12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1205

Hyde Park

Bilard w Limanowej

Fredalert 2011-11-13 16:48:45
Czy można gdzieś w L-wej jeszcze pograć w bilarda? Bo zauważyłem ostatnio, że w "murowanej" jakieś zmiany a chyba tylko tam była możliwość.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
djdeejay 2011-11-13 17:58:11
Zajazd Mogielica w Jurkowie. Ja tam często jestem - dobra kuchnia i bilard :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
konto usunięte 2011-11-13 19:21:42
W Zbóju;p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
Limanowianka11 2011-11-13 19:30:46
Noo wlasnie w Limanowej to jedynie w "Gospodzie Zbojnickiej" jest bilard... A fajnie sie tam gra. Przyjdzie a sie przekonacie sami ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
rybol 2011-12-06 10:07:40
w Dobrej na Zajeździe . JEST TAM SUPER! POLECAM:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
terorist 2011-12-07 02:02:18
A czy wy umiecie czytać? Pytanie brzmi czy w Limanowej można, a nie czy w wioskach leżących nieopodal Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
ian 2011-12-12 21:19:50
W okolicznych wioskach jest zdecydowanie więcej stołów bilardowych niż w wielkim mieście limanowa:) o co z resztą nie trudno bo w limanowej jest jeden stół i to kiepski
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
EFEKT 2013-09-15 18:18:24
Trochę stary temat , ale ostatnio sam trafiłem na to forum bo szukałem jakiegoś info i schodziłem całą Limanową ze znajomymi z Krakowa żeby zagrać gdzieś w bilard lub kręgle. Pojechaliśmy na basen a tam mówią że o 22 zamykają (porażka) , potem trafiliśmy do Zbója ale tam towarzystwo chwiejących się dziadków nas odstraszyło i tuż obok dowiedzieliśmy się ,że otwarto jakiś nowy Pub MANHATTAN czy jakoś tak w którym jest bilard , weszliśmy i jak na Limanową to lokal I klasa, nie ma tam w sumie dużo miejsca , ale przynajmniej można na spokojnie zagrać w Bilard-dyszkę za godzinę na stolę 7 albo 8F z kamiennej płyty ,przy okazji wypiliśmy wypasione drinki i można swobodnie puścić sobie dymek bo tam gdzie jest bilard również jest wyznaczone miejsce dla palaczy. W końcu w Limanowej otwarto knajpę na poziomie do której można zaprosić znajomych z większych miast i się wstydzić że nie ma gdzie z nimi wyjść ! GRATULACJE !!! Bo tego na prawdę tu brakowało !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
konto usunięte 2013-09-15 20:59:12
A co za problem kupić sobie stół i grać np. w piwnicy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
eMCntrl 2013-09-17 07:51:08
widze, ze autoreklama na tym forum jest dalej na propsie ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
rejestrator 2013-09-17 08:16:37
Dokładnie..żal trochę bo knajpa powinna bronić się sama...autor tekstu pojechał "W końcu w Limanowej otwarto knajpę na poziomie do której można zaprosić znajomych z większych miast i się wstydzić że nie ma gdzie z nimi wyjść !" Ty chyba knajpy na poziomie człowieku nie widziałeś,pisze że można spokojnie puścić dymka itd. a ja pytam jaki to poziom??? jeszcze automatu do gier hazardowych brakuje i 5 "moresów" obok niego :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
saleen22 2013-09-17 09:29:10
@wislak ty dalej szukasz ,,,to moze ty sobie kup i bedziesz sam gral ze soba,,,,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
EFEKT 2013-09-18 00:50:39
