10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

+Bliski koniec "ojca dyrektora [grzybka} Rydzyka+++

skorpion 2010-06-28 05:51:36
-wczoraj w Nowym Sączu prosił swoich wyznawców--ZACZNIJCIE W KOŃCU "MYŚLEĆ" idżcie do wyborów --nareszcie ciemny lud zacznie myśleć i burżuj Rydzyk wyląduje gdzieś na Podlesiu jako wikary---ładnie powiedział o swoich wyznawcach z Małopolski [zacznijcie myśleć] z tych jego słów wynika jedno -głosujących na Jarka uważa za bezmózgowców-gratuluję wszystkim którzy TRwają!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Bliski koniec "ojca dyrektora [grzybka} Rydzyka+++
loleklima 2010-06-28 07:21:31
księża na księżyc..... o sorry 111ksiądz....;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Bliski koniec "ojca dyrektora [grzybka} Rydzyka+++
111ksiadz 2010-06-28 10:24:03
Lolek-grabisz sobie,a co do tematu-każdy otrzymuje na co zasługuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Bliski koniec "ojca dyrektora [grzybka} Rydzyka+++
dionelwa 2010-06-28 12:10:50
Mam nadzieje iż wylądujesz tam z nim. Jeśli Skorpion stworzysz tele miejsc pracy i dasz takiej rzeszy chleb to to nie mam nic przeciwko. Ma gość pomysł na życie może b....g mu dał taką drogę. To że jesteś pies ogrodnika to już wiemy ale daj innym pracować - może jego ideologia nie jest najlepsza lecz dzięki niemu ktoś żyje i myślę że wiecej robi dobrego niż nie dobrego. Ty paplając cały czas robisz więcej szkody niż on paplając przez radio czy tv. Bo ty nie dajesz na cele charytytatywne nie dajesz ludziom pracy.i nie martwisz się o nikogo po za swoim końcem nosa - a on wszystko robi żeby utrzymać to co ma i zrobić coś więcej . Sprubuj jak on ??? Dogodzić wszystkim żeby każdy mówił o nim dobrze . Sprubuj pisać posty żeby każdemu się podobały. żyj tak żeby każdemu się podobało.A skoro jesteś takim patriotą to nie pytaj co polska zrobi dla ciebie tylko zrób sam coś dla niej !!!! ps.Nie bronię rydzyka - jego postać i osobobowość mi sie nie podoba. Ale umiem spojrzeć obiektywnie - Drogi Skorpionie. Może i ty sprubuj. ?????????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Bliski koniec "ojca dyrektora [grzybka} Rydzyka+++
111ksiadz 2010-06-28 14:34:22
skorpion,ani mój brat ani swat,ale będę go bronił,chociaż myślę że on jest w stanie sam się obronić.Może jest troszkę"turkuś podjadek"ale żeby się coś zmieniło trzeba więcej takich.Dionelwa-masz troszkę krótka pamięć,kto i na co wycyganił od starszych ludzi świadectwa NFI? Najlepszym przykładem jest moja teściowa-zacna kobieta...to radio jest takie dobre,mogę się z nimi modlić(nie chodzi sama),ale moje dziecko nie mogę już słuchać tego szatana.Już ktoś na tym portalu napisał..Ojciec Dyrektor to szkoła antysemityzmu i nienawiści do tych którzy myślą inaczej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Bliski koniec "ojca dyrektora [grzybka} Rydzyka+++
konto usunięte 2010-06-28 15:14:18
dionelwa myślę podobnie jak Ty przecież on nic nikomu złego nie robi nikt nie ma obowiązku płacic na to radio ,kto chce ten daje . podatki musimy płacić a rządzący jeżdżą super samochodami wypłaty też mają niezłe a nie wiem czy tak dużo robią dla Polski . media czepiają się Rydzyka a co niektórzy po prostu papugują
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Bliski koniec "ojca dyrektora [grzybka} Rydzyka+++
111ksiadz 2010-06-28 15:27:57
Rak-opanuj się!Maybach to nie Syrenka!...nic nikomu złego nie robi?-przeczytaj uważnie wcześniej!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Bliski koniec "ojca dyrektora [grzybka} Rydzyka+++
zdrajca 2010-06-28 16:36:27
Przecież w tym kraju nic się nie zmieniło, za nieboszczki PZPR jak dałeś w łapę to sekretarz dawał k....ie pracę głównego inżyniera bo w rubryce zawód kazał napisać inżynier darożny a dzisiaj dasz 50 000,zł. masz witraż w kościele a płacisz co miesiąc czynsz dla biskupów to bez pytania Piotra śpisz za drzwiami do raju, a tam chce być każdy bez ponoszenia odpowiedzialność za to co robi,bo zapłacił i musi być święty tak jak by sukienkowi to mogli załatwić, lepiej byłoby dać te pieniądze menelowi to byłby lepszy pożytek z tego.Do puki ludzie nie zaczną myśleć i ponosić odpowiedzialności za to co robią i zamiast tych w czarnych sukienka bezwolnie słuchać i dawać się doić,i gdy nie wezmą swego życia we własne ręce to nic z tego kraju nie będzie.Kler zawsze był przeciwko logicznemu myśleniu, a za ciemnotą. Bo to jest rozmowa między Panem, Wójtem i P L E B A N E M nikt nie podcina gałęzi na której siedzi, a ryby łowi się najlepiej w mętnej wodzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Bliski koniec "ojca dyrektora [grzybka} Rydzyka+++
dionelwa 2010-06-29 08:06:00
no pięknie - się temat rozwinoł. Co ciekawsze z kazdą wypowiedzią się jakoś zgadzam.Lecz Nikt nie każe słuchać tego radia oglądać TV nikt nie każe płacić.Może i złym/dobrym człowiekiem on jest nie mi osądzać go i jego myślenia.Wiem ile osób dzięki niemu ma co włożyć do garczka. I choćby pracownicy maybach -a mają premie za sprzedaż samochodu.ale są jeszcze ludzie po budowach i z obsługi radia i Tv proponuje wpisac w goo...le inwestycje ojca rydzyka i poczytać - on nie kilku ludziom daje pracę !!??@#$%&* a jego myślenie mnie g.interesuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Bliski koniec "ojca dyrektora [grzybka} Rydzyka+++
111ksiadz 2010-06-29 09:23:39
dionelwa-cuchnie mnie tu demagogią.Ojciec Dyrektor jest:1.kapłanem 2.osobą publiczną 3.właścicielem interesu.ad.1-i radio i telewizja są znakomite,ale oprócz modlitwy i miłości gości tam nienawiść.ad.2co powiesz o antysemityzmie,ubliżaniu(np:śp.Prezydentowej)ad.3demagogia do potęgi-daje pracę(znam wielu czerwonych s....którzy też dają pracę)bez łaski-oni dają mu kasę i dochód.Interes się kręci.Tylko interes nie na jednakowych zasadach dla wszystkich.Dotacje państwowe,dotacje od spółek(często z łamaniem prawa)no i strzyżenie owieczek-....nikt nie każe płacić? a kto wysyła gotowe blankiety do wpłaty? Masz rację,nikt nie każe-od kazania jest ksiądz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in