20°   dziś 23°   jutro
Niedziela, 28 kwietnia Paweł, Waleria, Ludwik, Piotr, Bogna, Witalis
4272

Porady

Catering - wesele

mila12 2013-01-25 00:22:36
Witam, planuję wesele i chaciałam zapytać o catering... słyszałam, że firma z Gołkowic jest nie zła, ale to zależy od ekipy.
Jackówka mi raczej nie podchodzi, byłam na paru weselach z ich jedzeniem... czy możecie mi coś oprócz tego polecić? Na pewno w okolicach limanowej są jakieś fajne cateringi o których może mało słychać, macie może jakieś doświadczenia?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering - wesele
konto usunięte 2013-01-25 08:03:21
Byłem na weselu, które obsługiwała ta firma. Przyznam że jedzenie jest porównywalne z tym co oferuje Tesco na daniach gorących a pierogi mają smak jak te Virtu z promocji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering - wesele
tas 2013-01-25 11:26:18
ta firma czyli ktora??
tez ponawiam pytanie o catering z golkowic kto cos wie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering - wesele
ewat 2013-01-25 12:52:50
A moze jakies opinie o degusto catering moge prosić. czy ktos z was szyje suknie slubna w limanowej, jezeli tak prosze o opinie i zakres cenowy. pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering - wesele
truskawka321 2013-01-30 14:00:23
Korzystałam z Degusto, musze przyznac ze bardzo smaczne i pięknie podane na eleganckiej zastawie. Po przyjeciu u mnie kilka osob zaczeło korzystac z ich oferty cateringowej. Mogę polecić.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering - wesele
cam 2013-01-30 17:35:53
Polecam Catering- Łukasz Dutka "Dutka" Stara Wieś. Gotuje bardzo dobrze miła i fachowa obsługa można sie dogadać!!!.Wiem bo korzystaliśmy z usług. POLECAM !!!:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in