Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

Biedronka na ul.Piłsudskiego!!!

maniel67 2015-01-12 20:08:19
Witam milo wszystkich.Dzis o godzinie 18.30 robilem zakupy jak zwykle w biedronce,co za zdziwienie mnie ogarnelo gdy wychodzac z sklepu zobaczylem ze moj samochod zostal zablokowany przez tira.Pytam wiec pana rozladowujacego towar czy dlugo bedzie kierowca tu stal :D,odpowiedzial ze kierowcy nie ma a towar rozladuje za 30 min.Wiec spokojnie siadlem w samochodzie oczywiscie zona pojechala busem do domu bo mamy osobe niepelnosprawna wiec nie czekala.po 1 godzinie okazalo sie ze jeszcze to potrwa,i tu zaczal sie problem.
Poszedlem wiec do KIEROWNICZKI sklepu,ale ta oczywiscie ma klientow za przeproszeniem gdzies,i potraktowala mnie ironicznym usmiechem dajac do zrozumienia zebym spadal.Poprosilem o tel do przelozonych,ale oczywiscie odmowila.

A wystarczylo jak inne kierowniczki to nieraz robily POWIEDZIEC na sklepie zeby usunac samochody bo bedzie rozladunek tira,ale ta pani pewnie nie pomyslala :/.Wiadomo ze brak miejsc parkingowych,stanowi problem tym bardziej powinna powiadomic klientow.

Zaznaczam, ze jestem stalym klientem biedronki od jej otwarcia,co 2 dzien robie zakupy .
DZIEKUJE pani kierownik za miłe potraktowanie ,oby Biedronka miala jak najmniej takich kierownikow.


I najsmiejsniejszej pan ktory wczesniej rozladowywal towar i nie widzial kierowcy ,okazal sie kierowca :D
Czyli kierowniczka i kierowca zrobili z zablokowanych samochodow rogaczy :D.
Oczywiscie jutro powiadomie przełozonych.
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biedronka na ul.Piłsudskiego!!!
konto usunięte 2015-01-12 20:16:02
moze poprostu nie parkuj tam gdzie nie jest to dozwolone.i nie ma znaczenia ze wszyscy tak robia,badz madrzejszy.a kirowca tira ma zablokowac moze ulpilsudskiego zeby jeden pan zrobil sobie spokojnie zakupy? prosta rada .ja,jak nie ma miejsca parkuje wzdluz pilsudskiego.korona mi z glowy nie spadnie jak przejde troche wiecej metrów nawet z pelnymi siatami,ale nie wjzedzam tam gdzie nie moge zeby pozniej wlasnie nie biadolic na forum
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biedronka na ul.Piłsudskiego!!!
maniel67 2015-01-12 20:19:58
Tu nie chodzi o czekanie ,bo czekalem spokojnie tylko o zla informacje i olewajace potraktowanie klienta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biedronka na ul.Piłsudskiego!!!
konto usunięte 2015-01-12 20:39:30
wiec powtorze sie .nie wjzezdzam za kraweznik bo ciezarowki do bierdony jezdza czesto i chce uniknac takiej sytuacjii.bo kierowca tira nie bedzie czekal na glównej drodze (dopiero by sie narobilo dziadostwa) widzac samochody zaparkowane w miejscu do tego niedostosowanym.nie ma miejsca pod stonkom ?wyjezdzam , parkuje na parkingu wzdluz piłsudskiego. i tak wlasnie robie.i nie zaskocze cie pewnie....omijaja mnie w ten sposob takowe ,,przykre"sytuacje.pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biedronka na ul.Piłsudskiego!!!
chlop 2015-01-12 20:45:02
Świetna nauczka na przyszłość.Tyle.Pozdrawiam Panią kierowniczkę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biedronka na ul.Piłsudskiego!!!
piki 2015-01-13 10:04:13
Ja myślę, że to była twoja głupota parkować w miejscu przeznaczonym dla rozładunków. Nie wyżywaj się na kierownictwu bo miała rację, a tak samo bym cię potraktował... Myśli się trochę. Tacy ludzie jak ty zatruwają tylko innym życie, Z RACJI ŻE IM SIĘ NALEŻY!!
Pozdrawiam Panią kierownik niech się nie da prowokować takim osobom
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biedronka na ul.Piłsudskiego!!!
kinia434 2015-01-13 10:16:54
No cóż...gdyby kierowniczka była nie miła podczas np zwrotu towaru czy wystawieniu faktury to można by było mieć pretensje do niej.. jak się parkuje auto w niedostosowanym i niedozwolonym miejscu to na własna odpowiedzialność ... nie jednokrotnie będąc na zakupach wieczorem w Biedronce wiecznie ochroniarz prosi o odjechanie autem z miejsca rozładunku a w tym czasie Tir stoi na ulicy blokując ruch..był tez przypadek że samochód był pozostawiony a kierowcy na obiekcie nie było ,ileż w końcu można to powtarzać zwłaszcza że każdy robiący tam zakupy wie czym grozi pozostawienie w ty miejscu pojazdu..zwłaszcza że jest podana takowa informacja ...jak by to zdarzenie miało miejsce w Krakowie czy Nowym Sączy to wzywają Straż Miejską lawetę i papa a kierowcy rachunek wystawiają, koleżankę z pracy kosztowało takie parkowanie około 300zł ..:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biedronka na ul.Piłsudskiego!!!
konto usunięte 2015-01-17 08:35:23
Ciesz się, że ta nauczka kosztowała cię tak tanio i parkuj w miejscu dozwolonym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Biedronka na ul.Piłsudskiego!!!
Natka1 2015-02-19 12:06:35
Uważam, że zbyt roszczeniowo podchodzisz do tematu. Nie powinno się innym utrudniać życia, a ty im to życie utrudniłeś zastawiajac dojazd. Ciesz sie lepiej, że kierowniczka okazała Ci serce i obyło się bez mandatu dla Ciebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in