Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

biegówki warunki

konto usunięte 2012-01-07 16:43:40
jest gdzieś w okolicy na tyle śniegu by na biegówkach połazić?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biegówki warunki
gruszka 2012-01-09 00:12:09
Głowy nie dam, ale może trasa na Mogielicy?
P.S. To chyba nie ten dział forum...B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biegówki warunki
limanueva 2012-01-09 10:13:35
wczoraj byłem od strony Półrzeczek, na odcinku od początku trasy do polany Cyrla (szlak z Jurkowa na Mogielicę)25 - 30 cm śniegu, raczej dość ciężkiego i mokrego. na bc było bardzo fajnie, na zwykłych biegówkach wątpię - śnieg nie jest ubity i ciężko Ci będzie się poruszać, chyba że... po moich śladach:P
wkrótce planuję systematycznie informować o warunkach na tej "trasie", jak coś się wyklaruje, dam znać na forum
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biegówki warunki
automannn 2012-01-09 10:18:54
przecie wejdź sobie na strone slopnice.pl tam masz prezentacje tras narciarstwa biegowego "Mogielica" i informację o warunkach. Śniegu na pewno na Mogielicy jest dużo ale do uprawiania narciarstwa biegowego podejrzewam, że za dużo. Bo podejrzewam, że trasa nie jest ubita przez żadne ratraki więc będzie ciężko B)Myślę, że w trakcie ferii zimowych gmina zratrakuje trasy dla uczniów szkół.. Tak więc wybrać się i zobaczyć można 8)ale zjazd raczej z górki na nartach zjazdowych ;)Pozdrawiam :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biegówki warunki
automannn 2012-01-09 10:20:38
Ale nikt nie obiecywał że będzie "przecie" łatwo :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biegówki warunki
limanueva 2012-01-09 11:38:49
www.facebook.com/mogielica - aktualne informacje pogodowe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biegówki warunki
konto usunięte 2012-01-09 16:55:25
Dzięki za odpowiedzi.
Oj wiem że dział może i nie tenco trza, ale dla mnie wyjazd w góry to wydarzenie:) Przed napisaniem posta sprawdziłem wszystkie znane strony i kamerki, na słopnice była tylko nieświeża info że brak warunków. Byłem wczoraj w okolicach Potaszni, te dziwne ślady to moje:D Ale ciężki śnieg, ale się zmachałem, ale było super!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biegówki warunki
limanueva 2012-01-10 15:16:16
Właśnie dowiedziałem się, że zakładają tor na trasie i że do weekendu wszystko będzie gotowe - www.facebook.com/mogielica

Cant wait!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: biegówki warunki
hawkeye 2012-01-13 19:55:22
trase utrzymuje osp slopnice dolne, pod adresem http://osp.slopnice.pl/trasabiegowa.html jest info o aktualnych warunkach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in