Masakra jaki Ty rejestrator płytki jesteś !!! Chciałem być pomocny dla innych bo sam szukałem i dodałem info na temat bilardu. Prawdopodobnie w życiu przerobiłem więcej knajp niż Ty bo przeniosłem się z Katowic na studia do Krakowa i mi osobiście wraz ze znajomymi się podobało i zdania po pierwszym razie nie zmienię bo nie jest to kolejna pizzeria z której wychodzi się przesiąkniętym frytkami i olejem tylko PUB - czego w odróżnieniu do innych miast brakowało!!! Akurat już wyjechałem ale na pewno jak zjadę na któryś weekend to chętnie tam wrócę. A Tobie jak się tam nie podoba lub masz jakieś uprzedzenia bo masz się za jakiegoś burżuja to tam nie chodź lub nie rób antyreklamy innym . Ps. Mores to też człowiek - a pisząc takiego typu teksty zniżasz się poniekąd do ich niskiego poziomu..to tak na marginesie . Pozdrawiam Tomek
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
rejestrator 2013-09-18 01:11:55
No tak każde Twoje słowo świadczy zapewne o dużym doświadczeniu jakie posiadasz w branży gastronomicznej...:D Niestety nie gramy w tej samej lidze...>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
EFEKT 2013-09-18 11:53:13
Dla Twojej informacji nie mam żadnego doświadczenia z gastronomią ani tym bardziej z tym lokalem gdyż nie chodziłem do zawodówki , ani do gastronoma !!! Chodziłem do Orkana i jestem studentem politechniki. Szkoda czasu na głupie komentarze,chyba że nie masz nic lepszego do roboty..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
M44 2013-09-18 12:42:38
MANHATTAN PUB Limanowa ul.Księdza Kowalskiego . tam jest bilard z tego co mi wiadomo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
NULKA805 2013-09-20 22:56:24
Reklama byc musi :P to już chyba druga na forum L-wa:P , jeszcze mapke doczepić i kiela :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
rejestrator 2013-09-21 00:29:54
no ta reklamowana knajpa generalnie jest słaba..byłem i widziałem wypiłem i nie zjadłem bo nic nie mieli:( więc jedynie taka reklama pozostaje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
bearchen 2013-09-21 02:09:01
@rejestrator
Odnosze wrazenie, ze bardzo Ci zalezy na tym, aby przedstawic ten pub w jak najgorszym swietle i to z kazdej strony.
Jezeli Ci sie nie podobalo to poprostu nie chodz tam drugi raz. Nie zniechecaj ludzi w ten sposob, ktorzy jeszcze tam nie byli. Niech przekonaja sie sami czy warto czy tez nie.
Nie rozumiem takich ludzi. I rowniez nie rozumiem tego, ze piszac o czyms pozytywnie od razu musze byc wlascicielem, przyjacielem wlasciciela itp...Jakimi wy dziwnymi ludzie kategoriami myslicie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
MANHATTAN 2013-09-21 06:50:05
Drogi Panie "Rejestrator" bardzo nam przykro że nie sprostaliśmy Pańskim oczekiwaniom.
Nie jesteśmy żadną restauracją tylko PUBem czego Pan chyba nie rozróżnia(LUB PRAWDOPODOBNIE JEST PAN Z KONKURENCJI KTÓRA PRÓBUJĘ NAM ZROBIĆ TYLKO NA ZŁOŚĆ GDYŻ DZIWNYM ZBIEGIEM OKOLICZNOŚCI ZAŁOŻYŁ PAN KONTO NA PORTALU ZARAZ PO NASZYM OTWARCIU LOKALU. Jeśli miał Pan ochotę coś zjeść w swojej ofercie jak na razie posiadamy różnego rodzaju przekąski do piwa w postaci: orzeszków , chipsów,paluszków i innych podobnych. Jeśli nie gustuje Pan w tego rodzaju jedzeniu, jako JEDYNY LOKAL w Limanowej dajemy swoim Klientom możliwość zamówienia i konsumpcji jedzenia z każdego Lokalu Gastronomicznego jaki istnieje na terenie miasta na zasadzie cateringu(dowóz na telefon)–gdyby miał Pan problemy z czytaniem ze zrozumieniem. W Pana przypadku mógł by Pan nawet zamówić ”KACZKĘ” z Krakowa bo z komentarzy które Pan pisał pod innym wątkiem wynika,że „restauracji z prawdziwego zdarzenia Limanowa nie widziała” – a na dodatek jest Pan światowym człowiekiem…

