Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).

chomik 2010-02-27 00:54:05
Ciekaw jestem waszych opini, przypadkowo placilem tam rachunek ostatnio, myslalem ze "cos mnie trafi". Zaloga piecio czy cztero osobowa, kolejka do drzwi, jedna osoba za kasa a reszta siedzi i "pierdzi w stolki", normalnie żenada. Co wiecej, gosc za kasa chyba nigdy klawiatury nie mial w rece, plus/minus okolo 5 mniut wklepuje przelew co normalnie nie powinno trwac wiecej jak minute. Dziwie sie ze tam ludzie w ogole chodza, parodia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
loleklima 2010-02-27 10:20:28
widze ,że ci ponieśli ciśnienie....;] też tak miałem...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
noti 2010-02-27 10:22:48
tam w tym banku to normalka juz tam nie wchodze wole gdzies indziej opłacic rachunek
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
KAS 2010-02-27 15:20:10
załóż sobie konto internetowe i płać przez internet.zero kolejek i nerwów aha i taniej przelew 0.50 gr-polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
xxl 2010-02-27 18:02:40
zgadzam się z Wami, fatalna obsługa a szczególnie szczupła Pani w okularach. Słowo dziękuję i proszę ma zarezerwowane tylko dla ludzi z kasą, resztę klientów traktuje jak zło konieczne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
konto usunięte 2010-02-28 21:07:45
może i ta szczupła pani w okularach taka jest ale grubsza w okulach jest bardzo miła
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
ppgg1 2010-02-28 23:33:39
Potwierdzam, obsluga tragiczna, kolejka do drzwi jak za komuny i wszyscy to maja w nosie mimo iz drugie okienko kasowe jest wolne. Jako wzor polecam wizyte w BGZ-cie przy wylocie z rynku na Nowy Sacz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
kasik 2010-03-01 13:11:23
CZY KTOś Z WAS ZASTANOWIł SIę DLACZEGO SA TE KOLEJKI W BS A BGż śWIECI PUSTKAMI? WARTO LUDZIE, NAPRAWDę WARTO!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
ppgg1 2010-03-01 14:05:21
Kasik - czytaj ze zrozumieniem. Temat nie dotyczy kolejki samej w sobie, lecz obslugi ktora sie do niej przyczynia. W BGZ-cie jesli tylko pojawia sie kolejka, obsluga natychmiast reaguje i ktos pojawia sie w drugim okienku zeby ja rozladowac. ...a nie jak w spoldzielczym jeden na drugiego patrzy i "pierdzi w stolek" jak to chomik okreslil.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
lalka13 2010-03-02 11:51:19
skoro gdzie indziej nie ma kolejki, a tam właśnie jest, to zastanówcie się nad powodem, opłaty napewno nizsze niż w innych bankach za wpłaty gotówkowe, a obsługa też miła, ale przy kliencie nr 1000 to każdemu usmiech może zejść z twarzy, przeciez oni pracuja przy kasie, więc muszą mieć mózg na najwyzszych obrotach!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
chomik 2010-03-02 16:01:18
A ty lalka13 przypadkiem nie jestes pracownica tego banku? Trzy zlote za przelew to tanio? Raczej jak wszedzie... Nie ma kolejki gdzies indziej bo malo komu z glupim rachunkiem chce sie na koniec miasta biec jak ma bank pod reka, mam na mysli blokowisko z Z.Augusta, jednym slowem zenada. Mam nadzieje ze przelozeni to przeczytaja i wyciagna odpowiednie konsekwencje wobec zalogi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
fuego 2010-03-02 16:34:50
Chomik załóż sobie konto internetowe wtedy nie będziesz musiał narzekać na kolejki, nie będziesz się ruszał ze swojego kochanego Augustowskiego blokowiska i nawoływać przełożonych do wyciągania konsekwencji.Lalka ma rację przy tysięcznym kliencie może Ci zejść uśmiech z twarzy i wszelka ochota na szczerzenie się do każdego.Jak kupujesz chleb w sklepie a pani nie powie Ci Do widzenia albo Proszę to co idziesz do jej szefa i mówisz żeby ją zwolnił?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
chomik 2010-03-02 16:50:42
