Baner
17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2166

Wydarzenia

Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.

czarnywdowiec 2014-04-21 13:06:42
Polak wszystko co mu zachód podeśle,łyka bez popitki i jeszcze się oblizuje utwierdzony w naiwnym przekonaniu,że jak Unia Europejska coś proponuje,Państwo Polskie popiera a Władze Lokalne dają przyzwolenie to taki projekt musi być celowym i doskonałym rozwiązaniem.
Stańczyk nie tylko podparty łokciem siedzi w zatroskanej pozie ale bije głową w stół jak widzi na jakie tanie chwyty,my Polacy dajemy się nabierać.
Biada nam,którzy pomnik własnej niewiedzy przez grzech naiwności na własnych dachach wznosimy.

Dla tych,którzy nie boją się wiedzieć więcej niż,ci którzy nam ten bubel wciskają..tutaj daję tytuł reportażu do wklejenia na stronie youtube.

Zielona energia - unijny przekręt -- Max Kolonko Mówię Jak Jest

..a tutaj jest link:

http://www.youtube.com/watch?v=XBRPTo-4cFU
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
czarnywdowiec 2014-04-21 13:27:38 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
hefajstos 2014-04-21 16:13:34
po legalizacji marychy w USA max kolonko jest nieźle najarany i coraz bardziej bredzi jeśli żyje w stanach to niech martwi się losem amerykanów a nie europejczyków
po drugie nikt bardziej nam nie szkodzi niż amerykanie chociaż tym że do wszystkiego wpieprzają swój nochal
czarnywdowiec dopuki nie zainstaluje sobie w swoim domku kolektorów bredni najaranych maxów słuchał bedzie
i tyle
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
czarnywdowiec 2014-04-21 19:00:36
Mariusz Max Kolonko-nagrody:


Nagrody i wyróżnienia[edytuj | edytuj kod]
Zdobywca nagrody Wiktora 2001 dla najlepszego dziennikarza roku.
W 2008 roku srebrna (najwyższa) nagroda 29th Telly Awards za dokument The Shield, o tarczy antyrakietowej USA[19].
W 2008 roku dwie nagrody (srebrna i brązowa) na 9. Effie Awards w kategorii Launch i Media House za kampanię reklamową Liberty Direct[20].
W 2009 roku brązowa nagroda na 10. Effie Awards w kategorii Usługi Finansowe za kampanię reklamową pt. Mariusz Max Kolonko w Polsce - Grupa Ogilvy[21].

