14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

BEZROBOCIE ZASIŁEK

michal123987 2012-11-20 16:59:48
Witam;) nie orientuje się ktoś czy czasami od stycznie 2013 r bezrobocie będzie płatne rok czy tak jak do tej pory 6 miesiecy... bo krążą pogłoski że ma być 1 rok...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BEZROBOCIE ZASIŁEK
Misia 2012-11-27 16:21:33
hmm... również mnie ten temat interesuje nie orientuje się ktoś?? Może TOP ma jakieś informacje???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BEZROBOCIE ZASIŁEK
konto usunięte 2012-11-27 18:55:32
jakie pol roku ? ja mialem platne caly rok od momentu decyzjii o przynaniu zasilku to jakies tydzien po zarejstrowaniu.chyba ze sam sie zwolnisz z firmy to od zarejstrowania masz pierwsze 3 miechy nie platne dopiero od miesiaca ci naliczaja .wiec nawet jak sie samemu rezygnuje z pracy to lepiej sie dogadac z bylym pracodawca zeby wpisal na swiadectwie pracy ze redukuje zatrudnienie ,nie potrzebuje tylu pracowników lub cos takiego ,poprostu zeby nie bylo ze ty dales wypowiedzenie bo wtedy powiedza ci ,,mial pan prace i pan sie zwolnil ,znaczy robic sie nie chce" to 3 miechy bezplatne.wracajac do pytania nie wiem skad masz takie info ze pol roku teraz jest? chyba ze nie spelniasz jakichs warunków .z tego co wiem to zeby dostac zasilek trzeba przepracowac 365 dni przez 18 miesiacy przed dniem zarejstrowania .wejdz w neta tam wszystko masz!!! wujek google cie parzy ??a co do stawek widomo liczy sie juz tutaj suma lat przpracowanych ogólem ,ocywiscie udokumentowana.tzn jest 80 % ,100% , 120 % .pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BEZROBOCIE ZASIŁEK
konto usunięte 2012-11-27 18:57:54
a czy beda jakies zmniany z nowym rokiem to nie wiem ,juz mnie to nie dotyczy wiec nie sprawdzałem .ale w necie masz wszystko tylko wpisac i masz przed soba co jest a co bedzie. po cos to urzadzenie chyba wymyslili ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BEZROBOCIE ZASIŁEK
miro 2012-11-27 19:17:53
renesa, nie obrażaj ludzi, wyzywając innych od głupków, sama(a) wystawiasz sobie opinię. Panie pracujące w PUP wykonują swoje czynności zgodnie z procedurami, jak wszyscy pracujący ludzie. Z frustracją trzeba sobie inaczej radzić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BEZROBOCIE ZASIŁEK
mrn 2012-11-27 20:11:07
tak 1221, google nie boli :) Więc nie mędrkuj tylko poszukaj:

http://zielonalinia.gov.pl/default.aspx?newsId=27729&docId=267
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BEZROBOCIE ZASIŁEK
konto usunięte 2012-11-27 20:38:00
medrkuje bo wlasnie ze malem rok ,bo decyzja byla jeszcze w 2011:) wiec jakby niebylo mialem racje z rokiem :P pisalem na wlasnym przykladzie. a wiec da sie znalezc,tylko michal nie potrafi;) bez urazy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BEZROBOCIE ZASIŁEK
Misia 2012-11-27 21:20:54
1221... Ty może i miałeś rok.... ale jak już wiesz od 1 stycznia 2012 r. przepisy się zmieniły...a informacji o ktore pyta michal.... nie znajdzie się w google więc nie mądruj... jedynie niektóre osoby mogą być poinformowane np. pracownicy pup i udzielić nam odpowiedzi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in