7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
4272

Porady

Catering Savoire Vivre

konto usunięte 2012-05-11 10:51:56
Czy ktoś korzystał na weselu lub komunii z Firmy "Savoire Vivre" Usługi Gastronomiczno Cateringowe. Jeżeli tak, to proszę o opinie, ponieważ brzmią bardzo zachęcająco.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
konto usunięte 2012-05-11 16:10:14
A SIWY BRZEG MA CATERING? JA POTRZEBUJE NA 150 OSÓB WESELE - BEZ SALI.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
ABC1990 2012-05-11 16:15:06
Oczywiscie maja catering.. sprawdzona firma polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
ABC1990 2012-05-11 16:16:57
Chesz zeby byli goscie zadowoleni to radze cos innego.. zrobisz jak uwazasz ja pisze co słyszałam od innych osob. Moi znajomi byli tego roku na studniowce w ekonomie dosc ze duza cene powiedział to jedzienie było zimne podawane. Moze dlatego ze tak marnie płaci kelnera.... i wszystko olewaja... wez firme sprawdzona zaufana
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
renesa 2012-05-11 20:09:26
nie znam tej firmy, ale gorąco polecam Kubę Kasińskiego, w kuchni robi rewolucje, Asia dba o całą resztę, goroąco polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
magbet38 2012-06-14 20:09:02
Z tego co pamiętam to właścicielem firmy jest były manager z "Siwego Brzegu" więc chyba na robocie się zna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
SZAMANKA 2012-06-14 21:39:32
A ja mam bardzo dobre wspomnienia z Panem ARIELEM robił dotrawy na nasze wesele potem na komunie córki jak i na komumie znajomej córki ja byłam bardzo zadowolona jedzenie bardzo dobre pięknie podane zadbało wszelkie szczegóły i naprawde nie zdarł z nas kasy jak to napisała osoba wcześniej tutaj na forum na komunie przywióżł we własnym zakresie stoły stołki i całą zastawe i naprawde wyszło by to dużo drożej gdybym miała takie rzeczy wypożyczyć było wszystko łącznie z ustrojeniem stołów ja jak najbardziej mogę polecić Pana Ariela bo miałam styczność z jego ofertą nie raz i nie było problemu - smacznie uprzejmie i wcale nie drogo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
nw1 2012-06-14 22:48:32
Ja też nie polecam tej firmy, byłam na weselu które obsługiwali i jedzenie było podawane zimne i były to raczej małe porcje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
arturk 2012-08-26 18:18:47
Zarówno u kuzyna na weselu jak i na moim cateringiem zajmowała się ta firma. W obydwóch przypadkach wszyscy byli bardzo zadowoleni, szczególnie mięsko było bardzo smaczne. Szwagrowi tak przypadło ich jedzenie do gustu, że na swoim weselu zdecydował się na ich usługi. Wesele było duże i za niewielką dopłatą na sali pojawił się słodki stół. Szczerze mogę polecić tą firmę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
motokrzych 2012-08-26 21:30:32
no z tego co pamiętam to u mnie w rodzinie mieli 2 wesela i bez zastrzeżeń, niczego nie brakowało, nawet całkiem smaczne jedzenie mieli i efektywne wejście kucharza na salę z tortem :D :D

A nie wiem komu tam nie pasowała ta studniówka w gastronomie, bo ja chodziłem do gastronoma i wszystko było fajnie. Może to konkurencja???

Jak mam polecić, to Savoir Vivre polecam i jeszcze mogę polecić organizację w Orbisie i w impresji, również mi się podobało. W panoramie mieli fajną orkiestrę, ale jedzenie średnie. Więcej nie pomogę:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
boczek 2012-08-27 08:28:21
ja mogę polecić firmę Bob http://cateringbob.pl/ robią super jedzenie i nie drogo. Bardzo mili właściciele a jedzenie pycha.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
tonymashiko 2012-08-27 09:18:48
w weekend byłem na grilowaniu w Sączu i muszę powiedzieć że firma pierwsza klasa pod wzgledem smaku, zresztą co tu dużo mówić fakt ze zajęli pierwsze miejsce mowi sam za siebie, sami zobaczcie jak wyglądal ich stół http://nowysacz.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1518287,mistrzowie-nowego-sacza-w-grillowaniu-zdjecia,id,t.html#571627b87dacc8cd,1,3,4
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
malinowa 2012-08-27 14:15:14
Ja powiem tak. Na weselu u mojego brata ponad 2 lata temu, kiedy Pan Ariel wchodził na rynek, wszystko było pysznie, tanio, starannie. Rok temu, na weselu u sąsiada była jego ekipa, ale szefową była jakaś kobieta, nie on osobiście. I nic nie było w porządku, a na dodatek kelnerzy o godzinie 23 w poprawiny odpuścili i o północy wyszli nie sprzątając pustych stołów w ogóle!
Moja rada - jak wiadomo Ariel ekip ma kilka, ale jeśli ktoś wybiera Savoir Vivre to niech wprost powie, że chce ekipę, gdzie szefuje Ariel osobiście. Każda inna jego ekipa nic nie jest warta.
Ale to tylko moja prywatna opinia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
MalaMi33 2012-08-27 15:15:56
Firma PTYS z sowlin na komunii córki mojej siostry wzielismy ich... jedzenie przepyszne obsluga wzorowa kucharki prze super.... Maja ze soba wszystko (garnki talerze sztucce szklanki, dekoracje, lodowki jak trzeba a nawet mopa scierki itd itd...) jednym slowem powiedziec im tylko co maja upiec i ugotowac i wpuscic do pomieszczenia a oni zadbaja zupełnie o wszystko... nawet o najmniejsze szczegoły...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Catering Savoire Vivre
peppa 2013-08-05 20:53:57
Dziękuję serdecznie za polecenie Pana Kasińskiego. Rewelacja. Opanował perfekcyjnie 150 osób:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in