Wypal worek marychy i zobaczymy czy Ci się uda zdobyć chociaż jedną z tych nagród Przyjacielu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2014-04-21 21:15:45
@czarnywdowiec to raczej nie chodzi o to czy sobie takie baterie na dachu zainstaluje czy nie, raczej chodzi o samo dofinansowanie. Bo unijnych czy państwowych pieniędzy nie otrzyma pierwszy lepszy delikwent, który sprzedaje baterie słoneczne i w tym tkwi cały szkopuł. Pod pretekstem ekologii, bezpieczeństwa i alternatywnych źródeł energii finansuje się takich nie innych ludzi, a jak inni nie będą chcieli tego kupić to się zrobi ustawę albo zalecenie żeby kupili.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
hefajstos 2014-04-22 07:52:53
no i mamy następnego bohatera po kuklińskim KOLONKO który ratuje nasz kraj zza oceanu zdobywca nagród w kategoriach które psu na budę się nie zdadzą
czarnywdowiec przestań bujać i zejdź na ziemię wiosna nadchodzi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
czarnywdowiec 2014-04-22 10:33:03
Nie ma sensu rozmowa,w której jedna ze stron jest głucha na argumenty.
Panu Kuklińskiemu żaden z nas do pięt nie dorośnie bo żyjemy w czasach gdzie pieniądz jest wartością nadrzędną i tym sposobem jesteśmy mali,marni i śmieszni.
Pana Mariusza Max Kolonko szanuje i ocenia Polska Inteligencja,ludzie światli i świadomi o otwartych umysłach i szerokim spektrum postrzegania.Niech więc nadal tak zostanie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
ogonek 2014-04-22 19:49:41
Cieszę się że coraz więcej osób zauważa co się wyrabia w naszym kraju. I fajnie że ktoś poruszył ten temat. Niestety ciągnie to w złym kierunku. Zaznacze iż kilka procent naszego społeczeństwa to zauważa, może pozostała część z czasem zrozumie że "unia europejska" to nie są dla nas złote góry. Zapłacimy za to z nadwyżką ! Tylko czy nas na to stać ? Raczej nie i przypuszczam że czeka nas podobna sprawa jak z grecją za pare lat ! I gdzie brędziemy ? W d...e !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2014-04-23 14:51:08
Ja mam całą instalację solarną (3 baterie) założoną za 2500 zł. dzięki dofinansowaniu unijnemu i powiem Ci szczerze @czarnywdowiec , że nie czuję się jak idiotka , a wręcz przeciwnie , ale coś czuję , że Tobie żal d..pę ściska ...:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2014-04-23 18:53:07
Superbabka - popieram też ma solary i chwalę sobie. Czarnywdowiec - jak ktoś dostaje nagrody za coś to nie znaczy że się na wszystkim zna i w każdej dziedzinie jest fachowcem, np. Walęsa dostał nobla i od tej pory bredzi na każdy temat. Nie próbuj kandydować do nobla.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
Jin506 2014-04-23 21:24:39
Obejrzyjcie jeszcze inne odcinki MAX TV . Tam też jest dużo ciekawego materiału.
Przykre jest to ,że ktoś próbuje nam otworzyć oczy na rzeczywistość , tylko że my nie chcemy ich otworzyć i zobaczyć jak nasza władza rujnuje nasz kraj. A przecież nasi ojcowie , dziadkowie przelewali za nią krew.Polecam też obejrzeć krótki filmik.....http://www.maxior.pl/film/180392/cejrowski-o-wyborach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2014-04-24 12:10:16
@Jin506 jak ten materiał się ma do kolektorów ? Cejrowski czy Max-Kolonko nie są przynajmniej jak dla mnie żadnymi autorytetami więc po co mam słuchać ich niedorzecznego gadania popartego tylko i wyłącznie ich Boże się pożal wyobrażnią !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
hefajstos 2014-04-24 17:02:15
@czarnywdowiec jeżeli twój koleś max chce coś zrobić dla Polski to zaproś go do kraju i może się wykazywać a puki co to spieprzył jak tchórzliwy kundel za ocean i struga patriotę i bohatera razem z tobą
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
czarnywdowiec 2014-05-06 11:39:54
superbabka,Andrzej>>
Zgadzam się z Wami,że solary to fajna sprawa i nie o to chodzi,że solary są ba,tylko o to,że dzięki wprowadzeniu ogniw foto-voltaicznych na polski rynek,rosną rachunki za energię.Niemcy już to mieli i wiele innych krajów się na tym przejechało.Z pozoru to jest naprawdę fajna sprawa ale to tylko zdradliwe pozory bo działanie pułapki jest rozłożone w czasie i narazie myszka je serek umieszczony na łapce na myszy..Prościej wytłumaczyć się już nie da.
Wystarczy posłuchać reportażu w skupieniu albo poczytać ze zrozumieniem trochę w necie a nie odrazu wyciągać błędne wnioski typu: "Tobie żal d..pę ściska ..."
Żal mi jest faktycznie ludzi,którzy słuchają i łykają te brednie o solarach podszyte chęcią wzbogacenia się decydentów,którzy ich traktują jak głupie,małe,naiwne istotki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
czarnywdowiec 2014-05-06 11:44:53
superbabk>>
To kto jest Twoim autorytetem? Lady Gaga?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
czarnywdowiec 2014-05-06 11:48:37
"Max"nie jest niestety moim kolesiem.Poczytaj przyjacielu trochę dlaczego Max Kolonko jest za granicą i zdejmij czapkę jak o tym człowieku Mówisz.