Konto internetowe mam i nic ono wspolnego nie ma z postem ktory zalozylem. Chcialem tylko potwierdzic swoja skromna opinie na temat tej palcowki, w ktorej widze ze nie jestem odosobniony. Temat do zamkniecia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
raptor 2010-03-03 07:48:26
Brednie, temat zastępczy, typowa prowokacja. Warto zaglądnąć załodze banku w zęby to będziemy wiedzieć przeciętną wieku. Ciekawa jestem czy ty na swoim stanowisku pracy jesteś tak miłą/y dla swoich klientów jeżeli takowych masz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
zolo25 2010-03-03 10:30:23
Ja na przykład tak nie tylko dlatego, że jestem z tego rozliczana ( tajemniczy klient) ale dlatego, że tak jastem wychowana a poza tym to jest ich praca nie chcą pracować z klientem to niech się zwolnią!!! Piszę to ponieważ jest dokładnie tak jak napisał chomik, ja osobiście byłam tam parę razy a teraz ten oddział omijam szerokim łukiem i mam nadzieję że coś teraz się zmieni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
zolo25 2010-03-03 10:46:11
Ja na przykład tak nie tylko dlatego, że jestem z tego rozliczana ( tajemniczy klient) ale dlatego, że tak jastem wychowana a poza tym to jest ich praca nie chcą pracować z klientem to niech się zwolnią!!! Piszę to ponieważ jest dokładnie tak jak napisał chomik, ja osobiście byłam tam parę razy a teraz ten oddział omijam szerokim łukiem i mam nadzieję że coś teraz się zmieni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
konto usunięte 2010-03-03 11:10:34
dziwne raptor, że "typowa prowokacja" dotyczy akurat tego oddziału. Ja wpłacałem tam coś kilka razy i zawsze to samo(pracownicy robią łaskę, że wogóle siadą przy okienku, wszystko trwa tam wieki, a jak wejdziesz i akurat nie ma kolejki to czekasz i czekasz aż skończą swoje śmiech i podejdą z obrażoną miną, że się im przerywa. Pani szczupła w okularach faktycznie jest bardzo niemiła rzuca wpłatami i nikt z obsługi nie zwraca na to uwagi) I nie jest to raptor prowokacja ponieważ ja codziennie jestem w tym banku(taka praca) i naprawdę są miejsca (osoby) godne polecenia np. w rynku starsza pani na krótko obcięta, a w szczególności mój niedawno odkryty oddział w Sowlinach koło poczty polecam każdemu aż miło wejść nie tylko kompetentna obsługa ale przede wszystkim grzeczna:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
konto usunięte 2010-03-03 11:17:01
dziwne raptor, że "typowa prowokacja" dotyczy akurat tego oddziału. Ja wpłacałem tam coś kilka razy i zawsze to samo(pracownicy robią łaskę, że wogóle siadą przy okienku, wszystko trwa tam wieki, a jak wejdziesz i akurat nie ma kolejki to czekasz i czekasz aż skończą swoje śmiech i podejdą z obrażoną miną, że się im przerywa. Pani szczupła w okularach faktycznie jest bardzo niemiła rzuca wpłatami i nikt z obsługi nie zwraca na to uwagi) I nie jest to raptor prowokacja ponieważ ja codziennie jestem w tym banku(taka praca) i naprawdę są miejsca (osoby) godne polecenia np. w rynku starsza pani na krótko obcięta, a w szczególności mój niedawno odkryty oddział w Sowlinach koło poczty polecam każdemu aż miło wejść nie tylko kompetentna obsługa ale przede wszystkim grzeczna:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
puszkin 2010-03-03 11:21:45
A co sądzicie o pracownikach w centrali tegoż banku ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
zolo25 2010-03-03 11:32:49
Nie chodzę tam często ale jak byłam ostatnio było ok. Owszem były kolejki ale kasjerka jak już do niej dotarłam bardzo miła.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
konto usunięte 2010-03-03 11:52:03
Jak pisałem wyżej są tam mili pracownicy szczególnie Ci starsi- przepraszam jeżeli kogoś uraziłem słowem starsi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
piotrk 2010-03-03 14:15:02
