Baner
14°   dziś 14°   jutro
Niedziela, 12 maja Achilles, Joanna, Dominik, Pankracy
1994

Tematy archiwalne

bojkot limanowskich stacji paliw

new 2010-08-25 09:20:40
Witam. Mam propozycję aby zorganizować bojkot limanowskich stacji benzynowych. ceny na "naszych" stacjach są wyższe średnio o 25gr/l w porównaniu ze stacjami w Krakowie np. ul. Wielicka, Nowohucka. można przez jakiś czas bojkotować pojedyncze stacje co wymusi na niech obniżenie ceny i konkurencje - teraz panuje zmowa cenowa. Czekam na opinie i jakieś pomysły.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
konto usunięte 2010-08-25 10:20:30
lepiej ciut drożej ale za to bez wody niż taniej a z wodą ;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
new 2010-08-25 10:25:10
Podając porównanie mówiłem o stacjach firmowych (na których sam tankuję i wiem że nie jest to chrzczone paliwo), i skąd wiesz, że nie płacisz drożej za paliwo z wodą w Limanowej???.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
konto usunięte 2010-08-25 10:33:57
z zasady nie tankuję w Limanowej bo jak wspomniałeś jest drożej lecz ostatnio musiałem to zrobić, zatankowałem najtańszą ropę, po której auto lepiej jeździło, przyspieszało, było dynamiczniejsze niż po odpowiedniku zatankowanym na stacji "markowej" w nie Limanowej. Lecz nie mogę kategorycznie napisać, czy w Limanowej jest chrzczone czy nie bo tankuję tutaj rzadko ale po zatankowaniu zawsze było wszystko w porządku, w zimie też nie zamarzało ;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
111ksiadz 2010-08-25 10:57:38
W Limanowej tankuję raz do roku,koło Wielkanocy.Paliwo jest średnio droższe o 20-40gr.Leje w Polsce,robię około 40tyś.rocznie,a przykro powiedzieć moja lubi spalić-policzcie sobie jakie oszczędności w ciągu roku.Popieram new-a.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
anonim123 2010-08-25 11:25:38
Wczoraj tankowałem samochód w Katowicach , cena ON VERWA NA ORLENIA 4.19 normalnie szok...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
konto usunięte 2010-08-25 11:54:47
hmmm a ja mam jeszcze pełny bak ... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
cyceron1 2010-08-25 11:58:03
szkodaze nie mozna zrobic cos na podobe cudy w kanie galilejskiej tylko ze z wody benzyne :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
SnoozE 2010-08-25 12:44:31
Temat zmowy cenowej juz kiedys slyszalem. Pytanie co mozna z tym zrobic ? A co do zawartosci paliwa w paliwie ;-) kiedys byly kontrole i wyszlo ze jedna z naszych stacji miala paliwo odbiegajace od normy. Gdzies nawet lista w necie byla ... Tyle ze teraz bys sie jakies swieze testy przydaly :) Robaczku drogi to w koncu Ty z naszej czy nie naszej okolicy ?:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
konto usunięte 2010-08-25 15:52:12
anonim123, ja tak reaguję jak przyjadę do Limanowej, normalnie szok jakie ceny ;-) ale jak pisałem przynajmniej nie dolewają dziadostwa w większych ilościach ;-). Mi w ostatnim miesiącu zdarzyło się raz zatankować z wodą ale jak pisałem, nie w Limanowej, ale do golfów TDI to możecie tankować tą rzepakową ropę, ona to chyba za 2,5 czy 3 złote jest ;-) nie pamiętam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
MAGNUM 2010-08-25 21:33:41
qupa..do TDI byle co nie wlejesz,bo możesz silnik zepsuć..takie syfy to możesz lać do "czystego" diesla..wlejesz opału i pojedzie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
harnas19777 2010-08-25 22:56:41
Golf nawet na wodzie albo na oparach jedzie. Tak słyszałem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
anonim123 2010-08-26 00:25:52
"qupa" jeśli zalał byś jakiegoś dziadostwa z wodą i jakimś syfem do passata lub golfa na pompowtryskach to nie było by to przyjemne dla twojego portfela:) No ale na tych lepszych stacjach jest droga ale za to czuć róznice po samochodzie jest bardziej dynamiczny i lepiej przyśpiesza niż na paliwie z jakiegoś Lotosa lub Petrochemi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
anonim123 2010-08-26 00:27:16
harnas18777 to co słyszałeś nie zawsze jest prawdą , możesz mi powiedzieć od kiedykolwiek autem można jeżdzic na wodzie ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
SnoozE 2010-08-26 00:54:45
mozna jezdzic na wodzie ale jak wiesz jak to zrobic. I to tez nie na czystej tylko cos z para wodna chiba ... zreszta ja sie nie znam na tym :) Jak przerobisz tak silnik to wtedy jest mniejsze spalanie. Pogoogluj to cos znajdziesz ziąą
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
new 2010-08-26 10:57:30
to nie jest temat dotyczący silników diesla. Widzę, że nic się w tej Limanowej nie da zorganizować. Ale ja tu nie będę tankował. SZKODA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
anonim123 2010-08-26 18:33:33
new może mi powiedzieć co masz na myśli "zorganizować bojkot" ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
SnoozE 2010-08-26 20:36:41
Na tym forum sa chyba dorosli ludzie ktorzy posiadaja pewna wyobraznie ... wiec jak wy chcecie bojkotowac ? Tzn userzy forum i ich rodziny maja nie tankowac w Limanowej ? Obawiam sie ze to za malo ... Jak chcecie cos z tym 4real zrobic to polecam Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ... over&out
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
konto usunięte 2010-08-27 07:52:37
Widzę, że większość powinna nauczyć się czytać ze zrozumieniem ( AD. dwa powyższe posty) Wyraźne new napisał że można pojedynczo wybierać stację na których nie będzie się tankowało przez jakiś czas (np 7 dni). będzie ona zmuszona do obniżki ceny. Ja przyłączam się do NEW tylko niech ktoś powie co i kiedy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
SnoozE 2010-08-27 16:23:14
kiteworld obudz sie se snu marzen takie cos nie wyjdzie chyba ze zrobicie happening + ulotki itp. Inaczej informacja nie dojdzie ... a nawet jak dojdzie jaki odsetek ludzi was poslucha. Od takich spraw jest urzad o ktorym pisalem wyzej wiec lepiej Ty naucz sie czytac ze zrozumieniem a nie wymyslac akcje ktore nie maja racji bytu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bojkot limanowskich stacji paliw
konto usunięte 2010-08-30 11:26:39
SnoozE jesteś zbyt płytki, żeby z tobą polemizować. A wnioskuję to na podstawie twoich postów, które przeczytałem ze zrozumieniem i przemyśleniem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in