22°   dziś 23°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
2168

Wydarzenia

Burmistrz nie odpuszcza - stołówki w szkołach do prywatyzacji?

tutejszy 2011-12-08 19:52:14
Witam, czy komuś coś wiadomo na temat prywatyzacji stołówek w naszych szkołach? Podobno ten nieciekawy temat znowu wrócił. Jeśli tak, to tylko pogratulować,nasz Pan Burmistrz pokazuje jak mu zależy na mieszkańcach Limanowej........
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Burmistrz nie odpuszcza - stołówki w szkołach do prywatyzacji?
berecik 2011-12-08 20:52:27
Niech nie odpuszcza, ja go popieram.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Burmistrz nie odpuszcza - stołówki w szkołach do prywatyzacji?
cogito99 2011-12-08 20:58:29
berecik a co tu do popierania, masz w tym interes czy co? Prywatne stołówki w szkołach oznaczają tak naprawdę koniec stołówek! Bo jak mam dawać dziecku na obiad, który przygotowuje firma pokroju Jackówki to żal pieniędzy i szkoda zdrowia:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Burmistrz nie odpuszcza - stołówki w szkołach do prywatyzacji?
blizniak 2011-12-08 21:14:01
pytanie zasadnicze brzmi: jak to się odbije na najuboższych. Czy to wyliczono. Pozostaną "chemiczne" sklepiki? Oby nie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Burmistrz nie odpuszcza - stołówki w szkołach do prywatyzacji?
colin 2011-12-08 21:54:34
Może Burmistrz otworzy stołówkę w tej nowej galerii...pod PKP która rośnie w oczach.Czy ktoś wie co tam będzie ? Może gabinety B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Burmistrz nie odpuszcza - stołówki w szkołach do prywatyzacji?
Doradca 2011-12-09 00:39:48
Powiedźcie, czy Pan Burmistrz kupił to za wasze pieniądze?.
Kupił dom i buduje gabinety i co nie wolno Mu tego robić?.
A to dlaczego?. Są oświadczenia majątkowe. Czy Pan Burmistrz coś ukrył?. Moim zdaniem nie. Miał pieniądze, kupił i buduje. Ma dla kogo. Podatki z działalności gospodarczej pozostaną w Mieście. Nic tylko się cieszyć. A Wy co na to?. Zwykła zakłamana zazdrość. Gdyby się noga podwinęła byłoby o czym mówić a że sobie radzi to potrzeba umilić życie. I dziwicie się ze Koral się zamknął, że któraś z firm chce się wyprowadzić z Miasta, bo właśnie u nas najlepiej się liczy czyjeś pieniądze i widzi się czyjeś pod lasem a własnego pod nosem trudno dostrzec.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Burmistrz nie odpuszcza - stołówki w szkołach do prywatyzacji?
chlop 2011-12-09 01:40:27
Łej polaczki weźcie się za robotę ,zajmijcie się swoimi sprawami ,a nie cudzymi.Bliźniak i reszta jak chcesz wiedzieć jak to się odbije na najuboższych to idź do burmistrza tam się dowiesz lub nie,a nie słuchać plotów.HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Burmistrz nie odpuszcza - stołówki w szkołach do prywatyzacji?
Sniper 2011-12-09 10:03:19
Ale o co wojna? Nie myślałem, ze kiedyś poprę berecika, ale chłop tym razem ma rację! W orkanie tak jest już od długiego czasu i nikt a nikt nie narzekał, obiady bardzo smacznne, ciepłe, obsługa w porządku. A dla najbiedniejszych tak samo były obiady za darmo i nikt nie zbiedniał. Więc słowa złego na Jackówkę bym nie chciał usłyszeć bo na prawdę dobrze gotują.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Burmistrz nie odpuszcza - stołówki w szkołach do prywatyzacji?
blizniak 2011-12-09 10:03:36
Chłop masz chyba rację a nawet na pewno. Co to znaczy mądrość Ludu. A tak z innej beczki sucho jak pieron. Wnet to bydła nie będzie czym napoić. A i z plonami nie wiadomo jak będzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Burmistrz nie odpuszcza - stołówki w szkołach do prywatyzacji?
znany 2011-12-09 10:49:06
Prywatyzacja stołówek nic nikomu nie przyniesie, bo usługodawca musi mieć zysk i zapłacić podatki, a więc posiłki muszą zdrożeć, cudów nie ma. Podobnie było w szpitalu, też za tego Pana. Sprywatyzowano tam wszelkie towarzyszące usługi, a potem szybciutko się wycofano, bo było drożej i to znacznie i nikt już do tego nie wraca. Jeżeli ktoś o tym jeszcze myśli, to jest to bardzo zły pomysł. Szanowna Rado uczyńcie coś, ale szybko, bo będzie niedługo połowa kadencji, a jest całkiem do ....!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Burmistrz nie odpuszcza - stołówki w szkołach do prywatyzacji?
Sniper 2011-12-09 13:36:31
Znany, a mnie krew zalewa jak słucham takich ludzi jak Ty. Galicja taka wykształcona, ze podstawowych praw ekonomii nie zna. Wszystko by chciała za darmo, zasiłki za nic i mnóstwo innych rzeczy. A później się ciemnota dziwi, ze przychodzi kryzys i gospodarka się wali. Ale nie, zapomniałem, przecież to wszystko wina Tuska.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Burmistrz nie odpuszcza - stołówki w szkołach do prywatyzacji?
dzendzey 2011-12-09 15:00:23
Dziękujemy Panie Doradco za informację odnośnie działalności Pana Burmistrza. Pamiętam, jak zwracałeś mi uwagę na moją pisownię - noga się powija, a nie podwija. pozdrawiam Pana...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Burmistrz nie odpuszcza - stołówki w szkołach do prywatyzacji?
Doradca 2011-12-09 17:32:56
Słowo "powinąć" nie występuje w języku polskim z wyjątkiem tego jednego zwrotu frazeologicznego.
Ale jeżeli Panu to przeszkadza Panie Andrzeju, to niech będzie powinęła za błąd przepraszam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in