Poniedziałek, 16 grudnia
Albina, Zdzisława, Zdzisław, Alicja, Sebastian
1991

Tematy archiwalne

Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).

Ciekaw jestem waszych opini, przypadkowo placilem tam rachunek ostatnio, myslalem ze "cos mnie trafi". Zaloga piecio czy cztero osobowa, kolejka do drzwi, jedna osoba za kasa a reszta siedzi i "pierdzi w stolki", normalnie żenada. Co wiecej, gosc za kasa chyba nigdy klawiatury nie mial w rece, plus/minus okolo 5 mniut wklepuje przelew co normalnie nie powinno trwac wiecej jak minute. Dziwie sie ze tam ludzie w ogole chodza, parodia.
RE: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
widze ,że ci ponieśli ciśnienie....;] też tak miałem...
tam w tym banku to normalka juz tam nie wchodze wole gdzies indziej opłacic rachunek
załóż sobie konto internetowe i płać przez internet.zero kolejek i nerwów aha i taniej przelew 0.50 gr-polecam
zgadzam się z Wami, fatalna obsługa a szczególnie szczupła Pani w okularach. Słowo dziękuję i proszę ma zarezerwowane tylko dla ludzi z kasą, resztę klientów traktuje jak zło konieczne.
może i ta szczupła pani w okularach taka jest ale grubsza w okulach jest bardzo miła
Potwierdzam, obsluga tragiczna, kolejka do drzwi jak za komuny i wszyscy to maja w nosie mimo iz drugie okienko kasowe jest wolne. Jako wzor polecam wizyte w BGZ-cie przy wylocie z rynku na Nowy Sacz.
CZY KTOś Z WAS ZASTANOWIł SIę DLACZEGO SA TE KOLEJKI W BS A BGż śWIECI PUSTKAMI? WARTO LUDZIE, NAPRAWDę WARTO!!!
Kasik - czytaj ze zrozumieniem. Temat nie dotyczy kolejki samej w sobie, lecz obslugi ktora sie do niej przyczynia. W BGZ-cie jesli tylko pojawia sie kolejka, obsluga natychmiast reaguje i ktos pojawia sie w drugim okienku zeby ja rozladowac. ...a nie jak w spoldzielczym jeden na drugiego patrzy i "pierdzi w stolek" jak to chomik okreslil.
skoro gdzie indziej nie ma kolejki, a tam właśnie jest, to zastanówcie się nad powodem, opłaty napewno nizsze niż w innych bankach za wpłaty gotówkowe, a obsługa też miła, ale przy kliencie nr 1000 to każdemu usmiech może zejść z twarzy, przeciez oni pracuja przy kasie, więc muszą mieć mózg na najwyzszych obrotach!!!
A ty lalka13 przypadkiem nie jestes pracownica tego banku? Trzy zlote za przelew to tanio? Raczej jak wszedzie... Nie ma kolejki gdzies indziej bo malo komu z glupim rachunkiem chce sie na koniec miasta biec jak ma bank pod reka, mam na mysli blokowisko z Z.Augusta, jednym slowem zenada. Mam nadzieje ze przelozeni to przeczytaja i wyciagna odpowiednie konsekwencje wobec zalogi.
Chomik załóż sobie konto internetowe wtedy nie będziesz musiał narzekać na kolejki, nie będziesz się ruszał ze swojego kochanego Augustowskiego blokowiska i nawoływać przełożonych do wyciągania konsekwencji.Lalka ma rację przy tysięcznym kliencie może Ci zejść uśmiech z twarzy i wszelka ochota na szczerzenie się do każdego.Jak kupujesz chleb w sklepie a pani nie powie Ci Do widzenia albo Proszę to co idziesz do jej szefa i mówisz żeby ją zwolnił?
Konto internetowe mam i nic ono wspolnego nie ma z postem ktory zalozylem. Chcialem tylko potwierdzic swoja skromna opinie na temat tej palcowki, w ktorej widze ze nie jestem odosobniony. Temat do zamkniecia.
Brednie, temat zastępczy, typowa prowokacja. Warto zaglądnąć załodze banku w zęby to będziemy wiedzieć przeciętną wieku. Ciekawa jestem czy ty na swoim stanowisku pracy jesteś tak miłą/y dla swoich klientów jeżeli takowych masz?
Ja na przykład tak nie tylko dlatego, że jestem z tego rozliczana ( tajemniczy klient) ale dlatego, że tak jastem wychowana a poza tym to jest ich praca nie chcą pracować z klientem to niech się zwolnią!!! Piszę to ponieważ jest dokładnie tak jak napisał chomik, ja osobiście byłam tam parę razy a teraz ten oddział omijam szerokim łukiem i mam nadzieję że coś teraz się zmieni.
Ja na przykład tak nie tylko dlatego, że jestem z tego rozliczana ( tajemniczy klient) ale dlatego, że tak jastem wychowana a poza tym to jest ich praca nie chcą pracować z klientem to niech się zwolnią!!! Piszę to ponieważ jest dokładnie tak jak napisał chomik, ja osobiście byłam tam parę razy a teraz ten oddział omijam szerokim łukiem i mam nadzieję że coś teraz się zmieni.
dziwne raptor, że "typowa prowokacja" dotyczy akurat tego oddziału. Ja wpłacałem tam coś kilka razy i zawsze to samo(pracownicy robią łaskę, że wogóle siadą przy okienku, wszystko trwa tam wieki, a jak wejdziesz i akurat nie ma kolejki to czekasz i czekasz aż skończą swoje śmiech i podejdą z obrażoną miną, że się im przerywa. Pani szczupła w okularach faktycznie jest bardzo niemiła rzuca wpłatami i nikt z obsługi nie zwraca na to uwagi) I nie jest to raptor prowokacja ponieważ ja codziennie jestem w tym banku(taka praca) i naprawdę są miejsca (osoby) godne polecenia np. w rynku starsza pani na krótko obcięta, a w szczególności mój niedawno odkryty oddział w Sowlinach koło poczty polecam każdemu aż miło wejść nie tylko kompetentna obsługa ale przede wszystkim grzeczna:)