Do nas Klient może sobie zamówić np. PIZZE lub cokolwiek skąd chce i kiedy chce, a my za to nie pobieramy opłaty ,ani również nie będziemy potem ponosili odpowiedzialności w przypadku gdyby przyszedł PAN do nas chory (struty) i robił nam potem kolejne anty reklamy na tym forum,że się Pan struł jedzeniem ”niby u nas” bo jak widać po za nami oczernia Pan każdą placówkę gastronomiczną z okolicy jak i również domy weselne. Ale spokojnie ,bo chyba się tylko Panu wydaje , że jest Pan anonimowy i super kucharzem.. Tym czasem zachęcam do zapoznania się , co mówi kodeks karny : Art.212 oraz Art.216.

Druga sprawa nie mamy się przed czym i kim bronić ,a to chyba Panu jest czegoś ŻAL…być może marzy Pan o własnej restauracji ?? POWODZENIA !!! :)

Dziękujemy również WSZYSTKIM innym ”Serdecznym” za wszelkiego rodzaju "AUTO" i "ANTY REKLAMY" - każda reklama jest dobra na swój sposób , ale póki co na prawdę żadnej z nich nie potrzebujemy po za jedyną którą posiadamy oficjalnie na Facebooku.Jeśli będziemy potrzebowali lub mieli ochotę na reklamę na tym portalu,zamieścimy ją-ale na stronie głównej.Mamy nadzieję ,że będzie to nasz pierwszy komentarz a zarazem ostatni gdyż nie mamy na to czasu ani ochoty.

Ps.Dziękujemy Panu "EFEKTOWI",oraz Pan/i "bearchen" za dobre słowo i cieszymy się że podobało Wam się w naszym lokalu–Zapraszamy ponownie:)

Z poważaniem Manager Lokalu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
Spawacz 2013-09-21 08:49:21
MANHATTAN jak czytam twój post, to odnoszę wrażenie że nie za wiele miałeś doświadczenia z dziedziny PR. Sokołów tez straszył sądem :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
konto usunięte 2013-09-21 12:24:04
Spawacz, ale trzeba przyznać, że rejestrator już za bardzo przegina.
Jak mieszka i pracuje w Krakowie (jak to opisał już w kilku wątkach) to niech tam się udziela a nie na naszym lokalnym forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
konto usunięte 2013-09-21 14:57:34
Śmieszne sytuacja.
Bez urazy, ale jeżeli rzeczywiście Manager Manhattanu wypowiedział się na forum, to serdecznie współczuje takiego zarządcy.
Po samej postaci wypowiedzi, to nie sądzę, aby można było z takim podejściem koegzystować zgodnie z ludźmi, mało tego przyciągać klientów (o przepraszam, zostają jeszcze kumple z "fejsa").

Co do Studenta Politechniki vel Absolwenta Orkana, to z przykrością muszę stwierdzić, że w pewnych przypadkach inwestycja w "szkoły" wydaje się być bezcelowa...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
EFEKT 2013-09-21 18:54:07
@ kolorowymotyl-nie wiem co masz do mnie lub do Politechniki ??Hmm? Niestety nie każdy studiuje za pieniądze rodziców medycynę lub prawo , ja przynajmniej studiuję tam gdzie chce i to co chce bez przymusy rodziców co do wyboru szkoły , tyle w temacie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bilard w Limanowej
natalinka 2013-09-22 15:58:35
Nie rozumiem złośliwości co poniektórych osób. Jesteście aż tak pełni jadu że musicie jechać po wszystkich i wszystkim? potem przez wasze nieprzychylne opinie pubik straci klientów, splajtuje i zwolni zatrudnione kelnerki, bezrobocie wzrośnie o te 2-3 osoby (nie wiem dokładnie ile, nie byłam). I tak jest ze wszystkim u nas w mieście. Jedna wielka ludzka zawiść że jak on ma to ja mu przeszkodzę :)

http://www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU

cała prawda
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in