złożono doniesienie do prokuratury (właśnie za wypowiedź tutaj) sam jestem gorącym zwolennikiem wolności wypowiedzi, ale w ramach obowiązującego porządku prawnego, nEtykiety, dobrego smaku i poszanowania innych.

Jeśli chodzi o aspekt finansowy - wyobraź sobie, że są ludzie, którzy robią coś za darmo.

@king115: W Twojej wyciętej wypowiedzi raczyłeś odnieść się nie tylko do *stosunków* między samymi Żydami, ale wysunąłeś dużo dalej idące tezy, moim zdaniem prowokujące waśnie narodowościowe. Może to dmuchanie w zimne, ale ważniejsze było dla mnie to, że *nad mogiłami się nie tańczy*.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura wypowiedzi
konto usunięte 2012-09-01 11:21:26
To dlaczego moje komentarze są usuwane, chociaż nikt personalnie w nich nie jest atakowany? Co najwyżej zwracam uwagę na pewne przyzwyczajenia, pokutujące w społeczeństwie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura wypowiedzi
ABS0LLUT 2012-09-01 11:39:24
@ABSOLUT: Tobie już to dostatecznie wyraźnie i wielokrotnie wytłumaczyłem na PW.
W wielkim skrócie - bardzo podobny nick jest dla wielu osób mylący, co już wielokortnie naraziło mnie na nieprzyjemności.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura wypowiedzi
konto usunięte 2012-09-01 12:06:35
Podbijam o podanie konkretnego przykładu, linka do artykułu, bo komentarzy nie czytam już od pewnego czasu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in