22°   dziś 23°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
1994

Tematy archiwalne

brawo Panie Jarosławie Kaczyński!!!

skorpion 2010-09-02 17:18:15
już niedługo stanie się Pan "samotnym jezdzcem" najlepsi się od pana odsuwają a resztę sam pan niszczy [dyktatorska sekta polityczno-religijna PiS]-tak trzymaj skarbusiu!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: brawo Panie Jarosławie Kaczyński!!!
111ksiadz 2010-09-02 19:33:58
Migalski jest następnym,ale nie ostatnim.Dlaczego cicho"siedzi"Zioberko?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: brawo Panie Jarosławie Kaczyński!!!
maxxx 2010-09-02 20:40:12
Co jest skorpion??? kawaler Jarosław nie odwzajemnił uczuć??? To dlatego jesteś taki wściekły.... ale jaja- znaczy numer. ,,,,samotny jeżdziec .xD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: brawo Panie Jarosławie Kaczyński!!!
konto usunięte 2010-09-02 20:52:11
A ciebie skorpion wyrzucili z PISU czy z SOLIDARNOSCI , bo wszystkie artykuły , które piszesz to obrazaja najwiecej PIS , bo tobie nikt nie obraza PO , choc jest za co gnoi obrazac , bo POLSKE DO DNA DOPROWADZA ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: brawo Panie Jarosławie Kaczyński!!!
skorpion 2010-09-03 09:32:17
nie jestem żadnym zwolennikiem PO ani PiSu ,po prostu żyję kilkadziesiąt lat i mam otwarte oczy [lubiłem E.Gierka pracowałem wtedy w kopalni Jastrzębie] dalej dopowiedz sobie sam-Jarek nigdy nie pracował i dlatego mnie wk.....wia nierób Kim ir Dżarosław!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: brawo Panie Jarosławie Kaczyński!!!
konto usunięte 2010-09-03 10:25:02
Mogłes sie ustawic jak on , to bys nie musiał robic jak mrówka , a tak to rób na polityków...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: brawo Panie Jarosławie Kaczyński!!!
maxxx 2010-09-04 10:42:57
Trzeba było się uczyć. Tylko Jarek cie wk...? Przecież mnóstwo jest takich nierobów jak on..No i podstawowe pytanie ;czemu na twoich problemach cierpi cały portal. hm??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in