14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1203

Hyde Park

BarJackowka

peres 2016-02-14 12:17:14
Ale o co ci chodzi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BarJackowka
RAGTIME 2016-02-14 12:30:06
Poprostu jestem zaskoczony tak miła obsługa i smacznymi posiłkami. bo z tym bywa roznie w innych konkurencyjnych barach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BarJackowka
RAGTIME 2016-02-14 13:33:52

Budynek z zewnatrz nie budzi zaufania, wnetrze ciasne ale przytulne. Najwazniejsze w tym wszystkim to miła obsługa i smaczne posiłki.Dobra mocna kawa ,

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BarJackowka
maj 2016-02-14 16:51:39
dostałes piwo za reklame
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BarJackowka
niko21 2016-02-14 20:56:23
Do: "maj". Ja nie dostałem piwa za reklamę, a mogę powiedzieć to samo co "RAGTIME". Rozejrzyj się po Limanowej, i powiedz mi gdzie można smacznie i niedrogo zjeść, jednocześnie umilając sobie pobyt w takiej "Limanowskiej restauracji" miłą obsługą. Wszyscy węszycie tylko spisek. Nie można mieć pozytywnej opinii na żaden temat, ponieważ zaraz znajdzie się chojrak, który stwierdzi że opiniujący został przekupiony. Jeśli chodzi o mnie, to wybacz, ale tak nisko nie upadłem, żeby za darmowe piwo wychwalać każdy aspekt danego lokalu. Dla mnie liczy się przede wszystkim smak, i poziom obsługi, dzięki czemu mogę wydać swoją opinię na temat danego lokalu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BarJackowka
djdeejay 2016-02-14 23:08:00
Prawie codziennie coś w Jackówce kupuję i również mogę polecić, bez żadnego dostawania darmowego piwa. Wyrażanie opinii nie służy tylko do beczenia i wieszania psów na jakimś podmiocie. Opinie działają w 2 strony, więc jeśli komuś się podoba, to może napisać pozytywną opinię o jakimś lokalu/firmie i jest to mile widziane, bez żadnego szukania spisku czy przekupstwa.

Co innego świeżo zarejestrowani którzy w piewrszym napisaneym przez siebie wpisie wychwalają jakiś sklep czy firmę, którą każdy pierwszy raz na oczy widzi, wklejając przy tym linka pełnego reklam. Ale tego jest w sieci pełno i można bez problemu rozróżnić reklamę od pozytywnej szczerej opinii jak w przypadku tego tematu.

Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BarJackowka
peres 2016-02-15 08:28:32
djdeejay...
To niezbyt dobrze się odżywiasz, jak prawie codziennie "zasuwasz" fastfoody..... Chyba, ze kupujesz w Jackówce wodę mineralną, to przepraszam. Nic nie mam do lokalu i dla mnie jest ok. Bywam tam rzadko, bo nie mam takiej potrzeby, aby się żywić w takich lokalach.
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BarJackowka
djdeejay 2016-02-15 18:34:19
Tam serwują nie tylko fastfoody :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BarJackowka
RAGTIME 2016-02-15 19:35:22
maj !!!! Ja stwierdzam pewne fakty, za piwo sie nie sprzedaje.Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BarJackowka
kinia434 2016-02-16 09:46:43
Niestety tak to wygląda na portalu ...jak człowiek wyrazi swoje zdanie w jakimś temacie to zaraz naskoczą na niego, że znajomy albo przekupiony albo i że się jest "pachołkiem" DANEJ OSOBY...

Co co jedzenia to faktycznie można zjeść smacznie i w dobrej cenie... ale nie ma czemu się dziwić skoro kuchnia Jackówki obsługują szkoły, przedszkola wesela czy bankiety firmowe....ponadto zadowolony klient zawsze wraca w to samo miejsce przyprowadzając nowych klientów ..:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BarJackowka
RAGTIME 2016-02-16 19:38:59
kinia434 . Masz zupełna racje, jak tylko bede w Limanowej napewno wejde do Jackowki i zamowie cos do konsumpcji.Pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in