10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1205

Hyde Park

bUzzOdrOm :)

P36 2013-02-07 14:18:43
mam pewien pomysł na nowy buzodrom...:
wydzierżawić na kawiarnię/herbaciarnię (lub zrobić to powiatowym ale państwowe zawsze gorzej działa?) i zaznaczyć w umowie, że np. co miesiąc (co 2 tygodnie) inna gmina powiatu (miasta też) w ramach promocji przygotowuje przekąski regionalne wcześniej ustalone z prowadzącym (koła gosp. wiejsk., kluby seniora, inne organizacje...) i zunifikowane plansze na swój temat + jakaś niespodzianka + zmieniająca się nazwa lokalu (np. "kawiarnia tymbarska", "kawiarnia słopnicka", "kawiarnia mszańska" itd. a ogólna nazwa np. "buzodrom"... pomysł można rozwijać "w nieskończoność", klient przyjdzie czy to miejscowy czy to przyjezdny a przy okazji dostanie informację turystyczną nt. części powiatu...
- rozpędziłem się ...a nie wiem czy tam jest np. kibel... bo beż kibla cały pomysł jest do d... ;))))
- co myślicie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bUzzOdrOm :)
AwM 2013-02-07 14:41:07
Mi się pomysł podoba :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bUzzOdrOm :)
P36 2013-02-10 14:58:22
hmmm ;) widzę, że temat wywołujący dyskusję o oszczędzaniu kasy podatników i propozycja dyskusji o skuteczniejszym działaniu urzędów... nie załapały ;) - czy wszyscy tutaj piszący siedzą na ciepłych stołkach w urzędach i boją się, że im ktoś każe pracować zamiast komentować na limanowa.in i pasjanse w kompie układać...? ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bUzzOdrOm :)
bearchen 2013-02-10 19:13:39
Odgrzewasz stare kotlety.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bUzzOdrOm :)
P36 2013-02-10 20:20:33
aaa no to przepraszam... i na czym stanęło?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bUzzOdrOm :)
konto usunięte 2013-02-20 12:13:28
mi się też podoba .całkiem niezły pomysł:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bUzzOdrOm :)
konto usunięte 2013-02-20 12:13:30
mi się też podoba .całkiem niezły pomysł:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in