Baner
16°   dziś 16°   jutro
Czwartek, 09 maja Bożydar, Grzegorz, Karolina, Karol, Katarzyna
4272

Porady

biuro rachunkowe/ksiegowy niedrogi

buba13 2013-03-12 12:12:47
Witam,zna ktos może niedrogiego księgowego lub biuro rachunkowe lub po prostu osobę która sie na tym zna?Zakładam właśnie działalnosc i na poczatku będę potrzebować pomocy,prosze o pomoc badź ew.namiary.
Z góry dzięki!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biuro rachunkowe/ksiegowy niedrogi
mari 2013-03-12 12:44:16
Fis-kuz na Kopernika (budynek PKO BP). To dość duże biuro, i mają doświadczenie także w nietypowych sprawach. Złe doświadczenie mam z biurem na Rynku (koło fryzjera ReniMax), na Ogrodowej i obok Komornika (M.B. Bolesnej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biuro rachunkowe/ksiegowy niedrogi
buba13 2013-03-12 13:09:12
mari- dzięki za odp,a mogę wiedzieć jakie sa ich ceny(Fis-kuz)?np zus ,odliczanie składek od podatku itp
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biuro rachunkowe/ksiegowy niedrogi
konto usunięte 2013-03-12 15:02:19
ja korzystam z usług FIZ-KUZ porfesjonalna i miła obsługa, ale ceny nie najniższe, jednak myśle że ich doświadczenie i pomoc jest tego warta
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biuro rachunkowe/ksiegowy niedrogi
monte 2013-03-12 18:16:31 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biuro rachunkowe/ksiegowy niedrogi
nw1 2013-03-12 19:52:51
na ul. M. B. Bolesnej tam gdzie dawniej był plastuś są 2 biura, można porównać ceny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biuro rachunkowe/ksiegowy niedrogi
konto usunięte 2013-03-15 10:13:56
biuro Pana Pawła Odziomka-fachowa i miła obsługa. Ceny ustalane indywidualnie z każdym klientem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biuro rachunkowe/ksiegowy niedrogi
tet300 2013-03-17 21:39:43
Wiesz co bardzo dokładnie musisz zbadać lokalny rynek -klientów i konkurencję . Bardzo łatwo się przeliczyć ale jeśli się uda tak, że po roku działalności zostają jakieś pieniążki to jest bardzo dobrze. Warto inwestować pieniądze w reklamę i fajną stroną internetową choćby taką jak biuro rachunkowe w Dębicy: http://www.centrum-rachunkowo-podatkowe.pl/ Głowa do góry i trzymam kciuki!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in