dziwne raptor, że "typowa prowokacja" dotyczy akurat tego oddziału. Ja wpłacałem tam coś kilka razy i zawsze to samo(pracownicy robią łaskę, że wogóle siadą przy okienku, wszystko trwa tam wieki, a jak wejdziesz i akurat nie ma kolejki to czekasz i czekasz aż skończą swoje śmiech i podejdą z obrażoną miną, że się im przerywa. Pani szczupła w okularach faktycznie jest bardzo niemiła rzuca wpłatami i nikt z obsługi nie zwraca na to uwagi) I nie jest to raptor prowokacja ponieważ ja codziennie jestem w tym banku(taka praca) i naprawdę są miejsca (osoby) godne polecenia np. w rynku starsza pani na krótko obcięta, a w szczególności mój niedawno odkryty oddział w Sowlinach koło poczty polecam każdemu aż miło wejść nie tylko kompetentna obsługa ale przede wszystkim grzeczna:)
A co sądzicie o pracownikach w centrali tegoż banku ?
Nie chodzę tam często ale jak byłam ostatnio było ok. Owszem były kolejki ale kasjerka jak już do niej dotarłam bardzo miła.
Jak pisałem wyżej są tam mili pracownicy szczególnie Ci starsi- przepraszam jeżeli kogoś uraziłem słowem starsi.
Obsłudze w Centrali nie można nic zarzucić wszyscy kasjerzy są uprzejmi i myślę bardzo kompetentni...a co do samych kolejek no cóż...jak by nie było nikt nikogo nie zmusza do korzystania z usług akurat BS, w końcu nawet w naszym malutkim mieście wybór jest dość spory więc szczerze zupełnie nie rozumiem takiej dyskusji, a z drugiej strony to popieram to co było pisane gdzieś wyżej kolejki są bo bank ma dobrą a może i najlepszą ofertę (stosunkowo niskie prowizje) a do tego dochodzi lokalizacja w samym rynku-to coś czego napewno może pozazdrościć konkurencja, ale napewno nie tylko lokalizacja przyciąga tych wszystkich co w kolejkach jednak stoją...
Mico20 jak Ci nie pasuje to idź sobie na pocztę tam jest rewelacyjnie
do CHOMIKA - chłopie nie stać Cię aby osobiście wyłożyć żale paniom z marka, tak prosto w oczy, jaki to problem, chowasz się pod nikiem i uzewnętrzniasz sie na forum, gdzie czynic zarzuty mozna kazdemu, faktycznie to jest odwaga!!!
Centrala - to Bank w Rynku? Jeśli tak, to ja się nigdy nie zawiodłam. Bardzo się starają i nie tylko Ci "Starsi"!!!
zgadzam sie z bankierem na forum to mozna kazdego obsmarowac nie biorac za to odpowiedzialnosc dlatego smieje sie z takich ludzi ktozy wylewaja zale na forum publicznym szukajac potwierdzenia a pozatym tylko kto nie pracuje ten sie nie myli :))) tak wiec szanujmy sie na wzajem
I na tym możemy zakończyć ten temat ;p
Bankier, jestesmy chyba na forum internetowym, ktore wlasnie do tego sluzy (wyrazania opini - dyskusji). Jesli Twoje zdanie jest inne w porzadku, jednak wiekszosc zgadza sie z tym co napisalem wiec sam widzisz ze nie jestem goloslowny w swojej opini i nie wzialem jej z kosmosu. Koniec tematu.
Moim zdaniem większość ostatnich wypowiedzi napisali pracownicy banku i jak najbardziej mają prawo do obrony, ale fakty są faktami i niestety coś na tym marka jest(mam nadzieje że już niedługo) nie tak. Następny problem bankierze to odwaga - otóż mam odwagę i chętnie porozmawiam z przełożonymi tych Pań na temat ich "pracy" ponieważ psują reputację całemu Bankowi a to niedobrze ponieważ większość oddziałów pracuje rzetelnie. Tak więc do zobaczenia u Prezesa na konfrontacji...
Przeglądając ten wątek, stwierdzam jedno, że z jednej strony są (jak już ktoś wspomniał) pracownicy a z drugiej .... No właśnie! ktoś z konkurencji, który próbuje zepsuć opinię BS-u lub poprostu osoba która ma prywatne porachunki z jakąś tam Panią czy Panem
Przeglądając ten wątek, stwierdzam jedno, że z jednej strony są (jak już ktoś wspomniał) pracownicy a z drugiej .... No właśnie! ktoś z konkurencji, który próbuje zepsuć opinię BS-u lub poprostu osoba która ma prywatne porachunki z jakąś tam Panią czy Panem
Miła i sprawna obsługa w banku to dzisiaj standard, który należy się klientowi jak chłopu ziemia:). Niestety obsługa w tym oddziale BS pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza jeśli chodzi o wspomnianą wyżej "chudą panią w okularach" :). Nie dziwi mnie to jednak. Proces rekrutacji pracowników typu: znajomy, ciotka, wujek, matka, babka itp. daje takie efekty:)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in