Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
4271

Porady

Bilet miesięczny

imy 2012-05-31 07:20:53
Witam może ktoś z Was mi pomoże. :) Chciała bym kupić bilet miesięczny Max-bus trasa Lwa-Krk. Gdzie w tym celu musze się udać? Czy bilet można miec np od środka miesiąca?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilet miesięczny
manga 2012-05-31 08:07:38
z tego, co wiem, to miesięczny zamawia się pod koniec miesiąca i trzeba go odebrać do 2-giego dnia danego miesiąca- tak przynajmniej pisze w busach.
a bilety zdaje się zamawia się u kierowców, ale to najlepiej zapytać u źródła, kiedy będziesz jechać ;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilet miesięczny
ramiramik 2012-05-31 19:29:26
A ile tai bilet miesięczny kosztuje??? Dużo jest takich osób co dojeżdzają do pracy codziennie z Lim do Krakowa?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilet miesięczny
mobilek2000 2012-09-30 13:59:49
Możesz kupić w środku miesiąca jednak zapłacisz za niego tyle co za cały miesiąc. Osobiście nie znam nikogo kto jeździ codziennie do krk. Ale musisz się spodziewać dużej 3cyfrowej sumki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilet miesięczny
mobilek2000 2012-09-30 14:01:57
Możesz wziąć od kierowcy kartke która trzeba wypelnic(przystanek na ktorym wsiadasz, na ktorym wysiadasz dane osobowe) albo po prostu sama to napisz i daj kierowcy. Pozdrawiam. Daj znać jaki ksozt takiego biletu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilet miesięczny
truskawka321 2012-10-02 13:42:16
Jest wiele osób dojezdzajacych do krakowa do pracy, słyszalam ze duzo np pielegniarek. Wystarczy sie wybrac busem po 5 rano :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilet miesięczny
M44 2012-10-02 15:17:24
odnosnie miesięcznego . to do kierowcy on daje karte na której składasz zamowienie czyli wystarczy wypelnic do tego ewentualnie xero legitymacji itp.. i potem odbierasz u kierowcy najlepiej sie dogadac z tym co złozyłas zamowienie przewaznie bilety sa na 2 dzien ja w wrzesniu zamowiłem okolo 5 wrzesnia i nikt mi problemów nie robił . bilet na trasie lim-ns 92 zl z wliczona karta magnetyczna która jest juz twoja (ulga studencka ). a odnosnie ceny http://www.maxbus.com.pl/ zadzwon dowiedz sie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in