21°   dziś 21°   jutro
Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola
1994

Tematy archiwalne

CAŁĄ NOC PSY SZCZEKAŁY.....

111ksiadz 2010-05-11 15:50:45
całą noc nie mogłem spać. A to po cukrowym liście Jarusia do kochanych braci moskali. Od razu małe PISiorki zaczęły odszczekiwać spiskowe teorie z przed miesiąca.Ale ja czekam Państwo:candy,PIS,nowaoferta,PhoEniX,znany,amiqa i im podobni na-UJADANIE.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CAŁĄ NOC PSY SZCZEKAŁY.....
piotrlimano 2010-05-11 15:54:09
Jegomość-też bym posłuchał tego koncertu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CAŁĄ NOC PSY SZCZEKAŁY.....
111ksiadz 2010-05-11 16:03:26
Spoko,limano-to są wszystko ludzie honoru,więc myślę,że to ujadanie usłyszę-może nie na pewno.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CAŁĄ NOC PSY SZCZEKAŁY.....
PhoEniX 2010-05-12 13:47:05
hehe :) widzę żę PhoEniX`owa osoba zaczyna być dostrzegana w świecie dyskusji limanowskich o polityce. Przewielebny księżulku111 po pierwsze (sama ta wypowiedź świadczy o Tobie) dziękujemy CZŁOWIEKU za porównanie nas do psów ... i jeszcze ironia o ludziach honoru - a zaskoczę Cie i nie będę pisał nic na Twój temat. A utożsamianie mnie z PIS-em po jednej wypowiedzi atakującej (może to za dużo powiedziane) Skorpiona, a nie wychwalanie PIS-u, jest chyba jakimś Twoim błędem :) Czasem warto poczytać dokładnie i uważnie to co chce się skomentować :) A więc życzę powodzenia (...) - obiecałem ze w tej wypowiedzi nic na Przewielebnego nie będzie napisane - i czytaj text ze zrozumieniem :D pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CAŁĄ NOC PSY SZCZEKAŁY.....
111ksiadz 2010-05-12 15:18:59
PhoEniX-nie było mają intencją porównywanie Kogokolwiek do psów(przenośnia),gdy Cię obraziłem-przepraszam.Chodziło o"odszczekanie" spiskowych teorii z ostatniego miesiąca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CAŁĄ NOC PSY SZCZEKAŁY.....
PhoEniX 2010-05-12 16:13:07
więc odszczekałem swoje :) a obrażać się nie mam zamiaru przecież :) pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CAŁĄ NOC PSY SZCZEKAŁY.....
111ksiadz 2010-05-12 16:51:19
Ja stary moher,aż się głupio poczułem.Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: CAŁĄ NOC PSY SZCZEKAŁY.....
PhoEniX 2010-05-12 22:41:11
hehe :) przynajmniej z Tobą można się widać jakoś dogadać - bo są osoby na tym forum, które albo mają świadomość ze swojej głupoty, ale w niej tkwią w zaparte, albo nie mają o tym pojęcia i są niereformowalni całkowicie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in