Zawiść nie jest dobrym doradcą w konwersacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
hefajstos 2014-05-06 12:48:24
a od kiedy kurna jesteśmy przyjaciółmi wdowiec czy rozbłyski na słońcu nie pomieszały ci pod dekielkiem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
pawell 2014-05-06 13:09:27
Do: superbabka
niektórym do "szczęścia" potrzebna jest tylko ciepła woda w kranie, bez analizy przepływu kapitału i technologii,miejsc pracy...wystarczy ciepełko...ale to nie afrykański kraj, tu ludzie myślą samodzielnie...lobbystów(cyników) nie słuchają.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
czarnywdowiec 2014-05-06 15:32:39
z tymi rozbłyskami to słyszałem,że już w limanowskiej przychodni leczą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2014-05-06 17:57:04
@czarnywdowiec - bardzo się mylisz !!! Dla mnie autorytetem jest między innymi JAN PAWEŁ II , a nie jakiś koleś , który swoją popularność wyrobił na strasznej tragedii jaką był atak na World Trade Center . Więc nie kpij sobie człowiecze ze mnie , a zastanów się nad sobą .:O
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2014-05-06 18:07:09
@pawell - jesteś śmieszny , nie zauważam u Ciebie samodzielnego myślenia skoro imponuje Ci bajanie Maxa-Kolonko , czy Cejrowskiego . Kilkanaście lat temu ludzie , którym udało się wyjechać za granicę opowiadali takie historyjki o zachodzie i to było nawet ciekawe , ale teraz świat stoi otworem , prawie każdy widział już ten zachód i na normalnych ludiach takie bajanie nie robi wrażenia .8o:?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
hefajstos 2014-05-06 19:01:55
@czarnywdowiec słyszałem podobnie że leczą ale twój przypadek jest na tyle ciężki że jedyna nadzieja jest taka iż musi sam max coś załatwić na klinice w usa tu nawet nie ma co próbować wiesz inny poziom
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
HenrykV 2014-05-06 20:16:57
z całym szacunkiem ale te wezwania przypominają mi tematy z "rozmów niedokończonych" z radio Maryja przed wejściem Polski do UE. Tam też dzwonili Polacy, mieszkający zagranicą - w Niemczech, Austrii, Francji, itd. Większość z nich opowiadała bzdury jak to po wejściu do UE będziemy niewolnikami, nie będzie polskiego rolnictwa, Unia zamknie nam kościoły, wykupi ziemię, nie będzie chleba i kiszonych ogórków. Oczywiście tak płacząc i łkając do ojców prowadzących nie mieli jakoś specjalnie ochoty z tej Unii wracać do Polski.
I co? weszliśmy do UE, polska żywność robi furorę w całej Unii, łącznie z tym, że dostawcą pomidorów do Tesco w Wielkiej Brytanii jest polska firma produkująca te pomidory w Polsce, mamy I miejsce na świecie w produkcji malin, jabłek i owoców miękkich. Chleby w sklepie są żytnie, razowe, orkiszowe, pszenne i sam Bóg wie jeszcze jakie, itd, itd., polskie firmy meblowe i produkujące okna zdobywają całą Europę.
Więc Pan Kolonko jest dla mnie tak wiarygodny jak ten facet przebrany za kobietę w "seksmisji" - on też opowiadał, jakie to zagrożenia są poza kopalnią, samemu się z tego śmiejąc i wpieprzając truskawki z ogródka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
lek11 2014-05-07 18:30:56
najłatwiej zrobić idiotę
z idioty
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2014-05-08 17:32:28
A swój swojego zawsze pozna , prawda @lek11 ?!!!!https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
erik 2014-05-08 21:42:01
Hefajstos ty sobie wez ten mitologiczny mlot i zrob z niego dobry uzytk mianowicie pus se na leb!natomiast ty henryku ni badz slepy i zaborcy uni nie chwal wspomniales o ziemniakach oknach i juz flage uni masz na piersi.powiem ci tak polskie jedzenie jest super a ile polski rolnik za nia dostaje grosze nasza zywnosc im tak smakuje ze nawet nie chca,bysmy ja wedzili a my i tak kupujemy ich zywnosc modyfikowana i wnet z prubowki bo nawet polskiego duzego sklepu nie mamy.zapraszam cie do tesko kup se polska zywnosc a te okna to polska firma nie niemiecka czy francuska?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
erik 2014-05-08 21:48:19
Za darmo w pysk ni dostaniesz a jak cos dostaniesz podwojnie oddasz a jeszcze tylu utrzymywac darmozjadow w uni moze islam od nich podpatrzymy i tu ich wpuscimy a jakos przez tysiac lat nikt nam nic nie dal tylko przychodzili by brac teraz by milo byc inaczej o nie te czasy teraz tak z nami robia by sie zlego nie dopatrywac!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
erik 2014-05-08 21:53:36
A super babka ma gadane jak pani senyszyn z sld prosze sie nie denerwowac niepotrzebnie ja nie musze was widziec ja was czuje cerwona stonko a sztandar z mlotem i sierpem macie jak to stalin w testamencie wam zostawil>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
erik 2014-05-08 22:05:04
