7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
2168

Wydarzenia

cenzura o AMK ?

antoni 2013-06-03 20:12:30

o co tu chodzi przecież to chyba nie materiał narażający wasz na straty chyba że kryje się tu inna polityka ??

 

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura o AMK ?
top 2013-06-03 20:16:21
@antoni: materiał który dodałeś miał niewiele wspólnego z rzeczywistością. Poniżej masz wyjaśnienie rzecznika na ten temat, które powinno znaleźć się w materiale, ale go nie ma. Wklejam, bo mogłeś nie przeczytać:

Szanowni Państwo
Regulacje TVP nie przewidują, żeby w gronie patronów medialnych znajdowały się inne stacje telewizyjne. Przy europejskiej randze zawodów niestety patronat "dużych" stacji telewizyjnych jest z przyczyn chyba oczywistych - priorytetowy.
Nie zmienia to faktu, że Organizatorzy wyścigu zapraszają do obsługi wszystkie media - od ogólnopolskich stacji telewizyjnych po media lokalne, także Państwa.
Tytuły: "Cała prawda o AMK, czy wyścig bez mediów lokalnychbrzmia wprawdzie chwytliwie, ale nie są prawdziwe. Przy wyścigu akredytowac się może kazdy dziennikarz, spełniający kryteria zawarte na stronie internetowej wyścigu.
Z powazaniem
Mariusz Suss
Rzecznik Prasowy wyścigu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura o AMK ?
Doradca 2013-06-03 20:48:34
Zmienili rzecznika prasowego i Józek się popłakał.
Ot i cała tajemnica :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura o AMK ?
abranet2 2013-06-04 08:57:54
Dałbyś spokój Waldek bo to już nic nie zmieni bierz przykład z Topa on to rozumie i wcale żalu niema .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura o AMK ?
Doradca 2013-06-04 09:53:15
A radia Alfa nie zaprosili. A to Ci niespodzianka.

Waldek vel antoni tego jeszcze nie było ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura o AMK ?
Doradca 2013-06-04 11:41:12
A to się narobiło.

Pan Asystent przysłał do mnie PW niby czuje się pomówiony, nie wiem dlaczego przeze mnie.

Od: Asystent
Do: Doradca (ja)
Data: 2013-06-04 10:00:39
Temat: Wiadomość od użytkownika Asystent

Ciekawą sprawą jest to, że niby Pan Starosta nie ma Asystenta a tu niespodziana.

Panie Waldku niech się Pan nie denerwuje.

Józek się pożalił na zaprzyjaźnionym portalu a że wszyscy wiedzą iż to najlepszy Pana Kumpel to pokojarzyli i napisali, że to Pan.

Proszę przyjąć to humorystycznie. Wszyscy wiedzą, że antoni to nie Pan Asystent , więc po co te nerwy.

A swoją drogą gratuluję powrotu na etat Asystenta .

Niech będę pierwszy.

Program bez nazwy radia Alfa jest oki lubię słuchać : )


PS. Waldek vel antoni tego jeszcze nie było ;)

Zauważył Pan to przymróżone oko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura o AMK ?
Doradca 2013-06-04 12:01:26
Żeby tak ukrywać się za firmowymi nickami :)

Ech Panie Waldku :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura o AMK ?
antoni 2013-06-04 14:00:33
z prośby Waldemara Wojtasa oświadczam że nie jestem nim xD

ps.proszę panie Waldemarze xD ;))

Szanowny Panie/Pani proszę o natychmiastowe sprostowanie informacji, że osoba występująca pod Pańskim nickiem nie jest Waldemarem Wojtasem. W razie uchylania się od tego faktu uruchomię wszelkie narzędzia prawne celem egzekwowania ochrony mojego dobrego imienia.
Waldemar Wojtas
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura o AMK ?
Doradca 2013-06-05 08:58:41
Więc wszystko zostało wyjaśnione.

Pamiętajmy o tym, że dobre imię i godność mają wszyscy.

Tak jak bronimy własnej godności i dobrego imienia tak też powinniśmy bronić dobrego imię i godności innych.

Zawsze boli tak samo raz nas a raz tych którzy przez nas zoostali zmieszani z błotem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: cenzura o AMK ?
berik23 2013-06-05 15:57:20
Czy ktoś może mi powiedzieć o co w tym temacie chodzi,przeczytałem to wszystko razy kilka i nie rozumie nic.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in