10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Catering

lola1991 2015-03-29 20:20:15
Witam czy mógłby mi ktoś polecić dobrą firmę cateringową godną zaufania z terenu Limanowskiego potrzebuję na komunię mojego syna.?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering
miro 2015-03-29 20:44:20
Ja na komunię zamawiałam jedzenie z firmy DEGUSTO. Polecam, wszystko było pyszne, na czas.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering
paprotka 2015-03-30 15:26:01
Byłam kiedyś na weselu gdzie jedzenie było z cateringu http://www.savoire-vivre.pl/.
Mi smakowało, można spróbować
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering
lola1991 2015-03-30 16:17:53
Miro a możesz mi powiedzieć czy porcje tych potraw były dość duże czy malutkie?, jak to w niektórych cateringach bywa:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering
miro 2015-03-30 18:27:11
Mięso do obiadu liczono po półtorej porcji na osobę i to było tak w sam raz. Miałam kilka rodzajów mięs i pamiętam, że jedynie pierś drobiowa z boczkiem i grzybami była niewielka, pozostałe standardowe porcje. W sumie wszystko zeszło, do tego były kulki ziemniaczane i surówki - zostało dużo. Wzięłam też kilka zestawów przystawek i tego zostało mi bardzo dużo, choć było pyszne. Na poprzednią komunię brałam jedzenie z Jackówki , też jestem zadowolona, wtedy (4 lata temu) serwowano tam bardziej tradycyjne dania niż w degusto i porcje były duże. Cenowo wychodzi podobnie. Najlepiej skontaktować się w firmie, właścicielka doradzi, odpowie na pytania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering
miro 2015-03-30 18:30:25
I jeszcze jedno- dla dzieci liczą ciut taniej, ale wtedy porcja mięsa jest jedna, a nie półtorej, więc radziłabym już wziąć standardowe porcje dla wszystkich, wtedy nie ma obawy, że czegokolwiek zabraknie (nawet przy dużych apetytach);)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering
cichyszperacz 2017-01-13 21:58:13
Również polecam DEGUSTO :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in