Obsłudze w Centrali nie można nic zarzucić wszyscy kasjerzy są uprzejmi i myślę bardzo kompetentni...a co do samych kolejek no cóż...jak by nie było nikt nikogo nie zmusza do korzystania z usług akurat BS, w końcu nawet w naszym malutkim mieście wybór jest dość spory więc szczerze zupełnie nie rozumiem takiej dyskusji, a z drugiej strony to popieram to co było pisane gdzieś wyżej kolejki są bo bank ma dobrą a może i najlepszą ofertę (stosunkowo niskie prowizje) a do tego dochodzi lokalizacja w samym rynku-to coś czego napewno może pozazdrościć konkurencja, ale napewno nie tylko lokalizacja przyciąga tych wszystkich co w kolejkach jednak stoją...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
bart1 2010-03-03 16:15:24
Mico20 jak Ci nie pasuje to idź sobie na pocztę tam jest rewelacyjnie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
bankier 2010-03-03 16:31:20
do CHOMIKA - chłopie nie stać Cię aby osobiście wyłożyć żale paniom z marka, tak prosto w oczy, jaki to problem, chowasz się pod nikiem i uzewnętrzniasz sie na forum, gdzie czynic zarzuty mozna kazdemu, faktycznie to jest odwaga!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
saga 2010-03-03 18:26:33
Centrala - to Bank w Rynku? Jeśli tak, to ja się nigdy nie zawiodłam. Bardzo się starają i nie tylko Ci "Starsi"!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
raptor 2010-03-03 19:10:49
zgadzam sie z bankierem na forum to mozna kazdego obsmarowac nie biorac za to odpowiedzialnosc dlatego smieje sie z takich ludzi ktozy wylewaja zale na forum publicznym szukajac potwierdzenia a pozatym tylko kto nie pracuje ten sie nie myli :))) tak wiec szanujmy sie na wzajem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
Gizmo 2010-03-04 09:59:07
I na tym możemy zakończyć ten temat ;p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
chomik 2010-03-04 11:41:34
Bankier, jestesmy chyba na forum internetowym, ktore wlasnie do tego sluzy (wyrazania opini - dyskusji). Jesli Twoje zdanie jest inne w porzadku, jednak wiekszosc zgadza sie z tym co napisalem wiec sam widzisz ze nie jestem goloslowny w swojej opini i nie wzialem jej z kosmosu. Koniec tematu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
zolo25 2010-03-04 12:15:31
Moim zdaniem większość ostatnich wypowiedzi napisali pracownicy banku i jak najbardziej mają prawo do obrony, ale fakty są faktami i niestety coś na tym marka jest(mam nadzieje że już niedługo) nie tak. Następny problem bankierze to odwaga - otóż mam odwagę i chętnie porozmawiam z przełożonymi tych Pań na temat ich "pracy" ponieważ psują reputację całemu Bankowi a to niedobrze ponieważ większość oddziałów pracuje rzetelnie. Tak więc do zobaczenia u Prezesa na konfrontacji...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
zbynio 2010-03-04 22:29:35
Przeglądając ten wątek, stwierdzam jedno, że z jednej strony są (jak już ktoś wspomniał) pracownicy a z drugiej .... No właśnie! ktoś z konkurencji, który próbuje zepsuć opinię BS-u lub poprostu osoba która ma prywatne porachunki z jakąś tam Panią czy Panem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
zbynio 2010-03-04 22:30:17
Przeglądając ten wątek, stwierdzam jedno, że z jednej strony są (jak już ktoś wspomniał) pracownicy a z drugiej .... No właśnie! ktoś z konkurencji, który próbuje zepsuć opinię BS-u lub poprostu osoba która ma prywatne porachunki z jakąś tam Panią czy Panem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bank spoldzielczy kolo sądu (dawny Deutche BANK).
konto usunięte 2010-03-11 12:17:26
Miła i sprawna obsługa w banku to dzisiaj standard, który należy się klientowi jak chłopu ziemia:). Niestety obsługa w tym oddziale BS pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza jeśli chodzi o wspomnianą wyżej "chudą panią w okularach" :). Nie dziwi mnie to jednak. Proces rekrutacji pracowników typu: znajomy, ciotka, wujek, matka, babka itp. daje takie efekty:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in