17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Brama garażowa , segmentowa otwierana na pilota - górna 4,5 tyś u BOGDANSKIEGO z montażem to dużo??? Polecacie kogoś jeszcze??

boziw 2016-03-14 10:26:48
czy ktoś mi poleci jeszcze jakąś dobrą firmę która wykonuje takie bramy z montażem??? może jakąś tańszą??:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Brama garażowa , segmentowa otwierana na pilota - górna 4,5 tyś u BOGDANSKIEGO z montażem to dużo??? Polecacie kogoś jeszcze??
Shell 2016-03-15 11:34:21
To Ci krzyknęli cenę masakra my zamawialiśmy bramę Wisniewskiego koło ORLENU zaraz koło myjni Firma Monolit w tamtym roku we wrzesniu i płacilismy 3,20 z montarzem dwa piloty czekaliśmy 3 tyg także Tobie wyskoczyli z ceną niezle
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Brama garażowa , segmentowa otwierana na pilota - górna 4,5 tyś u BOGDANSKIEGO z montażem to dużo??? Polecacie kogoś jeszcze??
boziw 2016-03-15 22:32:13
dziękuję za odpowiedz!! spróbujemy tam podjechać i zrobimy kolejną wycenę!! mi też się wydawało dużo!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Brama garażowa , segmentowa otwierana na pilota - górna 4,5 tyś u BOGDANSKIEGO z montażem to dużo??? Polecacie kogoś jeszcze??
pikachu 2016-03-21 18:17:38
zadzwon do mnie 600 617 814 mam bramy panelowe firmy ryterna tansza od wisniewskiego a ten sam produkt z wszystkimi certyfikatami plus montaz gratis :) podjade z wzornikiem i oferta :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in