12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

BUS PRZEWOZY !!!

IDI 2010-02-21 17:54:05
Hej Maxbus obgadany to teraz kolej na BUS PRZEWOZY!!! (Jerzego Pociechy) Co myślicie o tej firmie? Bo moje zdanie jest bardzo złe o tym przewoźniku jeżdżą jak im się chce wybierają sobie kursy te lepsze do Krakowa a te gorsze opuszczają a na rozkładzie przecież widnieją nie wiadomo, na które można liczyć. W Maxbusie takiej sytuacji za 4 lata jazdy do Krakowa nie miałem, wszystkie kursy te, co na rozkładzie widnieją to jeżdżą w 100 % moim zdaniem ta firma jest godna polecenia i zaufania w przeciwieństwie, do BUS PRZEWOZY, już nie wspomnę jak się pojawi ITD to praktycznie w ogóle nie jeżdżą z Targowej do Krakowa tylko zawracają gdzieś po drodze a MAXBUS jakoś zawsze jeździ wtedy i nie boi się kontroli ITD czy PRZEWOZY mają coś do ukrycia? przed ITD może brak tachografów, w co niektórych samochodach?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
FERDEK 2010-02-21 18:12:24
Jaki pan taki kram.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
odessaxxx 2010-02-21 19:35:57
IDI - TEMAT nie tak dawno walkowany .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
konto usunięte 2010-02-21 20:28:30
moze i walkowany ale nie ROZWALKOWANY :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
konopia 2010-02-21 20:33:18
Szczerze to ani jeden ani drugi "przewoźnik" nie zasługuje na dobre słowo - gryzą się miedzy sobą przez co cierpimy my - pasażerowie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
MAGNUM 2010-02-21 20:42:13
W moim odczuciu lepiej wypada MAXBUS.Szybko zajeżdżam do Krakowa.Przeważnie 1h 30min, a Bus Przewozy to minimum 2h i krew mnie zalewa, jak droga pusta a on 60km/h jedzie...ale to tylko moje zdanie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
zwierzak 2010-02-21 22:25:30
predkosc predkoscia...mialem samochod w naprawie i musialem pare dni jechac busem...masakra! ma jechac nie jedzie, jade kolejnym pytam kierowcy o jakies racjonalne wytlumaczenie. Mowi mi jak by to bylo oczywiste ze ten przeciez nie jezdzi(choc na rozkladzie, ktory dostalem dzien wczesniej jest jak byk ze ma jechac).Jesli juz sie tak zdarzy ze dany kurs kursuje to bron Boze nie na czas...to ze sie spoznia polk godziny jescze zrozumiem, ale tego ze bywa ze jezdzi wczesniej nie bardzo...:/ o dooope rozbic cale przewozy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
adzik 2010-02-21 22:38:50
Ja i tak będę się przy swoim upierał, że na trasie Limanowa - Kraków to najlepiej TELESFOR wypada.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
ats 2010-02-22 09:53:48
Bus przewozy To brud wstyd i ubóstwo mówię tutaj o niektórych busach co jeżdżą po okolicy busy się rozlatują i w ogóle mogli by je jakoś upożądźić bo strasznie brudno i w ogóle
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
konto usunięte 2010-02-22 10:11:18
telesfor ??? to jest dopiero dno !!! kierowcy chamscy !!!! busy ledwo sie kupy trzymaja a cwaniactwo do potegi !!niby odjezdzaja z ogrodowej ale stamtad jedzie 10 min wczesniej i podjezdza pod dworzec pks a moze cos uczknie tam jesczze,moze ktos sie zalapaie na dziki kurs .oczywiscie nie wolno im tego robic wiec jak widza zblizajaca sie ochrone to uciekaja czem predzej .!!!! TELESFOR TO JEDNA WIELKA PARTYZANTKA !!!! NAJWIEKSZE DNO NIE POLECAM !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
konto usunięte 2010-02-22 10:12:33
a co do tego dworca to nie ze slyszania to wiem tylko sam bylem swiadkiem wiec wiem co pisze !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
konto usunięte 2010-02-22 14:02:19
Coś mi się wydaje że większość osób tutaj piszących są to kierowcy obydwóch firm przewozowych :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
konto usunięte 2010-02-22 14:16:34
nie jestm kierowca zadnej z firm .ani nawetkierowca busa .poprostu pisze jak jest .czego sam doswiadczylem .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
atosek 2010-02-22 17:59:57
to jedna sitwa ..!!! zobaczcie jak zmówili sie a propo cen biletów.! ! !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
adzik 2010-02-22 19:22:58
A ja i tak uważam, że telesfor jest bardzo porządną firmą. Nie zdarzyło mi się jeszcze wyrobić złego zdania o nich. POLECAM!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
Currara 2010-02-23 01:27:51
Dziwi mnie przeświadczenie o szybszej podróży do Krakowa Maxbusem :). Może i trasa przez Rybie jest krótsza, ale i tak często zdarza się, że bus z Bus Przewozów dogania Maxbusa w okolicach Łapanowa. Kierowcy Maxbusa celowo jadą wolniej, żeby móc "pozbierać" pasażerów firmy konkurencyjnej w momencie kiedy ich trasy się nakładają. Dla mnie na jedno wychodzi (poza tym, że ludzie pchają się do Maxbusa, bo niby jest szybciej, a w Przewozach więcej wolnej przestrzeni.:)). Na temat Telesfora nie mam zdania, chyba nigdy nie jechałam do Krakowa busami tej firmy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
andzia287 2010-02-23 11:10:29
ani Bus Przewozy, ani Maxbusa nie ma za co chwalić, obydwie firmy są beznadziejne i nie dbaja o swoich pasażerów, chociaż rzeczywiście Maxbus bardziej trzyma się rozkładów,bo Bus Przewozy jeździ jak się kierowcom podoba, i niestety nagminne opuszczają sobie kursy; z dwojga złego, jak już nie mam wyjścia i muszę jechać, wybieram Maxbus, bo mam większą pewność, że pojedzie i dotrę na czas
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
konto usunięte 2010-02-24 19:50:04
W MAXBUSIE zawsze jest niemiłosierny ścisk, ludzie są przewożeni gorzej niż bydło. W BUS-PRZEWOZY są nieuprzejmi kierowcy (szczególnie taki starszy z bródką!). W TELESFORZE panuje potworny brud, aż człowiek boi się czegokolwiek dotknąc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
justynka 2010-02-26 19:42:55
Mam do czynienia z kierowcami z wszystkich tych busów: Bus Przewozy-kierowcy suuuper,a Telesfor szkoda się wypowiadać.. Co do stanu technicznego tych pojazdów,to wszystko widać,nie są to najnowsze maszyny
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
bart1 2010-03-03 16:21:19
Najgorszy jest ten facet z bus przewozy(siwy z bródką) który zawsze żąda legitymacji i na dodatek pali fajki w czasie jazdy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BUS PRZEWOZY !!!
smo 2010-04-01 18:15:24
Jeśli chodzi o tego który jeździ w tygodniu o 18:30 z Krakowa siwego to dla mnie super, bo mi liczy taniej zawsze :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in