Baner
14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

Cenzura na forum

konto usunięte 2010-02-19 16:29:56
Jak myślicie czy to dobrze że admin usuwa niektóre wątki?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
top 2010-02-19 16:32:49
Jeśli dotyczą one pytań typu Twojego "która laska jest najbrzydsza" to będą one usuwane zawsze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
konto usunięte 2010-02-19 16:33:26
A wątek o dresiku?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
jaludz 2010-02-19 16:33:35
Myślę że dobrze, ponieważ z całym szacunkiem ale Twój post nie był na miejscu ponieważ Limanowa to małe miasto i nikt nie jest anonimowy. Nikt z nas nie chciałby przeczytać czegoś nie miłego na temat swojej osoby na publicznym forum. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
konto usunięte 2010-02-19 16:34:36
A jakby ktoś przeczytał że ma fajny dres to też byłoby brzydko?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
HiKrush 2010-02-19 16:35:25
A mnie właśnie denerwuje, że TOP usuwa nieładne teksty o mnie zanim je przeczytam, ale rozumiem to doskonale, bo jakby wszyscy zaczęli po sobie jeździć, to by się tu forczan zrobił.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
MAGNUM 2010-02-19 16:42:45
Dobrze TOP robi,że kasuje niecenzuralne i niemiłe wypowiedzi..Ja bym jeszcze proponował usunięcie konta dla tych, co zdecydowanie nadużywają wulgarnych zwrotów..:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
jaludz 2010-02-19 16:42:46
nie znam wątku dresiku. Wiem ze to idealistycznie zabrzmi ale według mnie trzeba by się wcześniej postawić w sytuacji osób potencjalnie atakowanych ( ekspedientki w spożywczych). Nie są to osoby publiczne wiec na pewno by nie chciały o sobie czytać na forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
crusader 2010-02-19 16:50:03
a o której startuje dziś Sikora?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
konto usunięte 2010-02-19 16:50:12
Zbyszek Kasprzyk vel "Rambo" był osoba publiczną?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
jaludz 2010-02-19 16:56:57
ja się tylko mogę odnieść na ostatniego tematu, innych nie znam nie mogę ocenić. Admin ma swoje uznanie i w tym co ja przeczytałem podzieliłem to, a co do innych nie mam pojęcia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
konto usunięte 2010-02-19 16:59:28
oka spoko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
loleklima 2010-02-19 19:52:31
Magnum z całym szacunkiem ale konto to sobie możesz co 2 minuty założyc z innym nickiem... kumasz? chodzi o to ,żeby byc tu cały czas z jednym i miec jakieś zdanie w dyskusji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
maxxx 2010-02-19 21:44:03
Dobrze że admin usuwa niektóre wątki.. popieram ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
MAGNUM 2010-02-20 08:46:56
no w sumie tak loleklima...konto nie problem założyć nawet gdy usuną..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
konto usunięte 2010-02-20 09:16:37
Jakiś czas temu będąc na piwie w jednym limanowskich "lokali" byłem narażony na ostre spojrzenia i niedomówienia jednego z aktywistów Limanowa.in. Pan od czosnku niech będzie spokojny nie ujawnię jego tożsamości. Pod wpływem ciepłego rozwodnionego piwa poczułem się niczym Andżelika Borys Prezes Związku Polaków na Białorusi inwigilowany, napiętnowany, szykanowany! Gdzie wolność słowa o którą walczą dziennikarze w naszym kraju. Limanowej.in coraz bliżej jest do Naszej Klasy czy WP.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura na forum
malgorzata 2010-02-20 14:59:53
Fakt. Jak sie czyta komentarze albo dyskusje na forum to ... robi sie slabo. Pelno tam slow obrazajacych piszacego poprzednika. Czy nie powinno chodzic o moje zdanie na temat kwesti w danym temacie a nie ja ci *** ****le. Wiem, ze wy sie znacie mimo pseudonimow ale czytajacemu z dalsza (dawnemu Limanowianowi) ciezko sie zorientowac jakie sa opinie na temat a jakie na osoby, ktorej nie lubie, podejrzewam, ze to ona lub dla checy ja zbaranuje i zidioce. WSZELKIE wypowiedzi NIE NA TEMAT powinny byc usuwane ;))))lub wykropkowane ;)))bo kropki tez dzialaja na wyobraznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in