14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1203

Hyde Park

Biuro Tesco

Pyku 2011-12-14 14:09:49
tak jak w temacie jak z tym biurem Tesco kiedy ono będzie otwarte może już jest otwarte może ktoś wie więcej coś na ten temat ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biuro Tesco
brunetka 2011-12-14 15:44:24
byłam w PUP no i pan powiedział mi, że informacje podane przez ten portal (limanowa.in) jest błędna. Biuro czynne będzie dopiero od połowy stycznia gdzieś koło tego ale inwestor jeszcze się do urzędu nie zgłosił w tej sprawie. Także pytać w UP w styczniu po połowie.
Pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biuro Tesco
konto usunięte 2011-12-15 16:55:05
Z ciekawości zadzwoniłem na infolinie Tesco(na dzień doby banan na twarzy bo automatyczna sekretarka ma głos IVO/IVONY hehe) z zapytaniem o prace i to biuro Tesco w Limanowej. Pani grzecznym i spokojnym głosem bez chwili zastanowienia poinformowała mnie iż nie mają żadnych informacji na chwile obecną o takim biurze oraz o pracy. Oferty będą dostępne na stronie Tesco w dziale praca/kariera - ogłoszenia pracy. Tyle się dowiedziałem.
Takie info :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biuro Tesco
top 2011-12-17 00:29:06
Rozmawiałem wczoraj z właścicielem gruntu na którym powstaje Tesco, potwierdził on informację o biurze, które miało powstać 15 grudnia, ale dodaje, że on za rekrutacje nie jest odpowiedzialny.
Z tego co wiem, to w tym tygodniu takie biuro powstało w Sowlinach, tyle, że wczoraj jeszcze nie było otwarte.
Wysłałem maila do rzecznika Tesco w tej sprawie, ale na razie odzewu nie ma (jedyny kontakt z rzecznikiem jest właśnie poprzez maila).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biuro Tesco
1234567 2011-12-17 09:46:23
przy wejściu do Hurtowni Łożysk w Sowlinach jest informacja, że biuro Tesco będzie otwarte w tym budynku od 2 styczia 2012 r.Wejście oznakowane strzałkami!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biuro Tesco
1234567 2011-12-17 10:01:55
dla pewności proszę sprawdzic. POWODZENIA w załatwieniu sprawy!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biuro Tesco
konto usunięte 2011-12-19 15:14:56
Jak już to na kartce pisze od 3ciego stycznia w ramach ścisłości.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biuro Tesco
konto usunięte 2011-12-31 14:10:43
W urzędzie pracy w ogłoszeniach piszą, że Tesco poszukuje magazynierów, sprzedawców-kasjerów z doświadczeniem. Znowu lipa, ludzie bez doświadczenia nie mają szans na zatrudnienie. A na stronach Tesco wyraźnie piszą, że osoby niepełnosprawne i bez doświadczenia są mile widziane u nich do pracy. FAŁSZ I OBŁUDA !!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biuro Tesco
konto usunięte 2011-12-31 17:32:38
Logon trochę optymizmu. Wiadomo że każdy pracodawca woli kogoś z doświadczeniem. Myślę że jak nie będzie ludzi to będą brać bez doświadczenia. Jeśli podejdziesz do tego że Cie nie przyjmą i nie spróbujesz to się nie przekonasz.
PS
Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in