Czy wy nie widzicie ze w polsce moga zostac ci co nasz kraj zdradzili strzelali do nas kiszczak jaruzelski i reszta bandy bo nasza wladza dala im po 10tys emerytury a patriote wdeptuja w bloto mielismy trzy rozbiory po wojnie nas ruskie cofneli o dwadziescia lat nie produkujemy swojego nic moze rower by sie znalazl i wy myslicie ze w wiezach uni wychylimy sie przed szereg czy na reke bedzie gospodarce niemieckiej francuskiej by nasza rozkwitala
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2014-05-08 22:18:02
Brawooo @erik !!! Twój post dotyczący mojej skromnej osoby bardzo mnie rozbawił .:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
erik 2014-05-08 22:36:15
jeszcze jedno i koncze ten cyrk dla mnie max mowi slusznie dlaczego niemasz wyboru typu baterii nawet z doplata tylko te co oni wpychaja dlaczego co roku zjezdzaja sie mozni panowie na szczyt klimatyczny co to jest za czyje piniadze?tego roku byl w polsce kosztowal nas 26 myl zlo a powiedzieli to co i tak wiemy a potem do salunu na panienki dawaj moze nastepny raz pojada do chin tam by mieli roboty
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2014-05-08 22:47:50
Straszny pieniacz z Cibie @eric . Gdybym chciała wybierać sobie typ baterii to zapłaciłabym 12000 a nie 2500 , więc chyba nie ma o czym dyskutować . Poza tym spisują się rewelacyjnie , czyli że wybór mój czy nie , był trafiony:);)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
erik 2014-05-09 18:47:15
Super babuniu mi chodzi o polityke uni bo tam glos maja silni a slabemu zawsze pod gore zeby bylo jasne. A jesli baterie dzialaja super to tylko sie cieszyc ciepla woda na wyciagniecie reki i wykompciac sie mozna podejrzewam nie raz:P
Zycze samych pogodnych dniB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2014-05-09 20:37:46
Bardzo dziękuję i wzajemnie ;) Polityki natomiast szczerze nienawidzę , więc się na ten temat nie wypowiadam .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
jeden1 2014-05-09 22:55:43
Dużo prądu uzyskujesz z tych baterii za 2500?:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
dm1 2014-05-10 08:42:19
kol jeden 1 kolektory na całym dachu płyn nagrzany do temperatury pary nasyconej i wszystko przez wymiennik ciepła puszczone na turbine , z tego co czytam to nie jakieś tam fotoogniwa tylko całkiem spora elektrownia >:-D;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2014-05-10 10:37:00
Ja mam 3 baterie i to służy tylko i wyłącznie do ogrzania wody użytkowej;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
czarnywdowiec 2014-05-10 14:25:40
W dobie mutującego kapitalizmu wykwitami ograniczonego myślenia obywateli w zakresie przyszłości.W czasie kiedy podpisując cyrograf nikt nie myśli o tym co będzie za rok czy dwa.Jaki to będzie miało wpływ na zycie jego dzieci.
W sytuacji,w której ktoś pisze,że fajnie jest bo oszczędza na tym,że teraz płaci mniej a potem będzie płacił dwa razy więcej.To nie jest żenujące ani warte potępienia.To jest smutne jak w tym wolnym kraju urabia się obywateli do postaci gąbki,która wchłonie wszystkie poronione pomysły decydentów.Nie chodzi tylko o solary ale o tą śmieszną segregację śmieci i opłaty za ich wywóz do których dopłaca Unia i teraz kosztują więcej.O to,że jak w czasach okupacji,tak teraz nie wolno własnej świni zabić.Płacenie za wodę,na które się godzimy jest poprostu godne pożałowania.Woda tryska przecież ze żródeł,które są naszą wspólną własnością do jasnej cholery a nie częścią gminnego folwarku.Na co jeszcze sobie pozwolimy?Może za powietrze każą nam płacić?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
erik 2014-05-10 23:06:49
Dla supet baci mam nadieje ze nie jest pani jak pani senyszyn skoro polityki pani nie lubi a ja trzeba rozumiec jak dziecko i tak samo jest nieprzywidywalna choc nie zwalnia to z racjii wlasnego rozumienia nas jako narod, Polska. A baterie niech przynosza same ciple chwile
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2014-05-11 13:59:58
Erik , dla mnie są wartości nadrzędne - Bóg , Rodzina i Ojczyzna - w tej właśnie kolejności . Dziękuję za ciepłe życzenia . Miłego dnia :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
jeden1 2014-05-11 22:11:46
Miło się Was czyta choć jest mały problem.Niektórzy nie wiedzą o czym piszą:D.Pozdrawiam superbabkę>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2014-05-11 22:28:49
Dziękuję;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
konto usunięte 2015-10-09 09:34:49
Mam skuteczne przez cały rok (tak zimą też) kolektory słoneczne klasy próżniowej od fotton.pl. Miałem wcześniej inny kolektor to po wymianie wydajność poprawiła się o ponad 30%, więc sam widzisz. Dopasowali mi instalację pod płaski dach niskim kosztem. Aha, jeszcze jedno. Korzystasz z oferty producenta, a nie pośrednika. Jest jednak różnica.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Baterie słoneczne,czyli jak z nas Niemcy i Unia robią idiotów.
bachata 2017-12-19 09:50:47
Kasa kasą, ale dają one coś czy nie? Koleżanka ma tylko nie wiem czy solary czy jakoś inaczej się to nazywa chwali sobie - mówi, że na tym oszczędza energię.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in