10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

BIEDRONKA przy Piłsudskiego

karol366 2011-01-06 12:59:27
Poprzednia rada zostawiła nam bombę z opóźnionym zapłonem- zgodę na Biedronkę przy Piłsudskiego. Teraz wyjazd z Limanowej to juz prawdziwy horror. Głupota czy dywersja?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BIEDRONKA przy Piłsudskiego
gregor 2011-01-06 13:27:06
ja po prostu nie puszczam wjeżdżających i wyjeżdżających z tego "marketu". z czasem kierowcy zniechęcą się do robienia tam zakupów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BIEDRONKA przy Piłsudskiego
abcd 2011-01-06 15:40:44
a ja mam pytanie: dlaczego właściciel biedronki nie był zobowiązany do zrobienia pasa zjazdowego tak jak właściciele SILLI na krakowskiej i IMY koło DC?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BIEDRONKA przy Piłsudskiego
RAS 2011-01-07 08:23:58
abcd --> dobre pytanie :) może dlatego, że w przypadku Silli od samego początku protestował jeden z lokalnych konkurentów?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BIEDRONKA przy Piłsudskiego
agi 2011-01-07 16:13:57
ludzie dajcie spokój parę dni wytrzymacie potem wielu ludzi nie będzie chciało tam jezdzić. zobaczycie .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BIEDRONKA przy Piłsudskiego
despero 2011-01-10 16:42:45
Ciekawe kiedy znikną tiry firmy Equus - zajmują dużo miejsca na ul. Piłsudskiego. Pamiętam ,że jeden z kierowców obiecywał na forum w grudniu , że samochody zostaną odprowadzone w inne miejsce !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BIEDRONKA przy Piłsudskiego
DRKidlerr 2011-01-11 18:18:24
abcd - bo ci właściciela mają głowę nie od parady, tylko od myślenia, i już zawczasu, przemyślają, właśnie takie rozwiązanie sprawy jak dojechać i wyjechać, bez utrudniania komukolwiek ruchu. To się nazywa inżynieria ruchu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in